[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.9

Drink z dziewczyną - shake her

Zakładamy, że rozegrałeś ten podryw po mistrzowsku i właśnie szykujesz się na pierwszą randkę z nowo poznaną dziewczyną. Zaprosiłeś ją na drinka? Lepiej zobacz, jak kobiety reagują na alkohol, zanim omyłkowo weźmiesz jej stan upojenia za oczarowanie Twoją osobą.

drink, randka fot. Paweł Rzecki
1. Drink

Po pierwszym drinku poziom alkoholu w jej krwi wynosi 0,2-0,3 promila. Pierwsze efekty będą odczuwane dopiero po 20 min.

Ona jest teraz bardziej skłonna docenić Twoją atrakcyjność. Badania na uniwersytecie w Bristolu dowodzą, że jej odbiór rzeczywistości po jednym drinku jest podobny do tego, jaki Ty osiągasz po dużym piwie.

Twój ruch: Wiele kobiet w obawie przed kaloriami nie je nic w ciągu dnia, aby zrobić miejsce na wieczorne drinki. To fatalny błąd. Zamów kolację, a jeśli ona protestuje, to chociaż sałatkę albo przynajmniej orzeszki. Im więcej ona zje, tym wolniej alkohol będzie wchłaniany.

 

REKLAMA

drink, randka fot. Africa Studio 2015/shutterstock
2. Drink

Efekt wypicia drugiego drinka jest na ogół silniejszy niż przypuszczasz. Jest teraz jednocześnie zrelaksowana i przyjemnie pobudzona. Właśnie dlatego po pierwszym drinku chce zamówić drugi, żeby wzmocnić przyjemny stan.

Ona jest teraz gotowa na dotyk. Według naukowców z Uniwersytetu Helsińskiego za jej ewentualne zahamowania seksualne odpowiada kora przedczołowa, a alkohol tłumi aktywność tej części mózgu. To dlatego Twoja znajoma stała się taka zalotna i chętnie dotyka Twojego ramienia.

Twój ruch: Zaproponuj rzutki albo bilard. Zaaferowana grą dłużej będzIe piła drinka.

 

drink, randka fot. ConstantinosZ 2015/shutterstock
3. Drink

Stężenie alkoholu we krwi wynosi obecnie 0,8 promila. To wystarczy, żeby zacząć zachowywać się głupio. Euforia mija, a jeżeli ona nie bawi się zbyt dobrze, może zacząć być agresywna.

Ona jest teraz gotowa, aby pójść z Tobą do domu.

Twój ruch: Wykorzystywać jej słabość to zwyczajne świństwo. Chyba że ustaliliście wcześniej, że idziecie do Ciebie. Pamiętaj: ona potrzebuje 5 godzin, aby wyzerować poziom alkoholu.

Organizm kobiety zawiera mniej wody niż organizm mężczyzny, dlatego ta sama dawka alkoholu na kilogram ciała spowoduje, że u niej stężenie we krwi będzie wyższe niż u Ciebie.

MH 06/2010

 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij