[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Sex

  • Erotyczny masaż, czyli eksplozja kobiecych zmysłów [Poradnik]

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Erotyczny masaż, czyli eksplozja kobiecych zmysłów [Poradnik]

Wystarczy 15 minut. Tracey Cox, autorka bestsellera "Hot Sex", radzi nam, jak zrobić masaż na specjalne okazje. To tylko sugestia i punkt wyjściowy. Radzimy poeksperymentować samemu.

masaż fot. Shutterstock
Pozycja

Przygotuj olejek do masażu (może być z sex-shopu, ale zwykła oliwka dla dzieci też wystarczy), ułóż ją wygodnie na łóżku, rozchyl ugięte nogi i podłóż poduszkę pod pupę.

Ciało

Całą dłonią lub palcami przesuwaj po wewnętrznej stronie nóg i ud – od góry do dołu i z powrotem. Następnie przesuń ręce po łonie, biodrach i piersiach. Powtórz kilka razy. Zanim wsuniesz palce między wargi sromowe, delikatnie masuj skórę i pachwiny. Tempo pieszczot powinno być powolne i zmysłowe. To nie wyścigi. 

Łono

Uklęknij między jej udami i rozsuń palcami wargi sromowe. Masuj je wnętrzem dłoni, przesuwając ją aż do odbytu. Powtórz kilka razy. Ułóż palec wskazujący i środkowy na szczycie pochwy (tuż pod łechtaczką), na sklepieniu mniejszych warg sromowych.

Kolistymi ruchami okrążaj łechtaczkę, przesuwając się coraz niżej. Wróć do łechtaczki i masuj jej szczyt czubkiem palca. Uchwyć łechtaczkę dwoma palcami, pocieraj jej krawędzie, rozcieraj ją delikatnie między opuszkami palców.

Obserwuj reakcje, notuj każdą zmianę i wnioskuj - jeśli jej oddech przyspiesza, a mięśnie brzucha się napinają, jesteś na dobrej drodze do megaorgazmu.

Środek

Wsuń jeden lub dwa palce do pochwy, dotykając jej przedniej ścianki. Wyczuwasz zgrubienie wielkości 20-groszówki? To jest osławiony punkt G. Pieść go tak, jakbyś kogoś przywoływał.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij