[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Erotyczny kalendarz MH: lipiec

Lato pełną gębą. Widać to na ulicach, widać to w biurach. Skorzystaj z tej letniej, erotycznej atmosfery i ogłoś lipiec miesiącem dzikiego seksu. Z naszym kalendarzem pomysłów na seksualne wybryki na pewno Ci nie zabraknie.

Seks, lato Latem erotyczna atmosfera po prostu wisi w powietrzu.

Tydzień 1. Zafunduj sobie odjazd

Jak dawno kochałeś się w samochodzie? Nigdy nie jesteś zbyt stary lub zbyt poważny, żeby odmawiać sobie tej powtórki z młodości. Nic prostszego: klasyczna pozycja „na jeźdźca” na tylnym siedzeniu. Na przednim sporym utrudnieniem będzie hamulec ręczny lub skrzynia biegów. Wariant drugi – „odwrotny jeździec”: ona jest odwrócona do Ciebie plecami. Jeżeli samochód jest niski, musisz ją kontrolować: zbyt gwałtowne ruchy mogą się skończyć urazem głowy.

Tydzień 2. Zostań dendrologiem

W lesie łatwo się zaszyć, a więc... do dzieła. Oprzyj ją o stabilne drzewko i pochyl do przodu. Stojący wariant pozycji „na pieska” ma wiele zalet: jest doskonały na szybki numerek. Nie musicie prawie wcale się rozbierać, co jest bardzo wygodne z dwóch powodów: insekty mają mniejsze szanse na atak, no i w każdej chwili możecie dać nogę, kiedy na horyzoncie pojawi się gajowy.

REKLAMA

Nie polecamy młodniaków: pełno w nich drapiących gałęzi, robactwa, kleszczy i komarów. W wersji ekstrawaganckiej odwracasz ją przodem do siebie i jedną jej nogę zaplatasz na swoim biodrze. Utrzymanie równowagi w tej pozycji może wymagać niezłego balansowania, ale warto!

Tydzień 3. Zdobądź stopień kapitana

Żaglówka, a nawet kajak od tej pory mogą Ci się kojarzyć z jeszcze przyjemniejszym sportem, a ona do zimy będzie wspominała Twoje akrobatyczne zdolności. Patentem pozycji jest postawa siedząca; łatwiej utrzymasz równowagę. Klęczysz, siedząc na piętach, ona okrakiem siada Ci na udach. Podtrzymujesz ją za pośladki. Unikaj tej pozycji, gdy szybko się męczysz albo masz słabe stawy.

Pamiętaj o zabezpieczeniu chropowatych powierzchni (ręcznikiem czy kocem); drzazgi lub siniaki na kolanach czy rękach odbiorą wam co najmniej połowę frajdy! Pozycja ogranicza nieco zakres ruchów, ale na żaglówce właśnie o to chodzi. Bujanie będzie dodatkową atrakcją i ułatwi wykonanie zadania.

Tydzień 4. W klubie naturystów

Zimą afrodyzjakiem były ciuchy, teraz dla odmiany napalaj się golizną. Latem dobrze udają się numery z tzw. judzeniem. Zaproponuj, żeby zrobiła Ci przyjemność i wybrała się z Tobą do restauracji ubrana w prześwitującą sukienkę i bez bielizny. Jeśli nie jest na tyle odważna, możesz poprosić ją, żeby zdjęła ją dopiero na miejscu, w toalecie.

Erekcję masz już od samego myślenia o tym, że nic pod spodem nie ma, a Ty nie możesz jej dopaść. Nie mówiąc już o tym, że pod stołem możecie się ukradkiem dotykać. Opcja 1: kolacja wystygnie, a wy wylądujecie w WC na szybkim numerku. Opcja 2: zrobicie to w drodze do domu, np. w bramie. 

Rada MH

Seks na urlopie jest najlepszy i kropka. Jesteście wtedy z dala od codziennych problemów, stresu i poznajecie nowe, często egzotyczne miejsca - czy można wymarzyć sobie lepszą scenerię dla miłosnych harców?

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij