Idealna randka według supermodelki Chrissy Teigen

Gdy supermodelka Chrissy Teigen kończy zdjęcia, pochłania ją muzyka (nie tylko Johna Legenda) i pasja gotowania. Dlatego jest pewna, że kobietę można poderwać na dobre dźwięki i krwiste steki. 

Chrissy Teigen fot. East News
fot. East News

Skąd ją znasz?

Supermodelka, która wystąpiła na okładce "Sports Illustrated", prezentowała się na stronie Victoria's Secret i w teledysku "All of me" – utworu jej męża, Johna Legenda. 

1. Spektakl czy show to zawsze dobry pomysł na randkę. Pamiętaj jednak, by celować raczej w nastrojowe, kameralne koncerty, niż stadionowe imprezy lub mecze reprezentacji. Te ostatnie lepiej sprawdzają się na męskie wypady. Dziewczyny docenią bardziej intymną atmosferę. Potem zabierz ją na dobrą kolację albo na drinka.

2. Mam kręćka na punkcie zębów. Facet o pięknym uśmiechu jest po prostu sexy i nie sposób nie zwrócić na niego uwagi. Ale to niejedyna rzecz, do której mam wielką słabość. Zwracam też uwagę na mocne, szerokie ramiona.

3. Dziewczyny lubią słuchać różnej muzyki i pewnie zrobi na nich wrażenie, jeśli Twoja ulubiona lista w iTunes będzie zawierać utwory w różnych stylach: R&B, rock, jazz. Nie zapominaj też, że my bardzo lubimy słuchać muzyki w czasie seksu. Rihanna robi naprawdę świetne pościelówy.

4. Romantyczna kolacja musi być obfita i sycąca. Na kulinarnym blogu dzielę się sprawdzonymi przepisami. Steki idealnie smakują z czerwonym, wytrawnym winem. Po nim czuję się trochę jak w letargu.

Marynarka

Dziewczyny z "Women's Health" przyznały, że tak jak Chrissy mają słabość do mocnych, męskich ramion. Pamiętaj, że optycznie powiększają je marynarki typu Slim-Fit.

Wino

Chrissy jest entuzjastką gotowania, a swoją pasją dzieli się na blogu sodelushious.com. Jeśli robisz na kolację steki, wybierz do nich odpowiednie czerwone wino. Na przykład argentyńskie Trapiche Oak Cask Malbec.

Muzyka

Według kanadyjskich naukowców muzyka aktywuje receptory dopaminy w tej samej części mózgu, co orgazm. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie dźwięki uwiodły piękną Chrissy, posłuchaj płyty autorstwa jej męża Johna Legenda. "Love In The Future".

MH 03/2015

REKLAMA