Długość penisa, ghosting i leczenie HIV [News]

Długość przeciętnego penisa to 13,1 cm. Połowa facetów ma dłuższe, a połowa krótsze. Co, jeśli jesteś w tej drugiej grupie? Nic.

Penis, seks, zrywanie shutterstock.com

Żeby było jasne: dla kobiet naprawdę rozmiar nie ma znaczenia. Z większości badań wynika, że „dobry w łóżku” nie jest dla nich jednoznaczne z „hojnie obdarzony przez naturę”. Dużo większą rolę gra zaangażowanie i komunikatywność partnera. Przestań więc porównywać się do gwiazd porno, a zamiast tego przygotuj się do sprawy merytorycznie i na początek wybierz odpowiednią pozycję. Istnieją takie, w których jej satysfakcja zawsze będzie gwarantowana.

ZOBACZ TEŻ: Prawda o długości męskich penisów

Pozycje dla skromniej obdarzonych

Na pieska

Każda pozycja umożliwiająca głęboką penetrację będzie świetna. Ta umożliwi Ci dodatkowo stymulację łechtaczki. No i widok jest piękny.

Odwrócony jeździec

Ta pozycja będzie Twoim sprzymierzeńcem, o ile pod tyłek włożysz poduszkę. Uniesienie bioder sprawi, że ona poczuje Cię głębiej. A o to przecież chodzi.

Zrywanie w epoce Tindera

Słyszałeś o ghostingu? To sposób na zrywanie w epoce Tindera. Po miesiącu (czy miesiącach) randek lub rozmów przez internet nagle jedna ze stron po prostu rozpływa się w powietrzu. Przestaje się odzywać, odbierać telefon i odpisywać na wiadomości (memy z serii „odczytał i nie odpisał” nie wzięły się znikąd).

Tydzień wcześniej świętujecie razem urodziny albo wyjeżdżacie na weekend do Paryża, a potem ktoś znika bez słowa, jak duch. Dlaczego? Podobno milenialsi boją się zaangażowania i konfrontacji. Ghostig jest dużo łatwiejszym sposobem rozstania niż wyjaśnienie drugiej osobie, dlaczego już nie chcemy z nią dłużej się spotykać. Żeby stanowisko MH w tej sprawie było jasne – za coś takiego jest osobne miejsce w piekle.

HIV – ile kosztuje?

4000 zł. Tyle miesięcznie kosztuje terapia antywirusowa, jeśli zakazisz się HIV. Dziś w Polsce leczenie jest refundowane, ale kto wie, jak będzie za 10 lat? Wakacje, nie wakacje – nie oszczędzaj na gumkach.

REKLAMA