Erotyczny masaż, czyli eksplozja kobiecych zmysłów [Poradnik]

Wystarczy 15 minut. Tracey Cox, autorka bestsellera "Hot Sex", radzi nam, jak zrobić masaż na specjalne okazje. To tylko sugestia i punkt wyjściowy. Radzimy poeksperymentować samemu.

| Data aktualizacji: 2022-02-14
masaż fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Pozycja

Przygotuj olejek do masażu (może być z sex-shopu, ale zwykła oliwka dla dzieci też wystarczy), ułóż ją wygodnie na łóżku, rozchyl ugięte nogi i podłóż poduszkę pod pupę.

REKLAMA

Ciało

Całą dłonią lub palcami przesuwaj po wewnętrznej stronie nóg i ud – od góry do dołu i z powrotem. Następnie przesuń ręce po łonie, biodrach i piersiach. Powtórz kilka razy. Zanim wsuniesz palce między wargi sromowe, delikatnie masuj skórę i pachwiny. Tempo pieszczot powinno być powolne i zmysłowe. To nie wyścigi. 

Łono

Uklęknij między jej udami i rozsuń palcami wargi sromowe. Masuj je wnętrzem dłoni, przesuwając ją aż do odbytu. Powtórz kilka razy. Ułóż palec wskazujący i środkowy na szczycie pochwy (tuż pod łechtaczką), na sklepieniu mniejszych warg sromowych.

Kolistymi ruchami okrążaj łechtaczkę, przesuwając się coraz niżej. Wróć do łechtaczki i masuj jej szczyt czubkiem palca. Uchwyć łechtaczkę dwoma palcami, pocieraj jej krawędzie, rozcieraj ją delikatnie między opuszkami palców.

Obserwuj reakcje, notuj każdą zmianę i wnioskuj - jeśli jej oddech przyspiesza, a mięśnie brzucha się napinają, jesteś na dobrej drodze do megaorgazmu.

Środek

Wsuń jeden lub dwa palce do pochwy, dotykając jej przedniej ścianki. Wyczuwasz zgrubienie wielkości 20-groszówki? To jest osławiony punkt G. Pieść go tak, jakbyś kogoś przywoływał.

REKLAMA