Gadżety erotyczne – 7 zadaniowych zabawek

Gadżety erotyczne mogą być wspaniałym uzupełnieniem łóżkowych igraszek, o ile się wie, jak prawidłowo ich używać. Tutaj znajdziesz gotową ściągawkę z erotycznej gadżetologii.

zabawki erotyczne shutterstock.com

Kobiety często skarżą się na facetów, że ci potrafi ą robić tylko jedną rzecz naraz. Kiedy rozmawiają przez telefon, to już nie słyszą, co ich partnerka do nich mówi. Kiedy jedzą, to nie piją; zresztą nie pamiętamy dokładnie listy zarzutów, ale z pewnością gdzieś krąży w internecie. Do tej pory faceci uważali, że to super, bo przynajmniej kiedy oni uprawiają seks, to nie myślą o tym, że trzeba pomalować mieszkanie – tak jak ich wielozadaniowe partnerki – tylko koncentrują się na zadaniu, żeby było wykonane jak najlepiej.

Ale okazuje się, że w seksie męska wielozadaniowość też może być atutem. Orgazm mieszany, orgazm złożony albo kombinowany – mówi wam to coś? Otóż oznacza to łączenie doznań z różnych obszarów kobiecego ciała, które razem wywołują efekt porównywalny z wybuchem supernowej. Rolę główną w tym spektaklu przydzielono łechtaczce, a role drugoplanowe, chociaż też zasługujące na nagrody Akademii, przypadły innym punktom erogennym. Łechtaczka, jak pewnie wiecie, to tylko wierzchołek góry lodowej (chyba „lodowa” to złe słowo) kobiecej sieci erogennej.

Wewnętrzna część łechtaczki ma kształt odwróconej litery Y. Zaczyna się w tym miejscu, gdzie ją widać, a następnie, już w ukryciu, rozgałęzia się, otaczając pochwę, i dalej biegnie w głąb miednicy. Jest to jedyny taki organ, który służy tylko i wyłącznie do rozkoszy, dlatego zasługuje na nasz najwyższy szacunek i troskę. Natura obdarzyła kobietę wyjątkowo hojnie, bo oprócz tej łechtaczki, większej od męskiego penisa, w ciele kobiety znajduje się więcej strategicznych punktów.

Za pomocą funkcjonalnego obrazowania metodą rezonansu magnetycznego (MRI) eksperci zlokalizowali z chirurgiczną precyzją inne gorące miejsca, których pieszczoty, w połączeniu z pieszczotami łechtaczki, dają ten zdumiewający efekt. Jeszcze silniejszy będzie, kiedy wzmocnimy go gadżetami. Dobrze, przystępujemy do działania. Ale najpierw, Panowie, rozgrzewka.  

1. Rozgrzej ją

Kiedy? Na początku gry wstępnej

Skóra kobiet jest wielokrotnie bardziej unerwiona niż skóra faceta. Nie zaskoczymy chyba nikogo, jeśli powiemy, że masaż lub delikatne głaskanie na początek zabawy są więcej niż pożądane. Do dyspozycji masz zręczne ręce oraz oliwkę, ale nie zaszkodzi pomocnik w postaci wibrującego pędzla.

Gadżety erotyczneProducenci

Ten trzeci w łóżku: Wibrująca miotełka Palybrush.

59 zł; lovestore.barbarella.pl

2. Rozpal zmysły

Kiedy? Wtedy gdy ona się powoli rozgrzewa

Odcięcie jednego ze zmysłów sprawia, że pozostałe stają się bardziej wyostrzone. Jeśli zawiążesz jej oczy, to jednocześnie wzmacniasz jej doznania dotykowe. Dlatego dobrze mieć pod ręką jedwabną, miłą w dotyku (to ważne!) chustkę albo wstążkę. Może też posłużyć do przewiązania przegubów.

Gadżety erotyczneProducenci

Ten trzeci w łóżku: Taśmy do wiązania Silky-sensual.

34 zł; lovestore.barbarella.pl

3. Punkt G

Kiedy? Wtedy gdy dopiero rozpoczynasz zabawę

Punkt G to mocarz stref erogennych. Znajdziesz go, wkładając jeden lub dwa palce do pochwy i kierując je od wewnątrz w stronę pępka. Spróbuj wymacać punkt o nieco szorstkiej powierzchni tuż za kością łonową. Połączenie punktu G i stymulacji łechtaczki to najłatwiejszy sposób na wywołanie orgazmu kombinowanego. Zacznij od pieszczot łechtaczki palcami lub językiem, a następnie, gdy partnerka już jest podniecona, dodaj stymulację punktu G. Możesz użyć zabawki przeznaczonej do drażnienia tego miejsca (nie zapomnij o lubrykancie!) lub użyj drugiej ręki. Spróbuj różnych ruchów: kółka, góra – dół.

