[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Erotyczne patenty Czytelników MH

Poprosiliśmy Czytelników, by podzielili się z nami swoimi sposobami na podkręcenie temperatury w łóżku. Oto one - samo życie.

Seks na wyższym poziomie Nowe techniki seksualne wprowadzą do Twojej sypialni powiew świeżości a Ty poczujesz się, jakbyś dostał prezent. 
1. „Moja dziewczyna ma numer, który bez wahania nazwę popisowym: czasami, kiedy jest na górze, zamiast poruszać się w górę i wdół – co może mnie doprowadzić zbyt szybko do finału – wykonuje biodrami mniej więcej taki ruch, jakby rysowała ósemkę. Dla mnie to superwrażenie, a ona dochodzi naprawdę szybko. Potem moja kolej”.

2. „Wypracowaliśmy z moją partnerką taki patent, że ona zawiązuje rajstopy wokół nasady mojego penisa jeszcze zanim mam erekcję i ssie mnie do czasu, aż jestem gotowy. Potem nadal liże i ssie, ale gdy poczuje, że jestem bliski wytrysku zaciska rajstopy trochę mocniej i poluzowuje, kiedy ten moment mija. Podnieca ją to, że ma kontrolę nad sytuacją. Kiedy w końcu szczytuję, wrażenia są znacznie bardziej intensywne”.

REKLAMA

3. „Moja żona właśnie urodziła dziecko, więc nasze życie seksualne nieco się skomplikowało. Ale ona opracowała ostatnio nową technikę: wkłada dłoń między nas i dwoma palcami obejmuje penisa u nasady. Dodatkowe tarcie powoduje, że dochodzę bez problemu, a u niej nacisk na łechtaczkę też wywołuje orgazm”.

4. „Rok temu spotkałem dziewczynę, która zawsze trzymała butelkę wódki w zamrażalniku. Ale nie po to, aby zawsze móc zrobić drinka. Otóż w przeciwieństwie do wody, wódka nie zamarza i kiedy się kochaliśmy ona od czasu do czasu popijała odrobinkę i potem lizała mi sutki i szyję, lekko dmuchając w tym kierunku zaraz potem. Co tu dużo gadać! To było wprost nadzwyczajne!”

5.Penetracja nie jest niezbędna dla osiągnięcia orgazmu. Moja była dziewczyna miała zwyczaj siadania na mnie, kiedy już miałem erekcję i kiedy ona też była podniecona. Wtedy, wilgotna, ślizgała się po moim penisie dociśniętym do brzucha, ale nie pozwalała wejść do środka. Kiedy zamknąłem oczy, miałem wrażenie jakby to były jej usta”.

6. „Kiedy kocham się z moją dziewczyną, ona leży na boku, z kolanem zgiętym i jedną stopą płasko na łóżku. Dotykam ją językiem raczej z boków niż wzdłuż. Tak łatwiej dostać się do łechtaczki”.

7.Seks w kąpieli jest znacznie lepszy niż w łóżku. W końcu w łazience jest ciepło i wilgotno, tak jak powinno być. Nalewamy do wanny kilkanaście centymetrów gorącej wody i polewamy się pienistym żelem do kąpieli: brzuchy, nogi, piersi. Potem ona układa się na mnie i jej wzgórek łonowy służy za szczoteczkę... Osiągamy higieniczny orgazm”.

8. „Uwielbiam, gdy dziewczyna stoi za mną i doprowadza mnie do erekcji rękoma. Fakt, że jej nie widzę, dodaje pikanterii i dodatkowo uwalnia ją od wszelkich zahamowań. Później zamieniamy się miejscami: ona przed lustrem, ja za nią, jedną ręką masuję delikatnie łechtaczkę, a drugą piersi. Co za widok!”

9. „Dobry seks oralny wymaga nie tylko akcji języka i ust. Niektóre dziewczyny myślą, że wystarczy uformować buźkę w „o ”i po prostu poruszać głową – w górę i w dół, w górę i w dół... Aż do skutku. Seks oralny smakuje o wiele lepiej, kiedy ona oprócz tego pieści penisa palcami. Najsilniejszy orgazm mam wtedy, gdy dziewczyna przyciąga mnie za pośladki”. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij