REKLAMA

Gra wstępna inaczej - sekstelefon

Gra wstępna nie musi zaczynać się dopiero w łóżku. Seksowne rozmowy działają równie podniecająco i są świetnym preludium do późniejszych szaleństw.

Antoine Verglas (Rodale)
fot. Antoine Verglas
Dzwoni telefon. Podnosisz słuchawkę. Słyszysz znajomy, podniecający głos. Ona opowiada o tym, co ma w tej chwili na sobie. W szczegółach opisuje ciało, które znasz - jędrność piersi, wilgotność kobiecości, miękkość bioder, gładkość skóry. Mówi, że Cię pragnie natychmiast, tu i teraz. Chce, abyś przyjechał i zrobił to jej. Już, zaraz. Gwałtownie, szybko, tak jak ostatnim razem. Przełykasz ślinę i modlisz się, żeby to nie była pomyłka.

Chciałbyś to przeżyć? Zadzwoń pierwszy i opowiedz krok po kroku, co będziesz z nią robił dzisiejszego wieczoru. Zobaczysz, że to się jej spodoba, a stąd już tylko krok do telefonów w drugą stronę.

REKLAMA

Najlepszy moment

Niby każda jest dobra, ale nie zapominaj o wyczuciu. Jeżeli zadzwonisz do niej do pracy na pięć minut przed prezentacją, do której przygotowywała się od miesiąca, nie bądź rozczarowany, że Twoje pikantne zwierzenia nie odniosą skutku.

Najlepiej dzwonić w okolicach lunchu, kiedy jest nieco luźniej, lub pod koniec pracy. Dobrze jest też wiedzieć, czy Twoja dziewczyna ma możliwość swobodnej rozmowy - dzielenie biura z sześcioma koleżankami wyklucza intymność.

Idealnym momentem jest poranny telefon na dzień dobry, gdy ona, jeszcze zaspana, leży w łóżku albo na dobranoc, gdy już w tym łóżku leży. Twój szept sprawi, że najpewniej nie skończy się na słuchaniu.

Przeczytaj też: 12 lekcji ars amandi

Gorący temat

Rusz głową. Erotyczna szeptanka przez telefon musi, rzecz jasna, dotyczyć rzeczy, które oboje was podniecają. Jeżeli jest nią akurat ostatnia bramka Fernando Morientesa, to też dobrze - pozazdrościć wspólnoty zainteresowań!

Są jednak rzeczy, które podziałają na nią bardziej pobudzająco. Opowiedz jej o swoich łóżkowych fantazjach, powiedz, co chciałbyś z nią zrobić i co wprowadzisz w życie podczas waszego następnego spotkania. Opisz wszystko dokładnie, minuta po minucie, nie szczędząc detali i zachwytów nad jej ciałem.

Odpowiedni ton i język

"Brzmienie, intonacja, rytm, język - to wszystko ma wpływ na to, jak rozmowa podziała na partnerkę" - mówi dr Barbara Keesling, seksuolog. Staraj się mówić głosem o ton niższym niż normalnie, nieco ciszej i wolniej. Trudno jest też prowadzić erotyczne rozmowy bez użycia kilku pikantnych czy nieprzyzwoitych słówek. Nie bój się ich, ale nie nadużywaj.

MH 06/2004

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA