[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Drobne gesty - wielkie wrażenie - jak oczarować kobietę?

Każda kobieta chce być uwodzona. To pewne. Ale metody, które powszechnie stosują faceci, są - co tu dużo mówić - mało oryginalne. Jak sprawić, by ona zrozumiała wreszcie, jak bardzo Cię pragnie? Drobny gest może być wart więcej niż brylanty.

Miałam nadzieję, że uda Ci się naprawić ten klimatyzator, ale skoro nie da rady, to może masz inny pomysł, jak mnie szybko rozgrzać? (fot. Antoine Verglas)
Sukces jest na wyciągnięcie ręki. Zamiast okazywać jej, jak bardzo jesteś zainteresowany kontaktem, powinieneś działać tak, aby to ona sama odkryła, że chce Ciebie bardziej niż kogokolwiek innego. Innymi słowy - erotycznych komunikatów nie wypisuje się na billboardach, sukces osiąga się przez subtelne działanie na jej podświadomość.

Świat nowoczesnego marketingu od dawna stosuje znacznie bardziej wyrafinowane metody kuszenia niż większość mężczyzn. Nawet zwykła reklama margaryny nie polega na tym, że producent uczciwie informuje Cię, iż bardzo mu zależy, abyś kupił K jego margarynę. Nie. On działa tak, abyś nie wiedząc kiedy, uwierzył, że wraz z tą margaryną kupujesz sukces życiowy.

Faceci, którzy mają powodzenie u kobiet, działają tak samo. Żadnej dosłowności. Tylko subtelne sygnały oraz cierpliwość i spokojna pewność siebie. Można się tego nauczyć? Cóż, próbuj. Oto pierwsza lekcja.

REKLAMA

Wyłącz telefon

Po pierwsze, jeśli już postanowiłam poświęcić Ci swój wieczór, stanowczo nie życzę sobie dzielić go z Twoimi darmowymi minutami.

Po drugie - rozmawiając przez telefon, chcąc nie chcąc odsłaniasz przede mną rozmaite kwestie natury osobistej lub zawodowej. Facet zagadkowy zawsze wygra w konkurencji z typem, o którym właśnie się dowiedziałam, że tydzień temu potwornie się upił na imprezie u jakiegoś Łysego.

Zrozum, że kobieta ma naturę odkrywcy i nic jej bardziej nie cieszy niż stopniowa eksploracja nieznanego terytorium. Niestety, przeważnie spodziewa się znaleźć znacznie więcej, niż faktycznie tam się znajduje. Ale to nic. Próbuje dalej. Kobieta jest niepoprawną optymistką.

Po trzecie - ktoś, kto nie może wytrzymać godziny bez kontaktu z kolegą, rodziną czy firmą sprawia wrażenie rozpaczliwie niepewnego siebie. Facet, który mi się spodoba, jest panem swojego czasu. Taki drobny gest - wyłączenie telefonu w chwili, kiedy się spotykamy - oznacza dla mnie, że zamierzasz teraz poświęcić swój czas wyłącznie mnie. Przełączenie telefonu na wibrację i kontrolowanie, czy nie przyszedł do ciebie przypadkiem jakiś SMS, nie załatwia sprawy - jest dokładnie tak samo aroganckie, jak stale włączona komórka.

1 2 3
STRONA 1 z 3

Komentarze

 (9)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij