[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Jak napisać list miłosny?

Sprawdziliśmy to: kobiety cierpią na nieuleczalną potrzebę romantyzmu. Jeśli zamiast SMS-a wyślesz do niej list, twoje akcje natychmiast pójdą w górę.

list miłosny, epistolografia W czasach sms-ów list może wywołać piorunujące wrażenie.
  1. Początek jest ważny, musi być osobisty i emocjonalny. Jeżeli rozpoczniesz od „Droga Brygido, zostawiam ci moje wędki, całkiem nowe rakiety śnieżne i ponton” — to sprawisz wrażenie, że spisujesz ostatnią wolę po 50 latach małżeństwa. Zgroza! Wysil wyobraźnię.
  2. Tak trzymać. Zachwyty nad jej urodą są kluczem do sukcesu. Dajesz także świadectwo, że rozpoznajesz reakcje nie tylko po tym, czy ma puls i czy oddycha. Wychodzisz na wrażliwca — i punkt dla ciebie.
  3. Dobrze, dobrze. W tej czy innej formie powinieneś dać do zrozumienia, że od chwili kiedy ją spotkałeś, rozpoczęła się Nowa Era w Twoim Życiu.
  4. Nie krytykuj jej wyborów towarzyskich i erotycznych. Po pierwsze, nie masz do tego prawa, po drugie, wyjdziesz na zazdrośnika — wszystkie to mile łechce, ale żadna nie chce z takim być na dłużej.
  5. Nie przechwalaj się, bo wcale nie ma pewności, że ona nie woli całować się z facetami o profilach, co to sam wiesz.
  6. Tego nigdy dosyć. Nie obawiaj się miłosnych i seksualnych deklaracji, ale dbaj o język, bo słowo pisane wrażliwe jest na kontekst, styl i urodę.

 

Życie moje najsłodsze! [1]

REKLAMA

Choć od naszego ostatniego spotkania minęły zaledwie dwie godziny, siadam do pisania. Już tęsknię za Tobą, moja śliczna, i nie mogę się doczekać następnego spotkania. Cały czas mam przed oczami Twoją cudowną twarz, widzę Cię w myślach, kiedy się śmiejesz i kiedy jesteś smutna (powiedz, dlaczego?!!!), odgarniam Ci włosy z czoła i cieszę się Twoją pięknością. [2]

Teraz dopiero, od kiedy Cię zobaczyłem, wiem, że żyłem jak wydrążony – na pustyni wśród obcych ludzi, pustych gestów i nic nieznaczących słów.

Zaczynam po raz pierwszy rozumieć, co znaczy miłość, uwielbienie, pożądanie, czułość, oddanie – Ty to sprawiłaś. [3] Kiedy podczas ostatniego spotkania patrzyłem na Ciebie – a miałem dobry widok, bo w kinie siedziałaś prawie obok mnie – uderzyło mnie, jak bardzo nie pasujesz do tego faceta, z którym się całowałaś.

Nie widziałem jego twarzy, ale z profilu wygląda na egoistę i snoba. [4] Zauważyłem, że zamykasz oczy podczas pocałunku (wyglądasz wtedy prześlicznie!), ale straciłaś przez to ostatnie pół godziny filmu. Musisz wiedzieć, że mordercą i złodziejem okazał się ten wysoki brunet z takim trochę egoistycznym i snobowatym profilem.

Ot, pewnie zwykły zbieg okoliczności. Kiedy się już poznamy i będziemy mieli okazję porozmawiać, przekonasz się, że jestem zupełnie inny niż on. [5] Przytulam Cię do serca, całuję, gdzie tylko zamarzysz, śnię o Tobie... [6]

Twój na zawsze

Wiktor

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij