[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Jak uwodzić: styl i mowa ciała

Uwodzenie, podrywanie, zdobywanie. Jakkolwiek nazwalibyśmy tę szlachetną czynność, jedno jest pewne - można się tego nauczyć. Zatem ucz się i do dzieła.

Uwodzenie

I. Wyróżnij się stylem

Czyli ubieraj się zawsze o oczko lepiej niż Twoi koledzy.

Zaryzykuj

Nieśmiali faceci ubierają się „bezpiecznie”. To jest najlepszy sposób, aby zaskarbić sobie opinię nudziarza i przeciętniaka. Zaryzykuj i załóż coś modnego, a nawet ekstrawaganckiego, co wyróżni Cię z tłumu. Spróbuj ubierać się odrobinę bardziej ofi cjalnie niż reszta Twoich kolegów. Dobrej jakości marynarka czy garnitur na imprezy, na których koledzy występują w bluzach, sprawią, że zostaniesz zauważony. Formalny strój kojarzy się z władzą i pewnością siebie. Podświadomie te atrybuty kobiety zaczną przypisywać Tobie.

Dbaj o detale

To one są sygnałem, że wiesz, jak o siebie zadbać. Nie chodzi tu o coś bardzo drogiego, jak kosztowne spinki do mankietów czy wypasiony zegarek. Na takie rzeczy przyjdzie czas po „50”. Ty zwróć na siebie uwagę kolorowymi skarpetkami czy stylową poszetką do marynarki. Na mniej formalne okazje spraw sobie skórzaną kurtkę doskonałej jakości. Skóra kojarzy się z siłą, buntem, męskością. Facet w skórze jest seksowny.  

II. Pokaż, kto tu rządzi

Nawet najlepsze ciuchy nie pomogą, jeżeli nie będziesz kontrolował mowy ciała.

Postawa

Gdy chodzisz czy stoisz, pilnuj, aby Twój kręgosłup był prosty, łopatki ściągnięte, a broda lekko uniesiona. Podczas rozmowy patrz w oczy. Nawet gdy rozmawiasz na siedząco, pilnuj postawy – prostuj plecy, nie kul się i nie opuszczaj głowy.

Gesty

 Gestykulowanie dodaje Twojej wypowiedzi mocy, energii i pasji, pod warunkiem że nie celujesz palcem w słuchacza. To ostatnie jest odbierane jako agresywne. Unikaj też ruchów przy twarzy – dotykanie ust czy nosa jest powszechnie uważane za sygnał, że mijasz się z prawdą (chociaż niekoniecznie trafnie; to raczej oznaka nieśmiałości). Miło widziane są kiwnięcia głową, gdy dla odmiany słuchasz.

Przestrzeń

Pewni siebie ludzie anektują większą przestrzeń wokół siebie, nawet symbolicznie – są głośniejsi, wykonują szersze gesty rękami, a ich rzeczy (kieliszki, telefony) zajmują więcej miejsca na stole, pod warunkiem że nie tworzysz z nich barykady przed sobą, bo sygnalizuje to niepewność. To super, że ćwiczysz regularnie. Ale jeżeli zależy Ci na zrobieniu doskonałego wrażenia, poćwicz dwie godziny wcześniej.

Zastrzyk adrenaliny, testosteronu i endorfin doda Ci męskiego seksapilu. Spróbuj przed wejściem na minutę przyjąć tzw. pozycję mocy. Stań w rozkroku, wciągnij brzuch, wypnij klatę, dłonie oprzyj na biodrach. Naukowcy z Harvardu dowodzą, że taka poza pobudza produkcję testosteronu, czyli doda Ci energii i odwagi. 

REKLAMA
 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij