[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Erotyczny kalendarz MH: wrzesień

Obniżenie temperatury powietrza nie musi oznaczać obniżki temperatury w Twojej sypialni. Oto plan na gorący wrzesień.

Erotyczny kalendarz MH Lato się kończy, ale nadal może być gorąco!

Tydzień 1. Czas "kopiącego muła"

Brzmi prostacko, ale uwierz: chciałbyś nim być! Nick Douglas i Penny Slinger, autorzy brawurowego poradnika „Alchemia ekstazy”, radzą wypróbowanie ekstatycznej pozycji o mylącej nazwie „kopiący muł”. To gwarancja ostrego seksu, najgłębszej penetracji i niesamowitych wrażeń dla was obojga. Ona leży na plecach, Ty kładziesz lewą rękę pod jej głowę, a prawą rękę pod jej prawą nogę. „Stosunek odbywa się w rytm podnoszenia i opuszczania głowy partnerki”– tłumaczą autorzy. Wystarczy pokombinować.

Tydzień 2. Nawilżaj się

I to nie tylko dlatego, że woda dobrze działa na cerę. Wspólna kąpiel może być pretekstem do pełnego wrażeń seksu w wodzie. Ułatwione zadanie mają szczęśliwi posiadacze wanny lub jacuzzi. Niezbyt gorąca woda z pianą stwarza idealne warunki do leniwego seksu na mokro. Uwaga: przyda się mata antypoślizgowa. Użytek zrobisz także z prysznica. Wzajemne namydlanie w strumieniach wody jest zabójczo podniecające. Możesz napierać z większą pewnością i siłą niż w wannie.

REKLAMA

Tydzień 3. Zaszalej

Mija lato i pora wracać do pracy. Tylko jak zebrać siły i chęci po tak relaksujących wakacjach? Zrób coś ryzykownego lub szalonego. Adrenalina, hormon wydzielany podczas silnych emocji, mobilizuje, a zarazem podnieca. Zapisz się na zajęcia wspinaczki skałkowej albo na kurs spadochronowy. Przetestuj nowy model sportowego auta na torze wyścigowym. Dobre jest wszystko to, od czego mocniej bije serce. Energię, jaką poczujesz pod wpływem przypływu adrenaliny, najefektywniej rozładujesz w łóżku.

Tydzień 4.  Zainspiruj się

Ileż można polegać na własnej kreatywności? No właśnie, zrób sobie przerwę i poszukaj inspiracji w filmach.Wspólnie obejrzyjcie zestaw najbardziej doniosłych scen erotycznych w historii kina i już jest zajęcie na kolejny tydzień. Godne polecenia: „9 i pół tygodnia”, „Nagi instynkt”, „Dzika orchidea”, „Listonosz zawsze dzwoni dwa razy”, „Ostatnie tango w Paryżu”, „Fortepian”, „Fatalne zauroczenie”, „Skaza”. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij