Fantazje erotyczne - seks z policjantką, pielęgniarką, sekretarką...

Każda kobieta to urodzona aktorka. Kocha przebieranki, odgrywanie ról i seksowną bieliznę. Nie będziesz jej musiał długo namawiać, aby wcieliła się w jedną z postaci z twoich fantazji. Gotowi do zabawy?

fantazje erotyczne, fantazje seksualne
W sekretarce podnieca nas jej seksualna transformacja, gdy z zapiętej pod szyję urzędniczki przeistacza się w perwersyjną kochankę.

Fantazje erotyczne są częścią naszej seksualności. Nie oznacza to jednak wcale, że fantazjując, uciekamy w marzenia, bo nasze życie erotyczne jest pod psem. Wręcz przeciwnie, im nasz seks jest bardziej udany, tym większą wykazujemy skłonność do gry wyobraźni i zabawy. Mamy kilka propozycji.

REKLAMA

Zabawa z pielęgniarką

Piguła to symbol kobiecości opiekuńczej. Rozsiewa w swoim najbliższym otoczeniu aureolę zapachu czystości i oliwki kosmetycznej, który kojarzy się z dzieciństwem, ciepłem oraz bezpieczeństwem. Ona jest tu tylko po to, aby z tkliwością i dokładnie zająć się twoim ciałem. Ty jesteś bezbronny jak dziecko i w całkowitej rezygnacji, z pełnym poddaniem pozwalasz zrobić ze sobą wszystko.

Jeżeli do tej pory zawsze byłeś stroną aktywną, poczuj, jak to jest, gdy całkowicie się komuś oddajesz. Może cię karmić, myć, rozbierać. Dotyk jej rąk koi, a jednocześnie powoduje rozkoszne dreszcze. Zobaczysz, że to nieprawda, iż faceci mają tylko jedno miejsce erogenne na ciele. Pielęgnuje cię z całym oddaniem, ale bywa stanowcza, może zadać ból albo wykonać jakiś nieprzyjemny zabieg, lepiej się więc jej nie sprzeciwiaj.

Scenariusz

Rozbieramy się pod badawczym wzrokiem siostry miłosierdzia i leżąc, pokazujemy jej miejsce naszych dolegliwości. Ona osłuchuje nas zimnym stetoskopem i masuje na przemian stanowczo i delikatnie. Uciążliwy ból podbrzusza, który właśnie zaczął nam doskwierać, wymaga od pielęgniarki szczególnej troski. Na szczęście nie trzeba cewnikować – pada diagnoza – ale należy jak najwięcej przebywać w ciepłym, wilgotnym i przyjaznym środowisku. Siostra głębokiego kontaktu siada na nas pragnienia i nie ściągając fartuszka, aplikuje nam 15-minutową zbawienną terapię.

Zalety: Mężczyźni zmęczeni odpowiedzialnością, koniecznością bycia twardym i ukrywania słabości mogą się wreszcie wyluzować i dać się sobą zaopiekować.

Zabawa z policjantką

Policjantka stanowi symbol kobiecości niebezpiecznej. Dysponuje środkami przymusu bezpośredniego. Z taką trzeba się zmierzyć, stoczyć walkę i pokonać ją albo też jej ulec. Kojarzy się z mrocznymi perwersjami sado-masochistycznymi – z kajdankami, pejczem, grą w dominację i uległość. Oczywiście, zalecamy umiar i uzgodnienie granic, do jakich można się posunąć. Nie chodzi nam przecież o to, aby sobie dać zrobić prawdziwą krzywdę, ale o zabawę. Być może spodoba ci się rola aresztanta przesłuchiwanego przez dzielną policjantkę?

Scenariusz

Nazwisko? Imię ojca? Zawód? Krótkie przesłuchanie sprawia, że już znamy swoje miejsce. Nieznajomość prawa nie usprawiedliwia wykroczenia. Skuci kajdankami na krześle patrzymy, jak pani władza zdejmuje majteczki i siada na biurku na przeciwko nas, rozchylając uda na wysokości naszej głowy. Stanowcze szturchnięcie gumową pałą zmusza nas do szukania językiem okoliczności łagodzących. Po chwili policjantka odsuwa się poza zasięg twojej głowy i zaczyna bawić się sama, patrząc ci cały czas w oczy. Błagasz o litość.

Przeczytaj też: Jak bawić się w odgrywanie ról?

