Dziewczyna na jedną noc

Nie każda kobieta idzie do łóżka tylko z potencjalnym kandydatem na męża. Tak, tak, dziewczyny też czasami mają ochotę po prostu sobie zaszaleć. Zobacz, gdzie i kiedy jedną z nich znaleźć oraz jak sprawić, żeby zaszalała właśnie z Tobą.

Dziewczyna na jedną noc shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Przygoda na jedną noc? Pamiętam każdy jej szczegół, właściwie wszystko, oprócz jego imienia. Ale było świetnie. Tego wieczoru siedziałyśmy z dziewczynami w klubie we wspaniałych humorach. Byłyśmy po zdanym egzaminie i czułyśmy się królowymi życia. Faceci to chyba czuli, bo kleili się do nas z każdej strony.

REKLAMA

W którymś momencie pojawił się ON. Wyglądał jak bohater jakiegoś filmu drogi. Skórzana kurtka, sprane dżinsy, torba na ramieniu. I ten charakterystyczny posępny wyraz twarzy człowieka, który nie pasuje do takich gwarnych miejsc - wszedł tylko napić się wody. Brakowało mu jedynie koca. Wilk stepowy, jeśli wiecie, co mam na myśli. Natychmiast mnie zaintrygował.

Po kilku drinkach zrobiłam się bardzo przedsiębiorcza i postanowiłam go zagadnąć. Nie był łatwym rozmówcą. Patrzył na mnie bez uśmiechu i odpowiadał mrukliwie. Dopiero kiedy powiedziałam, że ja też tu trafiłam zupełnie przez przypadek, bo tak w ogóle to marzę o samotnej podróży motocyklem przez prerię, roześmiał się. Był świetny. Wysoki, opalony, długie włosy, ładne zęby. Po pół godzinie wiedziałam, że z pewnością to nie jest typ faceta, z którym chciałabym być. Ale wiedziałam też, że mam na niego straszną ochotę.

Po kilku godzinach byliśmy razem w łóżku. Wkrótce potem rozeszliśmy się i nigdy więcej go nie widziałam. Nigdy tego nie żałowałam. Wiecie, taka przygoda może być koszmarem dla kobiety, zwłaszcza jeżeli spodziewa się jednak czegoś więcej. Ale kiedy spotyka się dwoje ludzi, którzy dokładnie wiedzą, czego chcą od siebie, będzie to naprawdę ekscytujące przeżycie. Trzeba tylko to dobrze rozegrać.

REKLAMA

REKLAMA

Kobieta, seks Guryanov Andrey 2015/Shutterstock
fot. Guryanov Andrey 2015/Shutterstock

Gdzie ją znaleźć?

REKLAMA

Na przykład wesela to jest dobre miejsce. Moja przyjaciółka mówi, że obserwowanie zakochanej pary w połączeniu z darmowymi drinkami to mieszanka wybuchowa, która sprawiła, że kiedyś zaprosiła do siebie na noc faceta z firmy kateringowej obsługującej imprezę. Inne miejsca, gdzie z pewnością można spotkać "gotowe na wszystko", to wakacyjne kurorty - jeśli zobaczysz tam grupę dziewczyn, które postanowiły razem wyprawić się na wakacje, wiedz, że jest to pewniak. Niezłe są kursy salsy i innych tańców latynoamerykańskich, które wymagają sprawnego kręcenia biodrami.

Kiepskie miejsce: Imprezę firmową odradzam, mimo że atmosfera może tam być gorąca. Podstawową zaletą jednonocnej przygody jest anonimowość.

Jak ona się zachowuje?

Dziewczyna, która jest gotowa na wyzwania wieczoru, zwykle stara się być zauważona - prowokująco tańczy, często przechodzi przez pomieszczenie, głośno się śmieje i często rozgląda po sali. Oczywiście, nie ma żadnej gwarancji, że to właśnie ona, ale co Ci szkodzi spróbować? Podejdź i zagadnij ją.

Raczej nie masz szans: Dziewczyna, która siedzi w kącie i popija białe wino, z pewnością nie jest w nastroju do nocnych szaleństw z nieznajomymi.

Dzisiaj to ona czuje się zdobywczynią. Ty jej po prostu tego nie utrudniaj. Pozwól się uwieść, a nie pożałujesz.

Czego oczekuje?

Kobiety lubią być uwodzone, ale kiedy mają ochotę na podniecającą przygodę, często same wolą odegrać rolę uwodzicielki. Mamy ochotę na faceta? To go sobie bierzemy. A co?

Bądź pewny siebie: W takiej sytuacji najlepsze będzie coś najprostszego, np. "Cześć, jestem Rafał". Bez zbędnych komplikacji. I tak największą siłę przekonywania będzie miał Twój wygląd. Albo jej się spodobasz, albo nie. To, co powiesz, ma znaczenie drugorzędne. Dobry wygląd nie oznacza nienagannej elegancji. Masz być tylko nienagannie schludny. Czyste włosy, białe zęby, zadbane ręce i ubranie pachnące świeżością. Bardzo przekonują szczery uśmiech i naturalne zachowanie. Ale to ona chce być stroną aktywną we flircie.

