[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Erotyczny kalendarz MH: luty

Daliśmy ci odpocząć po noworocznych szaleństwach, ale teraz, bracie, do roboty! Oto sprawdzone ciekawe pomysły na seks we dwoje I nie tylko. Każdy tydzień to nowe wyzwanie, ale i przyjemność, która cię czeka, jeśli zastosujesz się do rad naszych specjalistów. Bo udany seks to nie tylko techniczne sztuczki, ale i umiejętność stworzenia właściwej atmosfery bliskości oraz wyobraźnia. Doświadczone kobiety najbardziej to cenią. Zaczynamy od lutego. 

Erotyczny kalendarz MH Kto powiedział, że luty to zimny i nieprzyjemny miesiąc?
1. tydzień: Zapewnij bezpieczeństwo

Ankiety pokazują, że nic bardziej nie zniechęca kobiet do seksu, jak ryzyko niechcianej ciąży. Jeżeli ona sama się nie zabezpiecza, zawsze używaj prezerwatywy, ale przed założeniem pamiętaj o paru rzeczach. Pękanie prezerwatywy podczas stosunku jest najczęściej związane z rozrywaniem opakowania zębami, zbyt długim noszeniem w portfelu, trzymaniem w schowku samochodowym lub używaniem lubrykantów na bazie oliwy.

REKLAMA

2. tydzień: Zostań poetą

Z okazji Walentynek zaproponuj konkurs na poezję erotyczną. Wczasach, gdy z tej okazji seks-shopy przeżywają prawdziwe oblężenie, Ty bądź oryginalny i choć raz zacznij od czegoś, co ją autentycznie rozczuli. Napisz wiersz miłosny lub erotyk, żeby było bardziej rozbrajająco. Wiemy, że nie umiesz, ale nie o to chodzi. Chodzi o wrażenie, jakie to na niej zrobi. Niech Twój utwór ma wątek osobisty, inaczej ona pomyśli, że to plagiat z internetu.

3. tydzień: Idź za instynktem

Zabierz ją na kilka dni do leśniczówki lub górskiego domku, z dala od hałasu, bez telewizora czy elektryczności. Przytulna atmosfera drewnianych stropów, ogień z kominka czy blask świec to okazja do niebanalnej, pozbawionej hamulców orgietki. Wszędzie wyprawione skóry, jelenie rogi, a Ty, jak jaskiniowiec, idziesz za głosem instynktu...Yaa-ba-da-ba-duuuuuuu!

4. tydzień: Posmakuj jej

Pierwszego marca zaczyna się post. W ostatki, zamiast obżerać się faworkami, skonsumuj słodycze w mniej typowy sposób. Bita śmietana, miód, czekolada, słodzone, zagęszczane mleko... Widziałeś to na „9 i pół tygodnia”. Spokojnie, też tak potrafisz! Dr Pam Spurr, autor „Grzesznego seksu”, radzi: „Pozwól jej, by zawiązała Ci oczy przepaską. Potem niech skropi swoje ciało słodkimi niespodziankami, a Ty poszukasz ustami tych miejsc. Następnie role się zmieniają”. Zabawa w słodką zgadywankę na pewno jej się spodoba. Uwaga na ewentualne mdłości oraz plamy na pościeli, które potem trzeba będzie sprać. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij