Erotyczny kalendarz MH: czerwiec

Czerwiec wyjątkowo sprzyja erotycznym zabawom, dlatego zapoznaj się z naszym erotycznym kalendarzem i spraw, by tegoroczne lato rozpoczęło się wyjątkowo gorąco.

Erotyczny kalendarz MH shutterstock.com
Uwielbiamy lato, a Ty?

Tydzień 1. Poświntusz trochę

Nas bardziej kręci treść, czyli pikantne rozmowy i fantazjowanie o seksie, one natomiast piszczą na niski tembr męskiego głosu. Umów się ze swoją partnerką na erotyczną pogawędkę przez telefon: niech Ci opowie, co ma na sobie, a Ty jej na to, co byś z nią w tej chwili chciał zrobić itd. Niewykluczone że skończy się po obu stronach kabla orgazmem solo, a kiedy już się spotkacie... Seksuolodzy zgodnie twierdzą, że świntuszenie pobudza wyobraźnię i zachęca do śmielszych czynów w realu. Erotyczne rozmowy pomagają złamać tabu, a dzięki temu kochankowie są z seksu bardziej zadowoleni.

REKLAMA

Tydzień 2. Anatomia stosowana

Kobiety lubią dużo pieszczot w długim czasie. Wszystko dlatego, że ich sfery erogenne zajmują pięciokrotnie większą powierzchnię niż u nas i żeby je dopieścić, trzeba się natyrać. Dlatego z czasem zapominamy, gdzie one wszystkie się znajdują, bo poprzestajemy na łatwiźnie. Pamiętaj: ich czułe punkty to piersi (zwłaszcza brodawki),wewnętrzne powierzchnie ud, szyja, kark, usta, uszy. Także okolice talii, wewnętrzne powierzchnie dłoni, zgięcia łokci i kolan oraz linia kręgosłupa aż do pośladków. Ty zamów pieszczoty torsu, ust, uszu, wewnętrznej strony ud, pośladków i dolnej części brzucha.

Tydzień 2. Rozwiąż dylemat

Czy ona jęczy z rozkoszy, czy z bólu? „Kobiety często ukrywają, że seks sprawia im ból – uważa dr Pam Spurr.– Czasami przyczyną jest suchość pochwy, którą można pokonać, stosując lubrykatory. Ale często cierpią dlatego, że partner kocha się zbyt gwałtownie. Nawet średniej wielkości penis może działać jak młot pneumatyczny. Jeżeli masz ten problem, unikaj pozycji na pieska, a kiedy kochasz się w pozycji klasycznej, trzymaj jej złączone nogi między Twoimi. Taka pozycja ogranicza głębokość penetracji. Najkorzystniejsza dla niej będzie pozycja na jeźdźca, ponieważ to ona decyduje o sile i głębokości penetracji” – dodaje.

Tydzień 4. Ocal feromony

Idzie lato, a z nim szaleństwo feromonów. Naukowcy są zgodni, że węch podnieca szybciej, niż to, co widać i słychać. Mowa o hormonach seksualnych – feromonach. Używanie mocnych perfum kilka razy dziennie zabija ich działanie, podobnie jak częste kąpiele (kilka razy dziennie). Jeśli chcecie znów poczuć zwierzęcy instynkt, który was połączył, nie zmywajcie obsesyjnie z siebie potu. Naturalny zapach jest podniecający (wykluczając zapach Twoich stóp).Ciekawostka: amatorzy pikantnych przypraw wydzielają więcej feromonów przez cały rok. 

Rada MH

Czerwiec to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. Jest gorąco, kobiety chodzą bardziej rozebrane niż ubrane, a erotyczna atmosfera dosłownie wisi w powietrzu. Pobierz trochę nauk w naszej letniej szkole uwodzenia i czerp z lata pełną garścią.

REKLAMA