Zalety: Miłośnicy tej zabawy twierdzą, że nic tak dobrze nie odpręża człowieka po całym dniu wydawania poleceń i podejmowania ważnych decyzji, jak krótki seans dominacji i upokorzenia.

REKLAMA

REKLAMA

Zabawa z sekretarką

W sekretarce podnieca możliwość transformacji seksualnej. Widzimy kobietę stanowiącą uosobienie kompetencji. Garsonka, koczek, okulary, w ręku teczka z dokumentami. Porusza się krokiem zdecydowanym, głos ma miły, acz stanowczy, a w dodatku ma dostęp do wszystkich sekretów firmy, w tym naszych. Ale my mamy nad nią szczególną władzę.

REKLAMA

Dla nas sekretarka musi być szczególnie miła. Na nasz rozkaz ulega metamorfozie – rozpuszcza włosy, zdejmuje okulary, rozpina żakiecik, pod którym ma seksowną bieliznę. Lód się rozpuszcza i nasza sekretarka okazuje się uległą, perwersyjną kochanką, która spełnia bez szemrania nasze wszystkie polecenia służbowe. Uroku zabawie dodaje sceneria gabinetowa (patrz: Gabinet Owalny w Białym Domu), biurka, stoły, cygara i tym podobne akcesoria.

Scenariusz

My zajęci papierami, a sekretarka cały czas w zasięgu naszego wzroku. Wyjmuje dokumenty z najniższej szuflady, zbiera z podłogi rozsypane spinacze, podlewa kwiatki pod sufitem. Rozsypuje ołówki pod naszym biurkiem, a my, mimo że spodnie już mamy opuszczone do kostek, nie przerywamy pracy. Po złożeniu ostatniego podpisu uprzątamy biurko, opieramy o nie naszą podwładną i bierzemy ją od tyłu. Długo i stanowczo, jak przystało na szefa.

W nocy: Sny erotyczne i ich znaczenie

Zalety: Petenci, urzędnicy niższego szczebla, wszyscy opresjonowani przez Urząd i Hierarchię mogą wreszcie odreagować swoje upokorzenia i poczuć upojny smak władzy. A kobiety kochają mężczyzn, którzy dysponują władzą.

Zabawa z lolitką

Lolitka stanowi uosobienie młodości i niewinności. Jest rozczulająco dziecinna, ale w jej oczach czai się już błysk zepsucia. Lolicie łatwo zaimponować doświadczeniem, wiedzą, samochodem, podziwia nas bezkrytycznie, z nikim nie porównuje. Cieszy się jak dziecko z każdego prezentu. Zabawa z Lolitką daje ogromne pole do popisu. Jeżeli jest niegrzeczna, można ją przełożyć przez kolano, podciągnąć spódniczkę i dać klapsa na gołą pupę.

Nie należy zapominać, że Lolitki kochają lody, ale dostają je do polizania tylko w zamian za dobre sprawowanie.

Scenariusz

Pożądanie piszesz przez „rz”?! Pokaż inne zeszyty! Nie przepuszczę cię do następnej klasy z takimi umiejętnościami. Co z tego, że jesteś ładna?! Myślisz, że uroda załatwia wszystko? Uważaj na zamek w rozporku! Naprawdę uważasz, że jest piękny? To ty jesteś piękna, cudowna, taka młoda.

Powinienem porozmawiać z twoimi rodzicami. Gdzie ty się tego nauczyłaś? Będę ci udzielał dodatkowych korepetycji, wtedy na pewno zdasz. Codziennie po lekcjach. Ustny już zdałaś, został jeszcze pisemny.

Zalety: Dla panów w pewnym wieku miły powrót do beztroskich zabaw w lekarza w krzakach koło trzepaka.

Miło jest nieco poszaleć

Dla każdego coś miłego. I dla pieszczocha, i dla twardziela. Podobno w fantazjach często przyjmujemy postawę odmienną, wręcz zupełnie odwrotną od tej kreowanej w życiu. Nie obawiaj się więc, że jeżeli kręci cię ostra policjantka, to powinieneś niezwłocznie udać się do pana doktora po porcję hormonu męskiego. Cała zabawa polega na tym, żeby fantazji nie oceniać. Jeżeli nie masz zaufania do partnera i boisz się ośmieszenia, daj sobie spokój. Ale jeżeli masz szczęście i twoja partnerka również pragnie przeistoczyć się w kogoś innego, czeka was wspaniała zabawa. Masz duże szanse powodzenia, bo kobiety kochają przebieranki i odgrywanie ról.

REKLAMA