[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Idealna randka według supermodelki Chrissy Teigen

Gdy supermodelka Chrissy Teigen kończy zdjęcia, pochłania ją muzyka (nie tylko Johna Legenda) i pasja gotowania. Dlatego jest pewna, że kobietę można poderwać na dobre dźwięki i krwiste steki. 

Chrissy Teigen fot. East News
Skąd ją znasz?

Supermodelka, która wystąpiła na okładce "Sports Illustrated", prezentowała się na stronie Victoria's Secret i w teledysku "All of me" – utworu jej męża, Johna Legenda. 

1. Spektakl czy show to zawsze dobry pomysł na randkę. Pamiętaj jednak, by celować raczej w nastrojowe, kameralne koncerty, niż stadionowe imprezy lub mecze reprezentacji. Te ostatnie lepiej sprawdzają się na męskie wypady. Dziewczyny docenią bardziej intymną atmosferę. Potem zabierz ją na dobrą kolację albo na drinka.

2. Mam kręćka na punkcie zębów. Facet o pięknym uśmiechu jest po prostu sexy i nie sposób nie zwrócić na niego uwagi. Ale to niejedyna rzecz, do której mam wielką słabość. Zwracam też uwagę na mocne, szerokie ramiona.

3. Dziewczyny lubią słuchać różnej muzyki i pewnie zrobi na nich wrażenie, jeśli Twoja ulubiona lista w iTunes będzie zawierać utwory w różnych stylach: R&B, rock, jazz. Nie zapominaj też, że my bardzo lubimy słuchać muzyki w czasie seksu. Rihanna robi naprawdę świetne pościelówy.

4. Romantyczna kolacja musi być obfita i sycąca. Na kulinarnym blogu dzielę się sprawdzonymi przepisami. Steki idealnie smakują z czerwonym, wytrawnym winem. Po nim czuję się trochę jak w letargu.

Marynarka

Dziewczyny z "Women's Health" przyznały, że tak jak Chrissy mają słabość do mocnych, męskich ramion. Pamiętaj, że optycznie powiększają je marynarki typu Slim-Fit.

Wino

Chrissy jest entuzjastką gotowania, a swoją pasją dzieli się na blogu sodelushious.com. Jeśli robisz na kolację steki, wybierz do nich odpowiednie czerwone wino. Na przykład argentyńskie Trapiche Oak Cask Malbec.

Muzyka

Według kanadyjskich naukowców muzyka aktywuje receptory dopaminy w tej samej części mózgu, co orgazm. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie dźwięki uwiodły piękną Chrissy, posłuchaj płyty autorstwa jej męża Johna Legenda. "Love In The Future".

MH 03/2015

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij