Egzotyczne podboje - podryw za granicą

Czy seks z cudzoziemką może być zwyczajny? Odpowiadamy - nie. Startujesz w barwach naszej reprezentacji, więc się trochę postaraj. Od Ciebie zależy czy mecz rozegrany na wyjeździe zakończy się Twoim, a właściwie Waszym zwycięstwem.

1418336 Ontario Ltd 2008/shutterstock.com
Brazylijki nie dość, że chętnie wypróbowują różne pozycje seksualne, to jeszcze masz szanse na to, że do zabawy zaproszą koleżanki (fot. 1418336 Ontario Ltd 2008/shutterstock.com)
W międzynarodowych badaniach MH Polacy okazali się najbardziej zadowolonymi z siebie kochankami, więc dobrze by było, żeby ta opinia została potwierdzona również przez międzynarodowe ekspertki. My Ci będziemy kibicować, a teraz podrzucamy garść niezbędnych informacji.

REKLAMA

Doświadczenie

Spotykając się z mieszkanką Azji, musisz wiedzieć, że to najmniej doświadczone kobiety na świecie. Po pierwsze, późno zaczynają - np. w Indiach, Wietnamie, Indonezji, Malezji, na Tajwanie inicjacja seksualna następuje ok. 19.-20. roku życia.

Dla porównania, w krajach skandynawskich ok. 15.-16. Azjatki mają też najmniej partnerów - 1-3, podczas gdy ich koleżanki z Islandii czy Finlandii 12-13. Wniosek: Azjatki wymagają dłuższych zalotów. I tu Polacy górą. Wystarczy, że zaprezentują to, z czego, według międzynarodowych badań MH słyną - szarmanckość, rycerskość i zamiłowanie do wierności.

Kusi Cię seks w trójkącie? Spróbuj tego z Brazylijkami. One traktują to jako kolejną rzecz na liście fantazji, które chcą wypróbować.

Oczekiwania

Częściej niż u nas kochają się w Grecji (138 stosunków rocznie), w Chorwacji (134) oraz w Bułgarii (127). Powinieneś się też wysilić, mając do czynienia z Czeszką, Francuzką i Angielką. Natomiast odpoczniesz sobie przy Japonce (45) czy Hindusce (75). Można powiedzieć, że generalnie z Azjatką powinieneś postawić na jakość, a nie na częstotliwość.

Urozmaicenie

Najwięcej czasu na grę wstępną powinieneś poświęcić Angielce (22,5 min.), Niemce (22,2) i Hiszpance (22). Z drugiej strony, jeśli nasze statystyczne 20 min. poświęcisz nieprzyzwyczajonym do tego kobietom z Tajlandii, Hongkongu, Wietnamu czy Singapuru, możesz osiągnąć niespotykany sukces u tych pięknych kobiet. Uwodząc Węgierkę, Argentynkę czy Hiszpankę, weź pod uwagę, że są przyzwyczajone do dużej rozmaitości pozycji seksualnych.

Dla porównania: na Węgrzech liczba pozycji w arsenale przeciętnego faceta wynosi 8, podczas gdy czytelnik polskiego MH może się pochwalić czterema. Zdecydowanym pewniakiem wśród pozycji jest "misjonarz", ale kobiety z Holandii, RPA, Islandii i Włoch wolą to robić "na jeźdźca" i od tyłu.

Men's Health 11/2007

Zobacz również:
Will Ahmed, założyciel marki Whoop – producenta monitorów aktywności – wykorzystuje dane, by idealnie dopasować trening.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA