[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Jak poskromić jej zazdrość?

Dziewczyna włamuje się do Twojej poczty w laptopie? Przegląda SMS-y w Twoim telefonie i wiadomości na Facebooku? Zadręcza pytaniami o Twoją byłą? Stary, masz problem. Zobacz, co możesz zrobić, skoro już żyjesz z zazdrośnicą.

Zazdrosna kobieta śledzi pocztę swojego męża fot. baranq 2015/shutterstock.com
1. Ona jest zazdrosna o Twoje znajome z Facebooka

Co by nie mówić, to dziewczyna ma swoje powody do niepokoju. Z badań profesora Izdebskiego wynika, że 28% polskich facetów dopuszcza się skoku w bok. Wśród internautów ten odsetek jest wyższy i wynosi 48%. I nawet jeżeli ona nie zna statystyk, to intuicja jej mówi, że faceta, który sporo czasu spędza w sieci, warto mieć na oku.

Fakt, że posłusznie oznaczyłeś swój status jako „w związku”, może nie być wystarczająco uspokajający. Koniecznie wstaw do swojej galerii jakieś ładne fotki swojej dziewczyny: to rodzaj oflagowania zajętego terenu.

Jej zazdrość wynika z braku poczucia bezpieczeństwa. Zapewnij ją, że jest jedyna i najważniejsza.

2. Ona jest zazdrosna o koleżankę z firmy

Jest atrakcyjna, zabawna i spędzasz z nią osiem godzin w ciągu dnia. Twoja partnerka jest zaniepokojona, bo koleżanka z pracy – tak mówią statystyki oraz doświadczeni ludzie – to najczęstszy obiekt romansów (przy okazji: zobacz za i przeciw romansowi w pracy).

Jest oswojona, zawsze jest o czym pogadać i pożartować, rozumie, co to znaczy deadline. Żeby ukrócić podejrzliwość partnerki, zaproś ją do swojej pracy i przedstaw kolegom i koleżankom jako swoją ukochaną. Co Ci szkodzi?

3. Ona jest zazdrosna o Twoją byłą

Nawet jeżeli o niej nie wspominasz, to co robi jej zdjęcie w Twoim telefonie? Faceci, którzy nie potrafią się odczepić od swoich byłych, to prawdziwa plaga. Dla Twojej partnerki wygląda to tak, jakbyś sobie ciągle trzymał w odwodzie jakąś alternatywę.

Przynajmniej w pierwszym etapie nowego związku zrób to dla swojej dziewczyny i posprzątaj pozostałości po swojej byłej. Nie spotykaj się z nią potajemnie, nie dzwoń, a trefne fotki zgraj na dysk, do którego ona nie ma dostępu.

REKLAMA

Czego chcą kobiety: 7 prostych porad fot. Ollyy 2014/Shutterstock
4. Ona jest zazdrosna o trenerkę z siłowni

I ma o co, bo dziewczyna ma takie ciało, że trudno oderwać wzrok. A jeszcze jest całkiem miła dla Ciebie? To może być wielka szansa dla Twojej dziewczyny, żeby wreszcie zacząć regularnie ćwiczyć wraz z Tobą. Zaproponuj jej to. A trenerkę poznaj ze swoim kumplem, który akurat rozstał się z kobietą. Po co ma się zadawać z jakimś obcym facetem?

5. Ona jest zazdrosna o Twoją rodzinę

To wbrew pozorom bardzo powszechne, zwłaszcza jeżeli Twoja matka i Twoja siostra to silne osobowości. Liczysz się z ich zdaniem i nie widzisz w tym nic dziwnego? A Twoja dziewczyna uważa, że one przyglądają się jej krytycznie (pewnie ma rację), a w ogóle to mają na Ciebie za duży wpływ (może mają?). I po każdym spotkaniu z Twoją rodziną musisz wysłuchiwać jej pretensji.

Oczywiście nie zmusisz nikogo do sympatii, ale możesz zadbać o sprzyjające warunki. Na przykład zorientuj się, gdzie w Twojej okolicy odbywa się degustacja wina i wyślij tam panie razem (ale bez Ciebie). Niezobowiązująca sytuacja w połączeniu z łagodzącym percepcję wpływem wina może pomoc przełamać lody.

MH radzi: Zazdrość karmi się niewiedzą. Najgorsze, co możesz zrobić, jeżeli jesteś atakowany przez zazdośnicę, to wyniośle milczeć. Opowiedz o swoim poprzednim związku (oczywiście bez wdawania się w szczegóły oraz bez przesadnego entuzjazmu), przedstaw ją swoim znajomym, nie zbywaj jej pytań, bo poczuje, że jej podejrzenia mogą być uzasadnione.

MH 08/13

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij