Erotyka: kurs nauki ostrej jazdy

Partnerka nie daje Ci w seksie tego, co lubisz? Ludzie nie czytają w myślach, więc po prostu pokaż jej, o co Ci chodzi. Oto 13 sposobów, aby Twoja partnerka została mistrzynią w łóżku i nawet się nie zorientowała, że to Ty jesteś instruktorem.

Jacek Heliasz - heliasz.com
Ten kurs tak mi się podoba, że chyba wezmę dodatkowe godziny jazdy, panie instruktorze... (fot. Jacek Heliasz - heliasz.com)

Ona nie chce dodać gazu

REKLAMA

1. Na ręcznym

Ona jest zbyt delikatna, gdy pieści Cię ręką? Wyobraź sobie, że Twoja partnerka jest niewidoma, a Twoim zadaniem jest pokazanie jej drogi do domu. "Połóż swoją rękę na jej dłoni , palce na palcach i pokaż jej, jakie ruchy powinna wykonywać, żeby Ci sprawić największą przyjemność - radzi dr Sadie Allison, seksuolog. - Bądź stanowczy i wykonaj zadanie do końca, tak by następnym razem wiedziała, jaki lubisz ucisk i tempo".

2. Na ssaniu

Kiedy pieści Cię ustami, chwyć jej dłoń i pokaż, jak jej używać w trakcie pieszczot. "Wiele kobiet - mówi dr Allison - uważa, że fellatio to praca tylko dla ust. Pokaż jej, o ile łatwiej, żeby nie powiedzieć: szybciej, cała zabawa przebiega, jeśli pomaga sobie ręką".

3. Uzupełnij płyny

Ruchy suchej ręki na Twoim penisie mogą być nieprzyjemne, przynajmniej kobiety tak myślą - przez analogię do swoich odczuć. Rozwiązaniem jest odrobina lubrykantu roztarta na ręce, np. Feminum Herba, ok. 16 zł, K-Y Johnson &Johnson żel nawilżający, ok. 18 zł, albo Durex Play żel 2 w 1, ok. 20 zł. Wszystkie żele do kupienia w aptece bez recepty. Twój penis będzie z łatwością przesuwał się w jej dłoniach. To też jest najlepszy sposób, aby zachęcić ją do mocniejszych, bardziej zdecydowanych ruchów.

4. Parkowanie bokiem

Raczej nie wzorujcie się na filmach XXX, gdzie kobieta, pieszcząc ustami mężczyznę, na ogół przed nim klęczy. Większość ankietowanych kobiet nie przepada za tym. Dr Allison radzi, abyś zamiast stać, położył się na łóżku na wznak, tak by Twoja partnerka miała dostęp do Ciebie z boku. Taka pozycja jest dla niej wygodniejsza.

5. Na luzie

Jeżeli Twoja partnerka w środku nie jest taka sprężysta, jakbyś oczekiwał, namów ją na pilates. "Pilates znakomicie wzmacnia dokładnie te mięśnie, które pracują podczas uprawiania seksu" - tłumaczy Alvin Quek z międzynarodowej organizacji zrzeszającej trenerów pilatesu Pilates International.

Najlepiej kup swojej dziewczynie od razu karnet, bo tylko regularne ćwiczenia wzmocnią jej wewnętrzne mięśnie pochwy na tyle, że poczujesz wyraźnie silniejsze skurcze, a to w znaczący sposób zwiększy doznania zarówno Twoje, jak i Twojej partnerki.

Jeździ zbyt ostrożnie

6. Puść ją przodem

Skromność to nie jest może słowo, które przychodzi pierwsze na myśl, gdy mówimy o bardziej ekscytującym seksie, ale w tym przypadku może pomóc. "Często kobiety stają się defensywne i wycofane w seksie właśnie dlatego, że ich partner zawsze jest stroną aktywną" - mówi psycholog Paula Hart.

REKLAMA

REKLAMA

Jacek Heliasz - heliasz.com
fot. Jacek Heliasz - heliasz.com

Przestań ją prosić, przymilać się. Przestań wreszcie ustawiać się w pozycji petenta. W seksie jest jak w życiu - jedno goni, drugie ucieka. Ważne, żeby się zamieniać rolami. Poczekaj cierpliwie, a wkrótce okaże się, że jej seksualny apetyt wzrośnie i sama zacznie Cię wabić. Weź na wstrzymanie przez 2 tygodnie, a zobaczysz, że sama zacznie cię kusić. Pozwól jej poczuć, że ma na Ciebie ochotę. Jeżeli jednak zobaczysz, że ona z ulgą zasypia, najwyraźniej masz problem.

