Drink z dziewczyną - shake her

Zakładamy, że rozegrałeś ten podryw po mistrzowsku i właśnie szykujesz się na pierwszą randkę z nowo poznaną dziewczyną. Zaprosiłeś ją na drinka? Lepiej zobacz, jak kobiety reagują na alkohol, zanim omyłkowo weźmiesz jej stan upojenia za oczarowanie Twoją osobą.

drink, randka fot. Paweł Rzecki
fot. Paweł Rzecki

1. Drink

REKLAMA

Po pierwszym drinku poziom alkoholu w jej krwi wynosi 0,2-0,3 promila. Pierwsze efekty będą odczuwane dopiero po 20 min.

Ona jest teraz bardziej skłonna docenić Twoją atrakcyjność. Badania na uniwersytecie w Bristolu dowodzą, że jej odbiór rzeczywistości po jednym drinku jest podobny do tego, jaki Ty osiągasz po dużym piwie.

Twój ruch: Wiele kobiet w obawie przed kaloriami nie je nic w ciągu dnia, aby zrobić miejsce na wieczorne drinki. To fatalny błąd. Zamów kolację, a jeśli ona protestuje, to chociaż sałatkę albo przynajmniej orzeszki. Im więcej ona zje, tym wolniej alkohol będzie wchłaniany.

 

REKLAMA

REKLAMA

drink, randka fot. Africa Studio 2015/shutterstock
fot. Africa Studio 2015/shutterstock

2. Drink

REKLAMA

Efekt wypicia drugiego drinka jest na ogół silniejszy niż przypuszczasz. Jest teraz jednocześnie zrelaksowana i przyjemnie pobudzona. Właśnie dlatego po pierwszym drinku chce zamówić drugi, żeby wzmocnić przyjemny stan.

Ona jest teraz gotowa na dotyk. Według naukowców z Uniwersytetu Helsińskiego za jej ewentualne zahamowania seksualne odpowiada kora przedczołowa, a alkohol tłumi aktywność tej części mózgu. To dlatego Twoja znajoma stała się taka zalotna i chętnie dotyka Twojego ramienia.

Twój ruch: Zaproponuj rzutki albo bilard. Zaaferowana grą dłużej będzIe piła drinka.

 

REKLAMA

drink, randka fot. ConstantinosZ 2015/shutterstock
fot. ConstantinosZ 2015/shutterstock

3. Drink

REKLAMA

Stężenie alkoholu we krwi wynosi obecnie 0,8 promila. To wystarczy, żeby zacząć zachowywać się głupio. Euforia mija, a jeżeli ona nie bawi się zbyt dobrze, może zacząć być agresywna.

Ona jest teraz gotowa, aby pójść z Tobą do domu.

Twój ruch: Wykorzystywać jej słabość to zwyczajne świństwo. Chyba że ustaliliście wcześniej, że idziecie do Ciebie. Pamiętaj: ona potrzebuje 5 godzin, aby wyzerować poziom alkoholu.

Organizm kobiety zawiera mniej wody niż organizm mężczyzny, dlatego ta sama dawka alkoholu na kilogram ciała spowoduje, że u niej stężenie we krwi będzie wyższe niż u Ciebie.

MH 06/2010

 

REKLAMA

REKLAMA