Gadżety erotyczneProducenci

Ten trzeci w łóżku: Wibrator specjalnie dla punktu G Lelo Mona

599 zł; lelo.com.pl

4. Punkt O

Kiedy? Wtedy gdy już mniej więcej opanowałeś punkt G

Pamiętasz, jak szukałeś punktu G? Super. Zrób to ponownie. Teraz obróć palec w stronę przeciwnej ścianki pochwy i przesuń palec głębiej, aż wyczujesz niewielki punkt o nieco gąbczastej strukturze. To tu. A przy okazji: czy Twoja partnerka ma opory przed seksem przez „tylne drzwi”? Stymulacja punktu O może dać podobne odczucia jak seks analny – ze względu na bliskość lokalizacji. Kiedy pracujesz nad jej łechtaczką palcami lub językiem, wprowadź zabawkę do jej pochwy. Tym razem zamiast poruszać nim w kółko, spróbuj lekko uciskać tę okolicę.

Gadżety erotyczneProducenci

Ten trzeci w łóżku: Njoy Pure Wand – dildo metalowe dwustronne.

570 zł; zmysły.pl

 

5. Punkt A

Kiedy? Wtedy kiedy jesteście gotowi iść dalej i głębiej

To centrum przyjemności znajduje się w pobliżu szyjki macicy, na przedniej ścianie jej pochwy, centymetr lub dwa na północ od punktu G. Spróbuj przesunąć palec ruchem samochodowej wycieraczki w prawo i w lewo. Powinieneś poczuć pod palcem nieco inną, gładszą powierzchnię. To tu. Niektórzy nazywają to miejsce żeńską prostatą, ponieważ znajduje się ona analogicznie w tej samej pozycji, co męska prostata. Trafienie w punkt A oznacza wejście głęboko. Możesz również trafić w punkt A przez zabawę analną – pochwa i odbyt znajdują się bliżej, niż myślisz.

Gadżety erotyczneProducenci

Ten trzeci w łóżku: Koraliki analne B-Vibe Cinco Anal Beads.

698,99 zł; kobiecetajemnice.pl

6. Seks analny

Kiedy? Wtedy gdy stajecie się coraz odważniejsi

Połącz pieszczoty analne przy pomocy specjalnej zabawki ze stymulacją łechtaczki (palce lub usta), A Twoja partnerka może doświadczyć najbardziej wybuchowego orgazmu w życiu. Intensywność wrażeń z bogato unerwionych okolic analnych może niesamowicie wzmocnić orgazm. Nie musisz penetrować głęboko, aby Twoja partnerka miał z tego frajdę. Najwięcej zakończeń nerwowych koncentruje się w zwieraczu. Jeśli chodzi o wskazówki techniczne, to pamiętaj, aby Twoje ruchy były delikatne i powolne. I nie zapomnij o dużej ilości lubrykantu.

Gadżety erotyczneProducenci

Ten trzeci w łóżku: Zatyczka analna Unbound Romp.

około 90 zł; verishop.com

7. Stymulowanie piersi

Kiedy? Wtedy gdy chcesz zaangażować

Jak wynika z obrazowania MRI, drażnienie zakończeń nerwowych w jej brodawkach aktywizuje tę samą część mózgu, co pieszczoty łechtaczki, więc naturalne jest połączenie ich w celu uzyskania mieszanki wybuchowej. Najpierw delikatnie baw się jej sutkami, używając opuszki palców lub języka. W miarę pobudzenia możesz przejść na ssanie lub delikatne szczypanie i gryzienie. (Jeśli lubisz gadżety, możesz również użyć piórek lub zacisków na sutki.) Kiedy pieścisz jej piersi, użyj palców, języka lub wibrującej zabawki, aby jednocześnie stymulować łechtaczkę.

Gadżety erotyczneProducenci

Ten trzeci w łóżku: Zaciski na sutki Alligator nipple clamps.

89 zł; venus.net.pl

Zobacz również:
REKLAMA