[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Jak rozmawiać z kobietami - seksualny small talk

Wiemy, że nie lubisz gadać przez telefon - większość facetów tego nie znosi. Ale czasem warto się przemóc, by powiedzieć jej przez słuchawkę kilka słów, które zadziałają skuteczniej niż komplementy. Oto 6 zdań, które pchną wasz związek o krok dalej.

udany seks, uwodzenie Mów do niej tak, żeby ona wizualizowała sobie Was w łóżku.
 

 1.


"Coś spieprzyłem, chcę wiedzieć, co o tym myślisz".

Czy to niechcący zdradziłeś ściśle tajny sekret kolegi, czy też rozjechałeś samochodem rower sąsiada - przyznaj się jej. Ona uwielbia, gdy dzielisz się z nią swoimi problemami, zwłaszcza jeśli taki skruszony i bezbronny prosisz ją o radę. Od razu ma ochotę wziąć Cię w ramiona i pocieszyć. Poza tym widzi, że jej ufasz i liczysz się z jej opinią.

REKLAMA
 2.


"W sobotę z grupą wolontariuszy organizujemy zbiórkę na cele charytatywne".

Kobiety kochają altruistów. Po pierwsze, sygnalizujesz jej, że potrafisz czyjeś dobro postawić przed własną wygodą, co wzbudza w niej chęć, by zająć się Twoim dobrem za Ciebie. Po drugie, ona od razu rozumie, że jesteś człowiekiem z misją i jedyne, co jej pozostaje, to przyłączyć się do Twoich szlachetnych działań. Spróbuj jednak ją oszukać i spędzić sobotę na kanapie z piwem w jednej ręce i pilotem od telewizora w drugiej, a możesz się z nią pożegnać na zawsze.

Przeczytaj też: Udana randka - zwróć uwagę na detale

 3.


"Właśnie sobie przypomniałem, że masz na karku taki pieprzyk w kształcie serca".

To jest taka niewinna, w zawoalowany sposób seksualna uwaga, które kobiety uwielbiają. Przypomnienie, że jej ciało to dla Ciebie teren interesujący, pełen niespodzianek i że właściwie to wszystko Ci się w niej podoba, a nawet rozczula. I że doskonale pamiętasz, jak wygląda, nawet gdy jej nie widzisz. I że o niej myślisz.

 4.


"Nic specjalnego, chciałem tylko usłyszeć Twój głos".

Faceci mają irytujący - z punktu widzenia kobiet - zwyczaj dzwonienia tylko w konkretnej sprawie i załatwiania tematu w krótkich żołnierskich słowach. A one lubią dzwonić ot tak, bez określonego celu, tylko żeby pogadać. Jeżeli dzwonisz do niej z takim tekstem, to właściwie już więcej żadne deklaracje nie są potrzebne. Ona już rozumie, że jesteś, facet, ugotowany i cały jej. Do tego stopnia, że nie obawiasz się już zachowywać przy niej zupełnie nie po męsku.

 5.


"W przyszłym roku w maju zaczynam kurs na licencję..."

Taki tekst, zwłaszcza rzucony ot tak, od niechcenia, nie może nie robić wrażenia. W porównaniu z facetami, którzy się plączą bez celu po życiu, jesteś jak rzadki okaz. Ona doskonale o tym wie. Mężczyzna, który ma plan na życie, wie czego chce i jak zamierza to osiągnąć, jest wart tego, żeby się zaangażować. To wzbudza szacunek i jest bardzo męskie. Kobieta już widzi oczami wyobraźni ten dom, który dla niej wybuduje, bo tak właśnie sobie postanowił.

 6.


"Jutro biorę dzień wolny i odwożę siostrzenicę na zieloną szkołę".

Nawet nie zdając sobie z tego sprawy, kobiety testują mężczyzn pod kątem tego, czy będą dobrymi ojcami. Nic tak jej nie wzrusza, jak facet, który potrafi zaopiekować się dzieckiem. A w dodatku jest dla niego oczywiste, że sprawy rodziny są na pierwszym miejscu i można z tego powodu wziąć dzień wolny w pracy. Niewątpliwie zaproponuje Ci, że pojedzie z Tobą - do dobre rozwiązanie, przecież w drodze powrotnej możecie się zatrzymać w jakimś miłym hotelu, prawda?

MH 05/2009

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij