Gry erotyczne - zabawa we dwoje [News MH]

Jesteście ze sobą tak długo, że nie rozmawiacie o niczym poza zakupami i rachunkami? Te gry znów obudzą w Was emocje.

gry erotyczne, udany seks shutterstock.com

Planszówki mogą uratować nie tylko nudną imprezę, ale i nieco przygasający ogień w waszym związku. Wybraliśmy kilka popularnych gier, które powstały w specjalnych pikantnych wersjach – wciągnijcie znajomych i w końcu pogadajcie nad planszą o czymś bardziej seksownym niż praca czy polityka. Po zakończeniu nasiadówki możecie przejść do rozgrywek w parach.

REKLAMA

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak bawić się w odgrywanie ról?

5 sekund: Bez cenzury

Wymień trzy zastosowania dla języka – musisz odpowiedzieć w ciągu 5 sekund, więc nie ma czasu na cenzurowanie odpowiedzi. Dwuznaczności i erotyczne podteksty są tu nieuniknione, a wręcz bardzo mile widziane. Oby nie poplątał Ci się język.

Ego Love

To gra towarzyska zarówno dla par, jak i dla znajomych – pytania związane są z tematyką miłości i seksu. Dotyczą Ciebie, Twoich preferencji, opinii i przeżyć, np.: Czy spotykałam się kiedyś z więcej niż jednym partnerem naraz? Inni obstawiają, jak odpowiesz.

Znamy się

Pytania i zadania z czterech kategorii dotyczą sytuacji znanych z codziennego życia, ale są też odniesienia do sfer intymnych. Możesz wygrać na przykład żeton na usługi erotyczne przez całą noc albo kufel zimnego piwa – Twój wybór.

Łzy szczęścia

Okazuje się, że nawet 46% kobiet zdarzy się w ciągu życia płakać po seksie. I to nawet jeśli stosunek był super, a relacje z partnerem mocne. Jak podaje „Journal of Sexual Medicine”, dzieje się tak z powodu wahania poziomu hormonów po orgazmie. Może to powodować melancholię, nerwowość i płaczliwość. Kobiety są jednak skomplikowane.

Łzy szczęścia

63 - o tyle procent częściej niż mężczyźni kobiety wyszukują filmy pornograficzne otagowane kategorią „ostry seks” – wynika z danych serwisu Pornhub.

Pełna kontrola

Niepokoi Cię, że zbyt szybko finiszujesz w łóżku? Istnieje prosty sposób, żeby przedłużyć zabawę. Tuż przed finałem złap się za jądra i delikatnie pociągnij. Dzięki temu nieco ochłoniesz i będziesz mógł zadbać, żeby ona nadążyła za Twoim tempem.

REKLAMA