Erogenia - jak pieścić kobiece ciało? [Mapa orgazmu]

Kobiece ciało to skomplikowany instrument, ale jeśli go opanujesz, będziesz wygrywał na nim melodię rozkoszy niczym wirtuoz.

orgazm, gra wstępna

Głowa

Masaż głowy, głaskanie i bawienie się jej włosami to jest to, co kobiety naprawdę lubią. To jeden z ważniejszych powodów, dla których ona tyle czasu spędza u fryzjera. Szczególnie czułym na dotyk miejscem jest linia na pograniczu włosów i skóry twarzy.

Uszy

Nie bez przyczyny ulubione miejsce mistrzów akupunktury, ponieważ znajduje się tam mnóstwo zakończeń nerwowych. Wbrew obiegowym opiniom, kobiety przeważnie nie lubią, gdy wkładasz im język do ucha. Do ucha możesz najwyżej szeptać, jak bardzo ci się podoba i co właśnie zamierzasz jej zrobić. Najbardziej wskazane jest lekkie lizanie i nadgryzanie krawędzi płatków uszu, co pobudza pracę gruczołów płciowych.

Usta

O pocałunkach zapewne wiesz już wszystko, ale radzimy teraz zamiast dogłębnego pocałunku tzw. francuskiego, spróbować innej techniki. Łagodnie przesuwaj koniuszkiem języka albo wilgotnym palcem po obrysie jej ust. To bardzo wrażliwe miejsce. Możesz też delikatnie przygryzać jej wargi

Szyja

Unieś jej włosy i delikatnie pieść tył szyi. Możesz lekko dmuchać, przesuwać palcami, całować. Trzymając jej włosy w dłoni, możesz je delikatnie ciągnąć do siebie i lekko przechylać jej kark. To wersja dla kobiet, które lubią się czuć trochę zdominowane.

Na grani

Według medycyny wschodniej, kręgosłup to nasz najważniejszy kanał energetyczny. Zadbaj o to, żeby energia seksualna równomiernie rozchodziła się w jej ciele, kilkakrotnie przesuwając zwiniętą dłonią wzdłuż linii kręgosłupa. Zacznij od karku, pomasuj zwłaszcza okolice siódmego kręgu szyjnego i zmierzaj powoli w dół, aż do kości ogonowej.

Ręce

Delikatna skóra na wewnętrznej stronie ramion i przedramion aż się prosi o pieszczoty. Rozchyl jej ręce na boki i pieść je, używając końców palców albo języka. Przesuwaj je od nadgarstków, aż do pachy.

Przeczytaj też: 8 lekcji pieszczot

Kontur ciała

Sprawisz jej jeszcze więcej przyjemności, kontynuując swoją wędrówkę wzdłuż boków, aż do bioder, tak jakbyś obrysowywał jej kontur. Tylko nie łaskocz.

Dłonie i palce

We wschodnich poradnikach ars amandi dłoniom przypisywano specjalne znaczenie, ponieważ stymulowanie znajdujących się tam zakończeń nerwowych przenosiło pobudzenie do odpowiadających im części ciała. Szczególnie polecane jest głaskanie boków małego palca oraz krążenie palcem lub językiem po wnętrzu dłoni.

Brzuch i pępek

Ona kocha wędrówki języka i palców wokół pępka. Ponadto zwiększa to ukrwienie miednicy. Zataczaj coraz większe kręgi, aż do wzgórka łonowego, ale jeszcze nie przekraczaj tej granicy.

Pośladki

Cudownie nadają się do chwytania, gniecenia, gryzienia. Lubią nawet mocniejsze pieszczoty. Jeżeli robisz to fachowo, wkrótce sama tak się ustawi, abyś miał łatwiejszy dostęp do bogato unerwionego miejsca między odbytem a łechtaczką.  

REKLAMA