Erotyczny kalendarz MH - sierpień

Sierpień miesiącem seksu? Czemu nie! Zobacz kilka naszych propozycji, które sprawią, że to lato będzie jeszcze gorętsze. 

Erotyczny kalendarz, udany seks shutterstock.com
Baw się seksem i podkręć sierpniowe temperatury jeszcze bardziej!

Tydzień 1. Zadbaj o dłonie

 I to nie tylko dlatego, że one lubią zadbanych i wypielęgnowanych facetów.Według badań przeprowadzonych na grupie 2000 kobiet, aż połowa wspomina, że męskie dłonie mogą być seksowne. Zastanów się, dlaczego. Susan Quilliam twierdzi: „Gładkie dłonie i wypielęgnowane palce przydają się w pieszczotach kobiecych narządów. Zacznij od delikatnych ruchów posuwistych jednym palcem, potem możesz dołożyć drugi, trzeci (...?) i zwiększyć siłę natarcia. Kiedy jest już rozgrzana, przejdź do stymulacji łechtaczki”.  

Tydzień 2. Zostań osobistym fryzjerem  

Wzajemnie golenie i strzyżenie miejsc intymnych to świetna zabawa na powitanie lata. „To nie tylko ekscytujące przeżycie w sensie erotycznym. Uczy delikatności i uwrażliwia na reakcje partnera podczas gry wstępnej. To także trening cierpliwości i precyzji, ważnych cech dobrych kochanków” – uważa Candida Royalle. Dobra rada: unikaj pianek do golenia i innych pieniących środków. Najlepsze są odżywki do włosów i oliwka (nie podrażniają). To patent znanych gwiazd porno.  

Tydzień 3. Zaprzyjaźnij się z poduszką  

To niezbędny gadżet przy wielu ciekawych pozycjach. Korzyści są obustronne: odpowiednie wygięcie bioder, a co za tym idzie ułożenie pochwy, potęguje jej doznania, a Ty możesz wchodzić w nią głębiej i mocniej. „Podłóż poduszkę pod jej pośladki, posadź na krawędzi łóżka i uklęknij między jej nogami. Jest wygodniej i intensywniej” – mówi Jamie Goddard, autorka „Sekretów lesbijskiego seksu dla mężczyzn”. W waszej sypialni nie powinno zabraknąć kilku jaśków w różnych rozmiarach – poszukaj inspiracji na www.liberator. com, gdzie znajdziesz kilka wariantów seksu z podpórkami.  

Tydzień 4. Sklep z wyobraźnią  

Gadżety z seks-shopu nie dowodzą, że wasze pożycie stało się nudne, ale wręcz odwrotnie – rozwija się i będzie jeszcze ciekawsze. Przed wyjazdem na urlop kupcie wibrator z silikonu dla niej i, też silikonową, tulejkę na prącie dla Ciebie. Wibrator to wiadomo co, ale tulejka pokryta niewielkimi, miękkimi wypustkami na zewnętrznej stronie będzie dla was obojga prawdziwym odkryciem. Nadaje się świetnie także do stymulacji manualnej i, podobnie jak wibrator, może dawać dużo satysfakcji jednemu i drugiemu partnerowi. 

REKLAMA