[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.2

Gdzie poznawać kobiety i jak je podrywać?

Nie chcesz chyba dołączyć do grona tych smutasów, którym pomysł na podryw przychodzi do głowy dopiero w domu.

seksowna kobieta w bibliotece fot. Shutterstock

Podryw i uwodzenie

Założenie

Przyjmij założenie, które ułatwi Ci działanie – kobiety w klubie przyszły tam, żeby kogoś poznać, nie żeby się bawić w babskim gronie.

Daj im szansę

Sam kontra trzy kobiety? A dlaczego nie? Zapytaj, czy możesz się przysiąść, bo czekasz na kogoś (kumpla), a ten chyba nawalił. Daj im szansę, żeby się Tobą zaopiekowały.

Daj się uwieść

One się czują pewnie w swoim gronie, a Ty wyglądasz na trochę zagubionego. Teraz w 9 przypadkach na 10 nastąpi rywalizacja dziewczyn o Twoje względy. Ty po prostu siedzisz, miło się uśmiechasz i słuchasz z zainteresowaniem.

Finał

Zaproponuj odwiezienie do domu i tak kombinuj, żeby tę, która Ci się podoba, odwieźć na końcu.

Gdzie ją spotkać

Jeżeli do tej pory nie udało Ci się spotkać właściwej kobiety, powód może być prosty: szukałeś jej w złych miejscach. Internetowa sonda pozwoliła nam ustalić, gdzie faceci poznali swoją ostatnią partnerkę.

  • W kawiarni 1,5%
  • W środku komunikacji 3%
  • Na kursie 5%
  • Przez internet 11,5%
  • W pubie 12%
  • Na wakacjach 12%
  • Na uczelni, w szkole 15%
  • W pracy 18,5%
  • Przez znajomych 21,5%

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij