[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Egzotyczne podboje - podryw za granicą

Czy seks z cudzoziemką może być zwyczajny? Odpowiadamy - nie. Startujesz w barwach naszej reprezentacji, więc się trochę postaraj. Od Ciebie zależy czy mecz rozegrany na wyjeździe zakończy się Twoim, a właściwie Waszym zwycięstwem.

Brazylijki nie dość, że chętnie wypróbowują różne pozycje seksualne, to jeszcze masz szanse na to, że do zabawy zaproszą koleżanki (fot. 1418336 Ontario Ltd 2008/shutterstock.com)
W międzynarodowych badaniach MH Polacy okazali się najbardziej zadowolonymi z siebie kochankami, więc dobrze by było, żeby ta opinia została potwierdzona również przez międzynarodowe ekspertki. My Ci będziemy kibicować, a teraz podrzucamy garść niezbędnych informacji.

Doświadczenie

Spotykając się z mieszkanką Azji, musisz wiedzieć, że to najmniej doświadczone kobiety na świecie. Po pierwsze, późno zaczynają - np. w Indiach, Wietnamie, Indonezji, Malezji, na Tajwanie inicjacja seksualna następuje ok. 19.-20. roku życia.

Dla porównania, w krajach skandynawskich ok. 15.-16. Azjatki mają też najmniej partnerów - 1-3, podczas gdy ich koleżanki z Islandii czy Finlandii 12-13. Wniosek: Azjatki wymagają dłuższych zalotów. I tu Polacy górą. Wystarczy, że zaprezentują to, z czego, według międzynarodowych badań MH słyną - szarmanckość, rycerskość i zamiłowanie do wierności.

REKLAMA
Kusi Cię seks w trójkącie? Spróbuj tego z Brazylijkami. One traktują to jako kolejną rzecz na liście fantazji, które chcą wypróbować.

Oczekiwania

Częściej niż u nas kochają się w Grecji (138 stosunków rocznie), w Chorwacji (134) oraz w Bułgarii (127). Powinieneś się też wysilić, mając do czynienia z Czeszką, Francuzką i Angielką. Natomiast odpoczniesz sobie przy Japonce (45) czy Hindusce (75). Można powiedzieć, że generalnie z Azjatką powinieneś postawić na jakość, a nie na częstotliwość.

Urozmaicenie

Najwięcej czasu na grę wstępną powinieneś poświęcić Angielce (22,5 min.), Niemce (22,2) i Hiszpance (22). Z drugiej strony, jeśli nasze statystyczne 20 min. poświęcisz nieprzyzwyczajonym do tego kobietom z Tajlandii, Hongkongu, Wietnamu czy Singapuru, możesz osiągnąć niespotykany sukces u tych pięknych kobiet. Uwodząc Węgierkę, Argentynkę czy Hiszpankę, weź pod uwagę, że są przyzwyczajone do dużej rozmaitości pozycji seksualnych.

Dla porównania: na Węgrzech liczba pozycji w arsenale przeciętnego faceta wynosi 8, podczas gdy czytelnik polskiego MH może się pochwalić czterema. Zdecydowanym pewniakiem wśród pozycji jest "misjonarz", ale kobiety z Holandii, RPA, Islandii i Włoch wolą to robić "na jeźdźca" i od tyłu.

Men's Health 11/2007

Produkty z kategorii: japonki znajdziesz w sekcji MH Zakupy: japonki męskie sklep

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij