Dziwne okazje do uprawiania seksu [Okiem kobiet]

Wiesz już, kiedy ona nie ma ochoty na seks. Ale zdarzają się też takie chwile, kiedy jej gotowość będzie dla ciebie pełnym zaskoczeniem.

okazje do seksu, seks www.shutterstock.com
Kto potrafi zrozumieć kobietę?

Kiedy zmarła jej ciocia

Dlaczego? Twój dotyk i pożądanie przynoszą jej otuchę, a seks wypełnia pustkę. Nie ma lepszego sposobu na celebrowanie życia niż seks. Podobną funkcję pełni jedzenie na stypie. Po stracie bliskiej osoby jesteśmy rozbici i przygnębieni, a seks i jedzenie są drogą do wzmocnienia sił witalnych i ukojenia smutku.

REKLAMA

Naprawdę: „Po tym, jak usłyszałam, że umarła moja babcia, mąż nie wiedział, jak się zachować. Zaczął wycierać łzy i całować mnie. W końcu wylądowaliśmy w sypialni, kochając się powoli i spokojnie. Poczułam się naprawdę lepiej, kiedy czułam, że jesteśmy blisko” – Karina, 29, nauczycielka.

Przeczytaj też: Dlaczego one chodzą z nami do łóżka [4 grupy kobiet]

Kiedy związek jej przyjaciółki się rozpada

Dlaczego? Twoja dziewczyna przyszła ze spotkania, na którym poznała wszystkie szczegóły tragicznego rozstania swojej przyjaciółki z chłopakiem. Patrzy na ciebie i myśli, jak bardzo jest szczęśliwa. Seks daje jej poczucie bezpieczeństwa.

Naprawdę: „Często spotykaliśmy się z jedną parą. Gdy się rozstali, zapragn ęłam seksu z moim chłopakiem, żeby poczuć, że między nami wszystko jest OK” – Agnieszka, 25, dziennikarka.

Kiedy ma „te dni”

Dlaczego? Jest poirytowana i nerwowa. Zbliża jej się okres. Kiedy wreszcie dostaje menstruacji, czuje ulgę. Niektóre kobiety w tym czasie czują się śmiało i seksy.

Naprawdę: „Jestem pod wpływem emocji, kiedy mam okres. Dlatego właśnie wtedy chcę seksu. Po seksie czuję się dużo lepiej, wszystko idzie dobrze” – Ewa, 27, telemarketerka.

Kiedy kończy zapracowany tydzień

Dlaczego? Chce, żebyś skupił się na jej potrzebach. Po trudnym tygodniu na pewno poczuje się komfortowo, będąc z kimś, kto o nią dba i ją rozumie. Chce seksu, ale – uwaga! – zamiast pełnego szaleństwa, może bardziej potrzebować czułości.

Naprawdę: „Kiedy po ciężkim tygodniu pracy mąż robi mi masa ż, świetnie się wtedy relaksuję. Uwielbiam wtedy kochać się z nim” – Zofia, 39, kasjerka.

Zobacz również:
Twoja forma rośnie, gdy odpoczywasz, a nie wtedy, gdy trenujesz. Wykorzystaj te 10 sposobów na regenerację, po których poczujesz się jak młody bóg.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA