Fantazje seksualne: seks bez monotonii

Wasze łóżkowe życie ma ostatnio na drugie imię Monotonia? Jeśli tak, przeczytaj ten artykuł i zaproponuj jej wspólną realizację paru pikantnych fantazji - bez ryzyka, że nazwie Cię zboczeńcem i z gwarancją, że długo tych nocy nie zapomnisz. Ani ona.

kobieta, seks 2015, shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Możemy zgłaszać reklamacje do natury, ale prawdą jest, że 350. seks z tą samą osobą nie jest taki sam, jak pierwszych 15. Nie mówimy, gorszy, mówimy: nie taki sam. Ona najszybciej dochodzi, kiedy robisz to tak, Ty najbardziej lubisz siak - nagle okazuje się, że wszystko jest przewidywalne. Może już czas na wzajemne zaskoczenie?

REKLAMA

Szykujesz się właśnie do trzeciej randki z uroczą czytelniczką kobiecych magazynów i słusznie liczysz na coś więcej. Wszyscy rozsądni faceci myśleliby podobnie, bo, jak wiadomo z lektury tychże, po muskaniu i niewinnych pocałunkach na dwóch wcześniejszych spotkaniach, trzecie jest decydujące. To właśnie wtedy odpowiedzialne czytelniczki, trzymając się litery kobiecego lifestyle'u, idą na całość.

Szykujesz się więc i wpada Ci w ręce ten właśnie numer MH zupełnie przypadkiem otwarty na tym właśnie artykule. Masz jeszcze chwilę, myślisz, przeczytam, może się coś przyda na dziś wieczór?

Nie rób tego. Nie daj Boże - coś inspirującego zostanie Ci w głowie i skończy się na tym, że przerażona koleżanka wezwie w nocy policję do zboczeńca i degenerata. To nie są zabawy, które proponuje się przy pierwszym seksie. Nawet nie przy drugim, ani przy trzecim.

To są gry dla zaawansowanych; najlepiej dla par, które nie kochają się już pod kołdrą i przy zgaszonym świetle. Dla związków, które mają do siebie zaufanie, które traktują naturalnie nagość swoją i partnera w łóżku, i które, w końcu, wiedzą, że seks jest także zabawą, nie tylko rytmicznym powodowaniem kolejnych szczytowań. A przed tą randką przejrzyj lepiej nasz dział o stylu i modzie. Może będzie miała orgazm już na sam Twój widok?

Dowód na to, że seks rodzi się w mózgu

Oficjalna definicja fantazji seksualnej jest dość banalna: są to wyobrażenia określonej scenerii, sytuacji czy działania, które wzbudzają podniecenie. Ale już wcielanie ich w życie jest mniej banalne i wymaga wcześniejszego postawienia, sobie i partnerce, kilku pytań. Lou Paget, amerykańska autorka i propagatorka udanego seksu, formułuje je mniej więcej tak:

  • czy wiecie, co was podnieca, a co zniechęca do seksu?
  • czy darzycie się zaufaniem i nie boicie odkrywać przed sobą własnych słabości?
  • czy potraficie szczerze odpowiedzieć, co wam odpowiada, a co krępuje?
  • czy potraficie zaakceptować bez osądzania pragnienia seksualne partnera?

Jeżeli odpowiedź na te pytania jest twierdząca, możecie powoli przechodzić do rzeczy - pora na rozpoznanie emocji.

Jest rzeczą wiadomą, że zachowujemy się inaczej i jesteśmy inni, gdy założymy wizytowy garnitur od Armaniego i gdy siedzimy w szortach na pomoście. Fakt, że każdy z nas zna jakiegoś gościa, który nawet w smokingu wygląda jak w wizytowym dresie, nie zmienia tej teorii - tak po prostu jest. Strój zmienia nasze uczucia względem własnej osoby i służy jakiemuś celowi.

REKLAMA

REKLAMA

kobieta, seks, kajdanki, fantazje seksualne 2015, shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Wczuwanie się w rolę podczas odgrywania fantazji jest dokładnie tym samym. Dlatego ważna jest dbałość o stylistyczne detale: większość seksownych strojów do przebieranek znajdziecie w sex-shopie, a resztę możecie uzupełnić w wypożyczalniach. Spróbujmy prześledzić kilka scenariuszy, które cieszą się sympatią kochanków z wyobraźnią na całym świecie. Tych kochanków, którzy potrafią odróżnić fantazję od realności.

