Jak uwodzić: strategia podrywu

O tym, że w uwodzeniu ważny jest plan, wie każdy facet. A przynajmniej każdy, któremu podrywanie jako tako się udaje. My przedstawiamy punkty, na których warto się skupić, układając swoją uwodzicielską strategię.

Strategia podrywu shutterstock.com

Strategia polowania - w każdej sytuacji ważny jest kontekst.

Twoje towarzystwo

REKLAMA

Sytuacja, w której wchodzisz do baru i spotykasz samotną, piękną (i smutną, bo właśnie rzucił ją chłopak) kobietę przy barze, zdarza się tylko na filmach. Na ogół i Ty, i kobieta, która Ci się podoba, znajdujecie się w gronie znajomych. Ale to w żadnym wypadku nie musi być przeszkoda. Przeciwnie – towarzystwo może podnieść Twoje walory, pod warunkiem że nie wybierasz się do klubu z najprzystojniejszymi i najwyższymi kolegami z firmy, którzy Cię po prostu przyćmią.

Ale odradzamy też drugą skrajność – towarzystwo beznadziejnych łajz zmusza po prostu do zadania sobie pytania, czy przypadkiem nie jesteś jednym z nich (tylko przebranym w lepsze ciuchy). W ogóle unikaj polowania w wyłącznie męskim towarzystwie. Kobiety trochę się boją takiej watahy.

Lepiej zrobisz, jeżeli doprosisz koleżanki i pojawisz się w towarzystwie koedukacyjnym, w którym jesteś kimś w rodzaju lidera. Towarzystwo innych kobiet będzie dla Ciebie wartością dodaną. Naukowo dowiedziono, że kobiety lubią facetów, którzy są lubiani przez inne kobiety. Dziwne? Nie, po prostu te inne wykonują za nie wstępną weryfikację.

Jej towarzystwo

Towarzystwo ma tę dobrą stronę, że pozwala Ci wzbudzić zainteresowanie swoją osobą, bez atakowania wprost. Dla kobiet bardziej intrygujący jest facet, którego intencje nie są oczywiste. Nie wiedzą, czy to podryw, czy przyjacielska rozmowa i czy temu facetowi chodzi o nią, czy może o koleżankę.

Tak trzymać. Nie pokazuj po sobie od razu, którą kobietą się zainteresowałeś. Bądź sympatyczny, zrelaksowany i przyjacielski dla wszystkich. Przekomarzaj się z jej koleżankami i rozpoznaj sytuację. Jeżeli ją zainteresowałeś, zasygnalizuje Ci to. Nie przegap.

Tego raczej unikaj

Smartfoniczna postawa - Głowa opuszczona, zgarbione plecy, skulone ramiona sprawiają, że wyglądasz jak niepewny siebie małolat. A w dodatku spoglądanie co chwila na telefon ma wszelkie znamiona natręctwa. Wycisz telefon i skup się na kobiecie.

Żałosne żarty - Dystans do siebie jest OK, ale niektórzy popadają w przesadę. Jeżeli głośno mówisz, że jesteś w czymś beznadziejny, to jakbyś „cementował” na wieki ten stan rzeczy. A ona może to potraktować serio. W końcu Cię jeszcze nie zna za dobrze.

Za duże ubrania - Faceci mają skłonność do kupowania ubrań o rozmiar większych. Ze względu na wygodę, rzecz jasna. Ale w takich ubraniach wyglądasz tak, jakby Cię nikt nie kochał. W odpowiednim rozmiarze wyglądasz szczuplej i bardziej stylowo. Oto, co może zniszczyć Twój wizerunek pewnego siebie i zrelaksowanego faceta. 

 

Zobacz również:
REKLAMA