Erotyczny kalendarz MH: lipiec

Lato pełną gębą. Widać to na ulicach, widać to w biurach. Skorzystaj z tej letniej, erotycznej atmosfery i ogłoś lipiec miesiącem dzikiego seksu. Z naszym kalendarzem pomysłów na seksualne wybryki na pewno Ci nie zabraknie.

Seks, lato shutterstock.com
Latem erotyczna atmosfera po prostu wisi w powietrzu.

Tydzień 1. Zafunduj sobie odjazd

Jak dawno kochałeś się w samochodzie? Nigdy nie jesteś zbyt stary lub zbyt poważny, żeby odmawiać sobie tej powtórki z młodości. Nic prostszego: klasyczna pozycja „na jeźdźca” na tylnym siedzeniu. Na przednim sporym utrudnieniem będzie hamulec ręczny lub skrzynia biegów. Wariant drugi – „odwrotny jeździec”: ona jest odwrócona do Ciebie plecami. Jeżeli samochód jest niski, musisz ją kontrolować: zbyt gwałtowne ruchy mogą się skończyć urazem głowy.

REKLAMA

Tydzień 2. Zostań dendrologiem

W lesie łatwo się zaszyć, a więc... do dzieła. Oprzyj ją o stabilne drzewko i pochyl do przodu. Stojący wariant pozycji „na pieska” ma wiele zalet: jest doskonały na szybki numerek. Nie musicie prawie wcale się rozbierać, co jest bardzo wygodne z dwóch powodów: insekty mają mniejsze szanse na atak, no i w każdej chwili możecie dać nogę, kiedy na horyzoncie pojawi się gajowy.

Nie polecamy młodniaków: pełno w nich drapiących gałęzi, robactwa, kleszczy i komarów. W wersji ekstrawaganckiej odwracasz ją przodem do siebie i jedną jej nogę zaplatasz na swoim biodrze. Utrzymanie równowagi w tej pozycji może wymagać niezłego balansowania, ale warto!

Tydzień 3. Zdobądź stopień kapitana

Żaglówka, a nawet kajak od tej pory mogą Ci się kojarzyć z jeszcze przyjemniejszym sportem, a ona do zimy będzie wspominała Twoje akrobatyczne zdolności. Patentem pozycji jest postawa siedząca; łatwiej utrzymasz równowagę. Klęczysz, siedząc na piętach, ona okrakiem siada Ci na udach. Podtrzymujesz ją za pośladki. Unikaj tej pozycji, gdy szybko się męczysz albo masz słabe stawy.

Pamiętaj o zabezpieczeniu chropowatych powierzchni (ręcznikiem czy kocem); drzazgi lub siniaki na kolanach czy rękach odbiorą wam co najmniej połowę frajdy! Pozycja ogranicza nieco zakres ruchów, ale na żaglówce właśnie o to chodzi. Bujanie będzie dodatkową atrakcją i ułatwi wykonanie zadania.

Tydzień 4. W klubie naturystów

Zimą afrodyzjakiem były ciuchy, teraz dla odmiany napalaj się golizną. Latem dobrze udają się numery z tzw. judzeniem. Zaproponuj, żeby zrobiła Ci przyjemność i wybrała się z Tobą do restauracji ubrana w prześwitującą sukienkę i bez bielizny. Jeśli nie jest na tyle odważna, możesz poprosić ją, żeby zdjęła ją dopiero na miejscu, w toalecie.

Erekcję masz już od samego myślenia o tym, że nic pod spodem nie ma, a Ty nie możesz jej dopaść. Nie mówiąc już o tym, że pod stołem możecie się ukradkiem dotykać. Opcja 1: kolacja wystygnie, a wy wylądujecie w WC na szybkim numerku. Opcja 2: zrobicie to w drodze do domu, np. w bramie. 

Rada MH

Seks na urlopie jest najlepszy i kropka. Jesteście wtedy z dala od codziennych problemów, stresu i poznajecie nowe, często egzotyczne miejsca - czy można wymarzyć sobie lepszą scenerię dla miłosnych harców?

Zobacz również:
REKLAMA