Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.9

Jak poderwać dziewczynę w klubie?

Ona Ci się podoba, siedzi w zasięgu Twojego głosu i wzroku, tylko jak zrobić na niej odpowiednie wrażenie? Oto 7 rzeczy, które musisz zrobić, by w tłumie facetów zauważyła właśnie Ciebie, plus 4 pewne sygnały, że ona czeka na to, by Cię bliżej poznać.

Tylko nie mów mi, że u kobiet najbardziej cenisz osobowość, bo pomyślę, że szukasz brzydkiej i zainteresuję się Twoim kumplem. (fot. Anna Palma)
Od czasu do czasu, powiedzmy w soboty, nachodzi nas ochota, aby się trochę pokręcić po mieście. Wychodzimy przeważnie we czwórkę, ja i moje przyjaciółki singielki (słowo "samotna" dawno wyrzuciłyśmy ze słownika). Zaglądamy do kilku aktualnie modnych klubów, żeby zobaczyć, co tam słychać i, trzeba to sobie wreszcie powiedzieć, żeby poznać kogoś interesującego. W końcu wybieramy jakieś fajne miejsce, zamawiamy drinki i siedzimy, dyskretnie lustrując salę.

Oczywiście kręci się tam mnóstwo facetów, którzy przyszli do klubu w podobnym celu. Problem polega na tym, że sprawiają wrażenie, jakby byli bliźniakami - wszyscy są do siebie podobni. Może jesteśmy zbyt wybredne, ale szukamy kogoś, kto się w jakiś sposób wyróżnia. Na co zwracamy uwagę? Mógłbyś się zdziwić. Oto zbiór cech, które zwracają naszą uwagę i sprawiają, że odwzajemniamy uśmiech, a nawet jesteśmy skłonne same nawiązać rozmowę.

Nie bądź niewolnikiem mody

Strategia. Pokaż, że jesteś liderem, a nie lemingiem. Dodaj do stroju jakiś niebanalny element, świadczący o tym, że nie traktujesz mody zbyt serio. Wiesz, o co chodzi? O to, byś poinformował: Ja nie łamię reguł, ja je tworzę.

Jak to zrobić? Niech 90% Twojego stroju będzie stosowne do okazji. Tak żeby było wiadomo, że znasz się na modzie i w ogóle wiesz, o co w tej zabawie chodzi. Do tego dodaj coś z jajem. Na przykład trampki do modnego garnituru albo zabawny T-shirt do klasycznej marynarki. Oczywiście, zarówno trampki, jak i T-shirt muszą być dobrej jakości. Nie chodzi o to, abyś prezentował styl pt. "ubrałem się, w com tam miał", tylko o zestawienia przemyślane.

Co ona pomyśli? Pomyśli, że jesteś na tyle pewny siebie, że robisz wszystko po swojemu. Że masz swój styl i klasę. A więc że jesteś interesujący.

Co powie? "Fajna koszulka".


Zadbaj o tło

Strategia. Wybierz się do klubu w towarzystwie kumpli, którzy nie dbają przesadnie o wygląd i są hałaśliwi oraz niezbyt uprzejmi. Przez kontrast wypadniesz na ich tle jak książę. Że niezbyt ich lubisz? Przecież nie chodzi o to, żebyś się z nimi zaprzyjaźniał. Twoim celem jest poznanie interesującej dziewczyny.

Co robić? Nie pij łapczywie. Mów spokojnie, kiedy oni krzyczą. Uśmiechaj się pod wąsem, kiedy oni zaśmiewają się na cały regulator. I bądź uprzedzająco grzeczny w stosunku do kelnerek.

Co ona sobie pomyśli? Że jesteś typem człowieka niezależnego, kimś, kto nie ulega presji otoczenia. I jest na tyle silny, żeby zachowywać się jak dżentelmen nawet podczas męskiego wieczoru. Prawdopodobnie włączy się też jej instynkt opiekuńczy i będzie chciała wyrwać Cię z tego towarzystwa, kompletnie do Ciebie niepasującego.

Co powie? "Zawsze jesteś taki dobrze wychowany?"

1 2 3
STRONA 1 z 3

Komentarze

 (20)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij