Erotyczny kalendarz MH: marzec

Luty już rozpędził się na dobre, więc powoli można zacząć planować marzec. Tym bardziej, że mowa tutaj o naszym erotycznym kalendarzu.

Erotyczny kalendarz MH: marzec shutterstock.com
Zarządzanie seksem? Czemu nie?

1. tydzień: rozciągnij się

REKLAMA

„Sekret seksualnej zręczności kryje się zwłaszcza wokolicy bioder – uważa dr Pam Spurr. – Jeśli oboje jesteście rozciągnięci, możecie wypróbować wszystkie możliwe pozycje bez narażania się na kontuzje. Poza tym, możesz penetrować ją głębiej od „sztywniaków”, a Twój penis ma więcej przyjemności”. Dobre są wszystkie ćwiczenia ze stretchingu, np. leżysz na plecach, spody stóp złączone, kolana zgięte. Ona delikatnie dociska kolana, aż poczujesz lekki ból. Powtarzaj 10 razy dziennie.

2. tydzień: wymość gniazdo

Wiosenne porządki to okazja, żebyś przyjrzał się bliżej swojemu miłosnemu gniazdku. Czy Twoje łóżko ma odpowiednie parametry? Czy jest wystarczająco duże, wygodne, ma po- żądaną twardość i sprężystość? Jeśli nie wysypiasz się w nim tak, jakbyś sobie tego życzył, Twój seks też nie może być najwyższych lotów. Czas zainwestować: jeśli nie w nowe łóżko, to chociażby w nowy materac.

Wymaga on zmiany maksymalnie po ośmiu latach. Vicki Ford, terapeuta-psychoseksuolog, uważa, że sprężystość i twardość materaca wpływa na jakość seksu: „Jeśli jest zbyt miękki, będziesz musiał użyć więcej siły do głębszej penetracji. Poza tym, na miękkim materacu kochankom trudniej złapać wspólne tempo, a czasem i równowagę”.

3. tydzień: ćwicz solówki

Masturbacja może udoskonalić wasz seks, ponieważ uczy, jak zaspokajać potrzeby partnera, uczy współpracy. Mimo oczywistych korzyści płynących zewzajemnej masturbacji, aż 40% facetów przyznaje, że nigdy nie robili tego z partnerką. „Nawet masturbowanie się na oczach partnera to okazja do przeżycia niezapomnianego orgazmu” – twierdzi Emlily Dubberley, wydawca erotycznego magazynu dla kobiet „Scarlet”.

4. tydzień: seks inaczej

Nie wszystkie kobiety lubią seks analny. Teraz jest odpowiedni moment, by zmienić jej nastawienie. Kup w aptece lubrykator w formie żelu. Po porządnej grze wstępnej obiecaj jej na deser ekstrapieszczotę. Niech położy się na brzuchu, a Ty posmaruj jej anus sporą ilością lubrykatora. Najpierw delikatnie masuj to miejsce palcem, potem zataczaj małe kręgi, następnie delikatnie wsuń mały palec. Powoli zwiększaj głębokość i siłę pchnięć, a kiedy usłyszysz, że jęczy z rozkoszy, posmaruj penisa lubrykatorem i powoli zanurzaj się, ściskając jej pośladki. Nie ma szans, by nadal miała obiekcje. 

REKLAMA