[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Erotyczny kalendarz MH: maj

Maj nie jest zarezerwowany tylko dla zakochanych. Każdy ma prawo do dobrej zabawy i seksu z najwyższej półki. Oto kilka patentów, jak wykorzystać aurę najpiękniejszego miesiąca w roku.

Erotyczny kalendarz MH: maj
1. tydzień: zostań przodownikiem

Pierwszego maja uczcij święto pracy i zabierz się do ciężkiej roboty: znajdź jej punkt G. Trwają naukowe spory, czy rzeczywiście istnieje. Poszukiwania zacznij na przedniej ściance pochwy, gdzieś 5-7,5 cm od wejścia, lekko naciskając palcem wskazującym. Jeśli coś poczuje, przystąp do wypróbowania odpowiednich pozycji. Chodzi o te,w których członek drażni przednią ściankę pochwy, czyli np. pozycja „na jeźdźca”ze znacznym odchyleniem do tyłu. Druga pozycja: ona leży na plecach z poduszką pod pośladkami, Ty klęczysz przed nią, jej stopy opierasz na swoich ramionach.

REKLAMA

2. tydzień: podaruj czuły bonus

Co zrobić, kiedy ona wciąż narzeka na brak czułości, a Twoja ulubiona pozycja „na pieska” jest dla niej zbyt „zwierzęca”? Oczywiście to nie powód, byś z niej rezygnował. Musisz tylko dołożyć kilka gestów, a scenariusz potoczy się zupełnie inaczej: nacierając od tyłu, parę razy pocałuj ją czule w kark lub szyję. „Ten drobny gest sprawia, że kobieta, która ma opory, będzie czuła się kochana. Mimo że nie jest to pozycja dla pań preferujących intymność w seksie, w takiej wersji łatwo ją polubić”– twierdzi Susan Quilliam, terapeutka związków.

3. tydzień: ucz się francuskiego 

Kobiety mają łatwiej: męski instrument jest w obsłudze o wiele prostszy. Dlatego, że łatwiej nas zadowolić, faceci są z seksu oralnego bardziej zadowoleni, niż kobiety. Wolałbyś, żeby w Twoim związku sprawy wyglądały inaczej? Nie leń się i dopóki się nie upewnisz, że jest idealnie, pytaj, jakie pieszczoty lubi i ucz się na błędach. Zaspokojona kobieta zawsze proponuje rewanż.

4. tydzień: podkręć wrażenia

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś,wstaw lustro do sypialni.Według badań opublikowanych w „Archiwach zachowań seksualnych”, wszystkich bez wyjątku kręci oglądanie własnych łóżkowych zapasów w lustrzanym odbiciu. Wnioski są proste – im więcej zmysłów jest zaangażowanych w seks, tym silniejsze doznania. 

Tantra na ratunek

Jeśli w Twoim życiu seksualnym najciekawszy moment to chwila zasypiania - ogarnij się. Nie musisz jednak od razu sięgać po scenariusz rodem z 50 twarzy pana szarawego i robić hurtowych zamówień z sex-shopu. Wręcz przeciwnie - idź w drugą stronę i poznaj tajniki seksu tantrycznego. Bo czasami wolniej znaczy intensywniej.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij