Erotyczne ciekawostki MH

Seks jest jak każda dziedzina życia czy sportu, np. wędkarstwo. By rybki brały, liczą się nie tylko predyspozycje, ale również przygotowanie i teoria. Najlepsi o tym wiedzą. Poznaj kilka trików na większe branie i spraw, aby rybki świetnie bawiły się na Twojej wędce.

Ciekawostki erotyczne shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Razem goręcej

Skorzystaj z ostatnich promieni słońca i wyjedź z domu ze swoją partnerką. Jak wynika z badań wykonanych dla US Travel Association dwie trzecie par przyznaje, że wspólna podróż rozbudza w nich namiętność i poprawia życie erotyczne. Co więcej: okazuje się, że nie liczy się powód wyprawy. Ważny jest sam fakt, że znajdujesz się poza domem.

 

Dlatego jeśli wykorzystałeś już cały urlop, zabierz swoją kobietę w delegację. Złapiesz trochę słońca, na nowo odkryjesz w sobie Casanovę i nie będziesz musiał przejmować się pytaniami, co takiego robiłeś, gdy nie odbierałeś telefonu.  

Podczas wakacji pamiętajcie o wspólnym treningu. Zdaniem badaczy z University of Michigan pary, które razem ćwiczą, są o 27% bardziej zadowolone ze swojego seksu niż te, które nie ćwiczą wcale.

Mów jej komplementy

Jeśli uważasz, że Twoja partnerka świetnie wygląda nago, to dzisiaj wieczorem nie zapomnij jej o tym powiedzieć. Przyjemność, jaką ona odczuwa podczas seksu, w dużej mierze zależy od tego, jak oceniasz jej ciało – wynika z najnowszych badań naukowców z University of Missouri.

Gdy kobieta sądzi, że jej facet jest niezadowolony z jej wyglądu, za to w pełni usatysfakcjonowany z własnego, podczas zbliżenia czuje silne, negatywne emocje.

„W zachodniej kulturze seksapil kobiety jest mocno związany z jej pociągającym wyglądem – mówi autorka badań Ruixue Zhaoyang. – W przypadku mężczyzn dużo bardziej liczą się seksualne umiejętności”. Dlatego przypomnij swojej kobiecie, jaka jest piękna, a wasz wspólny seks będzie niezapomniany.

Żel do dalszej jazdy

Doprowadzasz swoją partnerkę do orgazmu podczas gry wstępnej? To świetnie, ale miej pod ręką lubrykant, bo może się przydać. Zdaniem kanadyjskich naukowców kobiety, które osiągają wcześnie orgazm, są dużo bardziej wrażliwe na ból podczas zbliżenia i daje im ono mniej przyjemności.

„Wszystko wynika ze zwiększonego przepływu krwi oraz odczucia seksualnej satysfakcji po orgazmie” – przyznaje autorka badań dr Laurel Paterson. Dlatego upewnij się, czy Twoja partnerka ma ochotę na jeszcze, czy może wolałaby chwilę odpocząć. Delikatne pieszczoty i żel intymny pomogą jej podjąć właściwą decyzję. W końcu kto nie lubi orgazmów, szczególnie gdy są wielokrotne?

Poznaj również "Topografię kobiecego ciała" i eksploruj najciekawsze miejsca oraz szlaki na jej seksualnej mapie.

Liczy się styl

Portal eDarling przeprowadził wśród swoich użytkowniczek ankietę, sprawdzając, na co zwracają uwagę podczas pierwszej randki. Panie szczerze przyznały, że nim zachwycą się Twoim poczuciem humoru czy inteligencją, dokładnie przyjrzą się Twojemu stylowi ubierania.

Według badania to nawet ważniejsze, niż wytrenowana na siłowni sylwetka! Dlatego, idąc na pierwsze spotkanie, załóż coś, w czym nie tylko dobrze się czujesz, ale i dobrze wyglądasz. Jeśli chciałbyś poszerzyć paletę swoich modowych trików lub zwyczajnie zweryfikować swoją wiedzę w tym temacie, koniecznie przeczytaj artykuł "Jak się ubrać na randkę?".

A oto trzy łyki statystyki:

33% kobiet uważa, że liczy się pociągający wygląd

46% przyznaje, że ważny jest ładny zapach

51% pań zwraca uwagę na intrygujący strój 

 

MH 09/2013

REKLAMA