Drobne gesty - wielkie wrażenie - jak oczarować kobietę?

Każda kobieta chce być uwodzona. To pewne. Ale metody, które powszechnie stosują faceci, są - co tu dużo mówić - mało oryginalne. Jak sprawić, by ona zrozumiała wreszcie, jak bardzo Cię pragnie? Drobny gest może być wart więcej niż brylanty.

Antoine Verglas (Rodale Images)
Miałam nadzieję, że uda Ci się naprawić ten klimatyzator, ale skoro nie da rady, to może masz inny pomysł, jak mnie szybko rozgrzać? (fot. Antoine Verglas)
Czy wiesz, że facet w autobusie, który czyta książkę, wzbudza zainteresowanie większości kobiet? Niestety, wielu facetów po ukończeniu szkół popada we wtórny analfabetyzm.

Napraw coś

REKLAMA

Może kobiety są staroświeckie pod tym względem, ale faceci, którzy potrafią szybko, sprawnie i bez proszenia naprawić kontakt, toster czy zepsute zapięcie w torebce są nieodparcie seksowni. Jasne, że komputery już dawno przestały być zrozumiałe dla przeciętnego człowieka. Nowoczesne samochody też nie dają Ci szansy wykazania się. Niemniej istnieją w dalszym ciągu urządzenia proste, z którymi powinieneś umieć dać sobie radę.

Naprawienie tostera czy kontaktu w jej domu jest warte więcej niż wieczór z szampanem Dom Perignon. Możesz nawet podczas naprawy zakląć, że nie masz odpowiednich narzędzi, to jest bardzo męskie. Tylko na litość boską nie narzekaj, nie rozkładaj rąk, nie tłucz się natychmiast młotkiem w palec, wymagając ode mnie potem opatrzenia rany.

Czytaj książki

Być może Cię zaskoczę, ale jeśli czytasz książki masz na starcie kilkakrotnie większe szanse u kobiet. Kobiety przeważnie czytają sporo i bardzo lubią dyskutować o przeczytanych książkach. Niestety, wielu z Was po ukończeniu szkół popada we wtórny analfabetyzm. Uważacie, że TV oraz internet zupełnie zaspokajają Waszą ciekawość świata. Otóż dla mnie to za mało.

Natomiast jeżeli spotkam faceta, który lubi książki, a w dodatku przeczytał te same książki, co ja, jestem zachwycona. Mamy wspólną bezpieczną płaszczyznę porozumienia i jest to niezły wstęp do erotycznej fascynacji. Czy wiesz, że facet w autobusie, który czyta książkę, wzbudza zainteresowanie większości kobiet? To takie proste!

Wymień baniak z wodą

Współczesny świat, w którym coraz trudniej o turnieje rycerskie, stada głodnych wilków czy smoki do zabicia, nie daje Wam zbyt wielu możliwości, żeby wykazać się pierwotną męską siłą.

Na szczęście, produktem ubocznym wygodnej cywilizacji stało się zanieczyszczenie zasobów wody pitnej. Dzięki temu w firmach pojawiły się dystrybutory, w których regularnie należy wymieniać 20-litrową butlę z wodą. Wykorzystaj tę szansę. To przecież jest taki prosty i szybki sposób na oczarowanie koleżanek z biura. Kolega w garniturze, który sprawnie i bez widocznego wysiłku wymienia zbiornik z wodą, stanie się w krótkim czasie bohaterem damskich snów erotycznych.

Jeżeli nie ma dystrybutora, nie dawaj za wygraną. Możesz na przykład być tym pierwszym, który na parkingu firmowym pomoże jej uruchomić auto na pych. Pamiętaj jednak o żelaznej regule. Robisz to wszystko jakby mimochodem, nie czekasz na oklaski, tylko spokojnie wracasz do swoich zajęć. "Tajemniczy, milczący i jaki męski" - tak będzie o Tobie myślała.

1 2 3
STRONA 2 z 3
Zobacz również:
Żeby być dużym i silnym facetem, musisz ciężko trenować, prawda? No właśnie – nie do końca. Zobacz, jak robić, żeby się nie narobić, ale zarobić.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA