[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Sex

  • Ilość partnerów a satysfakcja małżeńska: seksualne ciekawostki MH

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Ilość partnerów a satysfakcja małżeńska: seksualne ciekawostki MH

Większość facetów, czyli my, Ty i Twoi kumple również, poznając nową dziewczynę zastanawia się, ilu facetów miała. Następnie nachodzi nas refleksja - przecież to nieważne, teraz jest ze mną. Okazuje się jednak, że warto zwrócić na to uwagę.

Ciekawostki erotyczne fot. shutterstock.com
1. Więcej nie znaczy lepiej

Im mniej partnerów kobieta miała przed ślubem, tym lepiej ocenia później swoje małżeństwo. Dla kontrastu, męska historia seksualna nie ma żadnego wpływu na szczęśliwe pożycie małżeńskie.

Oto procent kobiet, które deklarują zadowolenie ze swojego pożycia małżeńskiego w zależności od ilości partnerów seksualnych:

Ponad 10 partnerów - 23% 

5-10 partnerów - 41%

2-4 partnerów - 42%

Uprawiały seks tylko z mężem - 54%

2. Pierwotne pożądanie

Atrakcyjność seksualna okazuje się prymitywnie umotywowana. Radzenie sobie z rozpalaniem ognia czy wspinaczką sprawia, że wydajemy się kobietom bardziej sexy niż podczas uprawiania nowoczesnego hobby – odkryli amerykańscy naukowcy. Kobiety pociąga umiejętność przetrwania, naucz się więc wspinaczki, wiosłowania lub nurkowania jaskiniowego. 

REKLAMA

fot. shutterstock.com
3. Nie bądź miękki

Journal of Sexual Medicine” opublikował badania, według których mężczyzn z zaburzeniami erekcji łączy niski poziom witaminy D we krwi. Naukowcy uważają, że jej niedobór może upośledzać zdolność organizmu do produkcji tlenku azotu – cząsteczki odpowiedzialnej za prawidłowe ukrwienie. Jeśli chcesz sprawdzić swój poziom witaminy D, za około 60 zł możesz zrobić badanie krwi. Jeśli wynik jest za niski, jedz m.in. żółtka jajek, tłuste ryby czy pełne mleko.  

Departament Zdrowia MH radzi: Występująca w żółtku witamina D jest rozpuszczalna w tłuszczach i tylko w ich obecności może wniknąć do krwiobiegu. Jeśli ją suplementujesz, przyjmuj kapsułki w trakcie posiłku, w którym znajduje się coś tłustego.

4. Autodiagnoza

Trzykrotnie wzrasta wzrasta ryzyko zawału, jeśli podczas masturbacji masz problemy z erekcją (nawet jeśli w parze idzie Ci dużo lepiej) – twierdzą włoscy naukowcy. Zbadaj serce. 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij