Jak smartfon przeszkadza w związku [Paka newsów]

Co druga osoba w naszym kraju przyznaje, że czuła się ignorowana przez partnera za względu na to, że zajmował się on smartfonem.

shutterstocj.com

Smartfon ważniejszy od partnera?

Kiepsko, oj, kiepsko widzimy przyszłość związków, kiedy czytamy takie doniesienia. Wg badań przeprowadzonych na zlecenie sieci T-Mobile aż 40% Polaków uważa, że ich partner/partnerka spędza zbyt dużo czasu, korzystając z telefonu, kiedy przebywają razem. Jednocześnie 43% badanych przyznało, że zdarza im się zwracać większą uwagę na telefon niż drugą połówkę.

ZOBACZ TEŻ: Jak smartfon wpływa na zdrowie?

Przyznajemy, że sami nie jesteśmy święci i czasem w łóżku, gdy ona scrolluje Insta, my gramy w jakąś durną gierkę. Idiotyzm, bo wpatrywanie się w ekran godzinę przed snem opóźnia wydzielanie melatoniny o 90 minut i zmniejsza jej ilość o połowę. Nie wspominając o poczuciu osamotnienia (woli telefon niż mnie!). Dlatego chociaż spróbujmy smartfony zostawiać poza łóżkiem. Mebel ten w końcu służy do dwóch czynności i żadną z nich nie jest szuranie palcem po ekranie smartfona.

Fantazje seksualne

87% - taki odsetek kobiet fantazjuje o trójkącie. Wg specjalistów z Kinsey Institute to najpopularniejsza z erotycznych fantazji. Spokojnie, kowboju! To nie znaczy, że kobiety NAPRAWDĘ chcą to robić.

Najgorsza randka?

Najgorszy pomysł na pierwszą randkę? Dla blisko co drugiej Polki (41%) jest to bar szybkiej obsługi – wynika z badania przeprowadzonego przez jeden z serwisów randkowych. Jeśli więc nie chcesz zaliczyć minusa już na wstępie, wymyśl coś lepszego niż cola i frytki w jednej z sieciówek. Gdzie jeszcze nie warto się umawiać?

Na drugim miejscu znalazła się impreza rodzinna lub wesele, a na kolejnych wyjście ze znajomymi lub na mecz. Wniosek nasuwa się sam: na pierwszej randce ma być miło i intymnie (Ty też nie chciałbyś od razu poznawać jej rodziców i psiapsiółek). Jeśli już wybieracie się do baru, niech będzie to miejsce, w którym można spokojnie porozmawiać i nie upaćkać się keczupem.

REKLAMA