REKLAMA

Niewinna uczennica

Ciekawe, że ta fantazja pojawia się równie często u obojga płci i pod każdą szerokością geograficzną. Nie chcemy powodować kolejnego zatargu dyplomatycznego, ale Japończycy są na tym punkcie kompletnie zwariowani - na każdej erotycznej witrynie internetowej są japońskie dziewczyny ubrane w szkolne, plisowane spódniczki i białe bluzki. To już nie jest fantazja, tylko mania!

Zabawcie się w surowego, ale sprawiedliwego nauczyciela, który musi ukarać niesforną dziewczynkę za jakieś szkolne przewinienie. Np. klapsami w zaróżowione pośladki, przełożoną przez kolano i obiecującą poprawę. Dialogi do własnego opracowania, bez podpowiadania!

Sekstelefon

Dla wielu to nie fantazja, ale normalna praktyka. Warto spróbować, nie czekając na wyjazd swój lub partnerki - jedno do jednego pokoju, drugie do drugiego i gotowe. "Chcesz wiedzieć, gdzie trzymam rękę i co z nią robię?" - doskonale się nadaje na początek. Słuchający rewanżuje się podobnym opisem i już od was zależy, czy po 10 minutach dopadniecie się w korytarzu, czy poeksperymentujecie z dostarczaniem sobie rozkoszy. Najważniejsze, by nie przestawać do siebie mówić i opisywać doznania.

Klient i prostytutka

Tu łatwiej wczuć się w rolę, wynajmując na noc hotelowy pokój. Ona luksusowa call- -girl (skądinąd, pamiętasz, kiedy ostatnio widziałeś swoją partnerkę w samonośnych pończochach bez majtek pod sukienką?), Ty wymagający, nienagannie wyuzdany klient. Ona może zjawić się z podręcznym zestawem gadżetów, bo przecież nie wiadomo, jakiej usługi będziesz się domagał. Albo to Ty możesz mieć neseserek z niespodzianką - płacisz to wymagasz.

Można poświntuszyć do woli, jeżeli wczujecie się w swoje role. Nawiasem mówiąc, skoro już wpadliście w koszta wynajęcia hotelu, to świetnie też się tam sprawdza inny scenariusz: gościa i pokojówki.

Zabawa w doktora

Ustalcie, kto ma być lekarzem, kto pacjentem, a może pielęgniarką. Zanim lekarze nie umarli z niedożywienia lub nie wyjechali, krążyły legendy o ich nocnych dyżurach. Pamiętajcie o akcesoriach: stetoskop, biały fartuch, czepek są obowiązkowe! Stosowanie lekarskich przyborów ogromnie działa na niektóre osoby, a poczucie pewnej bezradności, gdy leżysz nago pod prześcieradłem, potęguje odczucia. Trochę tu dominacji, trochę uległości - co kto lubi.

REKLAMA

Uzależnienia XXI wieku: seksoholizm Halay Alex 2015/shutterstocka
fot. Halay Alex 2015/shutterstocka

Nieznajomy hydraulik

REKLAMA

Przychodzisz w wysmarowanym kombinezonie wymienić kolanko, gospodyni w kusym szlafroczku krząta się po kuchni, a mąż (czyli były Ty) w pracy. Naprawiasz na kolanach, mając głowę na wysokości jej ud, które są coraz bliżej i bliżej. Dalej już sam wiesz. Po wszystkim musisz się tylko zastanowić, czy miała orgazm dlatego, że byłeś wspaniały, czy ze szczęścia, że po 2 latach proszenia naprawiłeś to cholerne kolanko.

Dowód na to, że technika w służbie człowieka

Macie już szkice do pikantnych scenariuszy i byłoby trochę szkoda zmarnować taką okazję. Ciekawe, czy jest jakiś facet, który chociaż raz w życiu nie pomyślał o nakręceniu erotycznego filmu we własnej sypialni? Pewnie gdzieś tam jest, ale my go na pewno nie znamy. Jeszcze niedawno taka fantazja była nierealna, ale teraz zwykłą komórką możesz nakręcić krótki metraż i jeszcze wystawić go na festiwalu! Lepiej jednak zrób to profesjonalnie (mimo że Twój film będzie miał tylko dwoje widzów) i zdecyduj się na cyfrówkę. Łatwiej Ci będzie zmontować film.

Angaż gwiazd

Obsada pierwszoplanowej roli męskiej nie podlega dyskusji, prawda? Reżyser, scenarzysta, operator, oświetleniowiec, dźwiękowiec, montażysta też są załatwieni, bo sam się tym wszystkim zajmiesz. Pozostaje główna rola kobieca. Masz nawet wymarzoną kandydatkę, tylko jeszcze nie bardzo wiesz, jak jej to zaproponować, żeby nie trafić do szpitala ze szczątkami kamery w potylicy.