Czego Ty chcesz?

Jeżeli nie chcesz pakować się w układ, w którym on będzie wydzwaniała do Ciebie 50 razy dziennie, robiąc Ci wyrzuty, że nie chcesz się z nią spotykać, spraw, żeby sytuacja była czysta od początku.

Bądź szczery: Po prostu powiedz, że nie szukasz dziewczyny, że na tym etapie życia nie możesz sobie na to pozwolić, bo jesteś zbyt zajęty. Nie czekaj z tym, powiedz jej to na długo przed tym, zanim spodnie opadną Ci do kostek.

REKLAMA

Akademia Seksu MH: 12 lekcji sztuki miłości Kotin 2015/shutterstock
fot. Kotin 2015/shutterstock

Kiedy możesz mieć pewność?

REKLAMA

Wtedy, gdy inicjatywa wyjdzie z jej strony albo ona zaakceptuje Twoją propozycję zmiany lokalu na jakiś cichszy. To jest taki pierwszy krok w stronę łóżka, ale ona musi Ci się jeszcze przyjrzeć.

Nie gadaj tyle: Kiedy znajdziecie się już w bardziej zacisznym miejscu, po prostu pocałuj ją po pierwszym drinku. Pieszczoty w publicznym miejscu rozgrzeją was na tyle, że pytanie "Idziemy do Ciebie czy do mnie?" wypadnie najzupełniej naturalnie.

Jak się zachować?

Lepiej iść do niej. Ona się będzie czuła swobodniej, a Ty możesz wyjść przed wschodem słońca. Co masz mówić? Wyłącznie komplementy. Nie gadaj za wiele, nie opowiadaj o sobie. Nie proś o herbatę. Po prostu róbcie to, po co przyszliście. Cieszcie się z przygody.

Pamiętaj, prezerwatywa! I lepiej nie ryzykować żadnych perwersyjnych zabaw, no chyba że ona Ci to wyraźnie zasugeruje.

Kiedy wyjść?

Zapytaj, czy ona chce, żebyś został do rana. Ale lepiej nie zostawaj, bo to zobowiązujące.

Nie kłam! Żegnając się powiedz, że było fantastycznie. Ale nie obiecuj, że zadzwonisz, jeśli nie masz na to ochoty. No, chyba że masz!

 

REKLAMA

REKLAMA

kobieta, seksowna kobieta, kobieta na łóżku fot. djile
fot. djile 2015/shutterstock

5 zasad savoir vivre'u przygody na jedną noc

REKLAMA

Fakt, że od czasu do czasu zdarza ci się przygoda na jedną noc, nie oznacza, że jesteś sukinsynem. Ale jesteś nim, jeżeli traktujesz kobiety, z którymi uprawiasz seks, pogardliwie, jak zabawki jednorazowego użytku. W końcu obydwoje zrobiliście coś fajnego dla siebie. Nie zamierzacie się ze sobą związać na dłużej? OK. Ale to wcale nie znaczy, że nie możesz być dżentelmenem. Fajnie się zaczęło i fajnie ma się skończyć.

1. Uczciwość. Nie oszukuj ani siebie, ani tej dziewczyny. Jeżeli podejrzewasz, że ona tak naprawdę nie ma ochoty na seks, lepiej sobie odpuść. Może ona rozpaczliwie potrzebuje czyjejś bliskości, bo właśnie rozstała się z chłopakiem albo spotkało ją coś przykrego. Jeśli nie masz ochoty uwikłać się emocjonalnie, lepiej w to nie wchodź. Nie oszukuj jej, że z Twojej strony to coś poważniejszego. Uczciwy układ to taki, kiedy obydwoje wiecie, że to tylko zabawa.

2. Odpowiedzialność. Musimy Ci przypominać? No dobra. Prezerwatywy to absolutna konieczność.

3. Szacunek. Nie ma nic gorszego niż postawa "Ja mam ochotę na seks, a ona pozwala mi się wykorzystać w tym celu". Przygoda na jedną noc tylko wtedy nie pozostawi niesmaku, jeśli założycie, że to ma być fajne, radosne przeżycie dla was obojga. Coś w rodzaju wagarów od codziennego, odpowiedzialnego życia. I razem się w to bawicie. Nikt nikogo nie wykorzystuje. Jasne?

4. Dobre wychowanie. Wejście w kontakt intymny z nieznajomym powoduje, że ludzie często czują się nieswojo. Zwłaszcza kobiety. Dobre wychowanie łagodzi kanty takiej sytuacji. Bądź miły, mów komplementy, przytul, pochwal, powiedz coś zabawnego. A już obowiązkowo po seksie.

5. Uważność. Nie myśl tylko o sobie. Rób to wszystko, co robi facet, żeby zasłużyć na miano kochanka niezapomnianego. Upewnij się, że ona też ma frajdę z seksu. Chyba chcesz, żeby Cię dobrze wspominała?

MH 05/2006

REKLAMA