REKLAMA

7. Poranny rozruch

Kto rano wstaje, temu sprzyja natura. Nie, tym razem nie namawiamy do biegania porannego. Jest jednak ważny powód, aby wstawać wcześnie. "Rano, zaraz po przebudzeniu, jej ewentualne zahamowania będą mniejsze, a poziom testosteronu osiąga swój szczyt. To sprawi, że oboje będziecie bardziej podnieceni i śmiali" - mówi seksuolog Vicki Ford, autorka książki "Overcoming Sexual Problems" ("Pokonując problemy seksualne"). Jednym słowem, Twoja partnerka będzie rano znacznie zabawniejsza (pod warunkiem że dasz jej czas na krótki wypad do łazienki).

Zawsze jeździ tą samą drogą

8. Kup maskotkę

Wiele gadżetów z sex shopu wygląda, co tu dużo ukrywać, dość odważnie. Jeżeli kręci Cię używanie w łóżku zabawek i chciałbyś zachęcić swoją partnerkę do eksperymentów, zacznij od czegoś, co wygląda zabawnie, miło i niewinnie. Polecamy wibrującą kaczuszkę kąpielową, do kupienia w internetowym sklepie z gadżetami za ok. 60 zł. Tylko uważaj, bo teraz Twoja partnerka będzie spędzała w łazience znacznie więcej czasu.

9. Użyj CB radia

"Ponad 70% kobiet ma bogate seksualne fantazje, o których krępuje się opowiedzieć partnerowi, a co dopiero zrealizować jej w sypialni" - mówi dr Pam Spurr, seksuolog. Pozwól jej je wyjawić w bardziej anonimowy sposób. Może będzie miała ochotę opisać Ci je w e-mailu albo SMS-em? Później możecie przejść do zmysłowego seksu przez telefon.

10. Zwiększ obroty

Potrzebujesz wielu pchnięć, a Twoja partnerka uważa, że to przesada i męczące? Czas na wprowadzenie rewolucji technicznej do sypialni. Wypróbuj nakładkę wibracyjną na penisa - Durex Play Vibration Ring, 22,29 zł, do nabycia na stronie www.durex.pl. Przyjemny gadżet, który pogodzi Wasze potrzeby.

11. Zaklej lusterka

Jeżeli chcesz, aby Twoja nieśmiała partnerka zademonstrowała Ci swoją bardziej wyzwoloną stronę, poproś ją, aby przewiązała Ci oczy przepaską. Emily Dubberley, autorka poradników seksuologicznych, twierdzi, że: "Kiedy nie krępuje jej Twoje spojrzenie, ona może czuć się o wiele bardziej swobodna. To może być bardzo wyzwalające doświadczenie dla kobiet, które od niedawna są w związku i jeszcze nie upewniły się, na ile partner akceptuje ich ciało i zachowania w seksie".

12. Jazda na wstecznym

Podobno wyzwolone kobiety najbardziej lubią pozycję na jeźdźca. Co jednak zrobić z zahamowaną partnerką, która w dodatku ma kompleksy na punkcie swoich piersi? Po pierwsze, pozwól jej zostać w jej pięknej, seksownej bieliźnie, a po drugie, zaproponuj zmianę pozycji, tak by Twoja dziewczyna była zwrócona twarzą w stronę Twoich stóp.

Ta pozycja jest nawet lepsza, bo - jak tłumaczy dr Pam Spurr - gdy Twoje nogi są złączone i wyprostowane, mięśnie jej ud nie męczą się tak szybko, jak w klasycznym jeźdźcu, co oznacza, że macie więcej frajdy przy mniejszym wysiłku, a Ty masz w dodatku bonus w postaci podniecającego widoku.

Zawsze chce wyprzedzać

13. Wymuś pierwszeństwo

"Przez ostatnie dekady kobiety nauczyły się, że orgazmy należą im się tak samo, jak prawa wyborcze i jednakowe płace - mówi dr Spurr. Ta fala emancypacji doprowadziła niektóre z nich do syndromu "księżniczki i jej ziarnka grochu". To oznacza oczekiwanie, że facet poświęci maksymalnie dużo uwagi i atencji jej łechtaczce. Krótko mówiąc, Twój penis może się poczuć dyskryminowany w tej sytuacji. Radzimy: nie daj się! Żądaj równych praw dla siebie i dla niego!

MH 09/2008

REKLAMA