Zalecamy delikatność. Ona też surfuje w sieci i ma świadomość, ile intymnych filmików trafiło tam bez zgody jednego z aktorów. Musisz ją przekonać, że robicie to wyłącznie na wasz prywatny użytek, że dysk dla bezpieczeństwa będzie leżał w zamkniętej kasetce, klucz do niej w innej, zamkniętej kasetce, że nigdy, przenigdy (nawet po największej kłótni i rozstaniu) nie zrobisz jej takiego świństwa, że nie jesteś skończone bydlę i w ogóle. Jeżeli jesteś narzeczonym Paris Hilton, możesz sobie spokojnie podarować te przemowy.

Światło i kamera

Przebieranki można było w dużej mierze improwizować, ale tutaj musi być full profeska, bo inaczej wasze arcydzieło sztuki filmowej będzie przypominać relację z linii frontu w płonącym Sarajewie. Zapomnij o migotaniu nastrojowych świec - będziecie rozczarowani efektem. Zamiast tego ustaw mocną lampę (najlepiej halogenową) przed drzwiami sypialni, a w otwartej framudze zawieś białe prześcieradło. W ten sposób drzwi staną się źródłem rozproszonego, miękkiego światła, w którym każdy wygląda korzystnie.

Obsługa kamery podczas rozpinania jej jedną ręką biustonosza wymaga też niemałego wysiłku, dlatego warto posłuchać fachowca. Jacek Heliasz, zawodowy fotograf i autor wielu zdjęć do MH, radzi: "Włącz autofocus, automatyczny pomiar światła i jakie tam jeszcze masz bajery, ale balans bieli ustaw samodzielnie. Po prostu, nakieruj obiektyw na białą powierzchnię i zachowaj ustawienia.

REKLAMA

REKLAMA

kobieta, seks, kajdanki, fantazje seksualne 2015, shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Operuj kamerą pod odpowiednim kątem względem głównego źródła światła i trzymaj ją powyżej pasa, bo w przeciwnym wypadku oboje będziecie mieli na zdjęciach podwójne podbródki. A tak w ogóle, nagrywanie takich historii jest znacznie prostsze przy pomocy statywu".

REKLAMA

I... akcja!

Ciekawie napisane rólki pomogą wam nabrać dystansu i swobody. Nie przesadzajcie ze skomplikowaniem scenariusza, bo nie o to chodzi w tej zabawie. Zamiast tego skupcie się na atrakcyjności wyglądu i grze wstępnej - wspólne oglądanie tego później sprawi, że będziecie od razu przechodzić do rzeczy. Możliwie często zmieniajcie filmowane pozycje, zbliżajcie się i oddalajcie od kamery. Zbyt długie sekwencje jednej pozycji - nawet najprzyjemniejszej -- będą podczas seansu przypominały oglądanie pralki z włączoną funkcją wirowania.

Dobrze jest też pamiętać, że kompletna nagość wcale nie musi być totalnie podniecająca. Spróbujcie zasłonić czasem to i owo. Warto dorzucić jeszcze kilka rad, które umilą wam produkcję i późniejszą projekcję:

  • bądź ekspresyjny aż do przesady - wykonuj bardziej zamaszyste ruchy niż zazwyczaj
  • opowiadasz swoją historię głównie dłońmi i ustami - niech wasze ruchy będą wolne i posuwiste. Nie ma się gdzie spieszyć.
  • zdjęcia z góry dają poczucie ciężkości, z dołu rzadko bywają atrakcyjne
  • pamiętajcie o spojrzeniach w obiektyw - w końcu to nie jest program "Ukryta kamera". Najbardziej podniecająca jest zaś świadomość, że jest się podglądanym, a i tak robi się swoje.

Oscar goes to...

Komisja oceniająca będzie wprawdzie dwuosobowa, ale gwarantujemy, że nikt nie opuści sali przed końcem seansu. Oglądanie siebie samych w intymnych sytuacjach, słuchanie własnych westchnień i seksualnych próśb jest 100 razy bardziej podniecające niż najbardziej pieprzny erotyk na DVD. Zobaczysz, że podniesie to wasze życie erotyczne na poziom dotychczas nieznany i nie przestaniecie się dziwić, jak wasi rodzice mogli żyć bez cyfrówek w sypialni.

MH 10/07

REKLAMA