Erotyczny kalendarz MH: kwiecień

Kwiecień to w naszym klimacie pierwsze naprawdę ciepłe dni po zimowej zawierusze. A wprost proporcjonalnie do temperatury powietrza rośnie męskie libido, podkręcane coraz bardziej kusymi strojami mijanych na każdym kroku kobiet. Jak żyć? MH podpowiada, jak żyć i to żyć z rozmachem.

Erotyczny kalendarz, naga kobieta shutterstock.com
Pierwsze ciepłe dni w roku zawsze niosą ze sobą seksualne rozbudzenie. Wykorzystaj to.

1. tydzień: zrób przegląd

Tak się składa, że 7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia. Najwyższy czas, abyś zaczął regularnie sprawdzać swój cenny organ, a raczej jego akumulator, czyli prostatę. Najpierw wytłumacz jej, że regularny seks zmniejsza ryzyko raka prostaty, więc może dziś wieczorem, w trosce o Twoje zdrowie... Jeśli jesteś po czterdziestce, warto wybrać się do urologa, żeby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. 

2. tydzień: rozerwij na strzępy...

Przedświąteczne porządki w szafie są doskonałym pretekstem do wcielenia w życie śmielszych fantazji. Warto choć na chwilę zapomnieć o grzecznym, mieszczańskim seksie. Na pewno znajdziecie trochę ciuchów, na których wam już nie zależy. Ona niech poświęci niemodną już bluzkę, a Ty – nieco spraną już koszulę. „Kochajcie się, zrywając z siebie ubranie. Zobaczycie, że porwie was ten dziki napad niepohamowanej pasji” – zachęca Candida Royalle, była gwiazda porno i autorka książki „Jak powiedzieć nagiemu facetowi, co ma robić”.

3. tydzień: zabawa w rozbieranego

Jeżeli czas randek i „robienia wrażenia”macie za sobą, od czasu do czasu warto zaaranżować małą powtórkę z rozrywki, żeby nie dopuścić do nudy. Kup jej taką bieliznę, jaką lubisz najbardziej, ale zamiast iść na łatwiznę,wybierz tę z dużą ilością zapięć, sznurowań i tym podobnych bajerów utrudniających dostęp. Jeśli nie uda Ci się namówić ją na striptiz, trochę się pomęczysz, zanim ją wyłuskasz z tych szmatek. Przypomnisz sobie, jak kręci to, czego nie można łatwo zdobyć!

4. tydzień: dobierz komplement

Komplement to najstarszy sposób manipulacji kobietą, po to, by dostać to, co się chce, np. żeby ona przekonała się do seksu oralnego albo do bardziej nietypowej pieszczoty. Najpierw namów ją, żeby choć spróbowała. Jeśli Cię kocha, zrobi to. Ale jeśli zależy Ci, by to polubiła, a jeszcze sama wychodziła z inicjatywą, powiedz jej, że jest w tym świetna. W zależności od jej próżności, dołóż porównanie, np. „Jesteś najlepsza, nigdy nie było mi tak dobrze” (w domyśle: „Żadna nie była tak dobra, jak Ty”). 

Departament Seksu MH radzi: 

Pierwsze prawdziwie ciepłe dni to również okazja, by swoje seksualne poczynania przenieść z wygodnej sypialni do bardziej ekscytujących miejsc. Sprawdź, jak kobiety zapatrują się na seks w plenerze.

REKLAMA