[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Dlaczego klub jest najlepszym miejscem na podryw?

Oto dlaczego kluby muzyczne są najlepszym miejscem na poznawanie kobiet – faceci wydają się tam kobietom po prostu atrakcyjniejsi.

kobieta w słuchawkach fot. Shutterstock
Po co właściwie człowiekowi muzyka? Karol Darwin twierdził, że rozwinęła się dlatego, że tańce i gra na instrumentach były znakomitym sposobem na zaprezentowanie ewentualnym partnerom swojej koordynacji ruchowej i zręcznych palców, czyli – krótko mówiąc – dobrych genów.

Może i tak, ale naukowcy z Uniwersytetu Wiedeńskiego znaleźli jeszcze jeden interesujący aspekt muzyki. Otóż grupom badanych kobiet i mężczyzn pokazywano zdjęcia różnych osób i kazano oceniać ich atrakcyjność. Inne grupy robiły to samo, tylko wcześniej puszczano im muzykę. Cóż się okazało? Otóż kiedy kobiety słuchały muzyki, to uznawały męskie twarze za bardziej atrakcyjne i bardziej chciały umówić się z mężczyzną ze zdjęcia. Ciekawe, że na ocenę kobiet przez mężczyzn muzyka nie miała najmniejszego wpływu.

Lista przebojów

Jaką muzykę wybrać na randkę? Naukowcy odkryli, że im muzyka bardziej złożona i stymulująca, tym lepiej wprowadza kobiety w romansowy nastrój.

REKLAMA

REKLAMA

Wymarzony kochaś

Badania opublikowane w "Socioaffective Neuroscience & Psychology" poszerzają naszą wiedzę o upodobaniach kobiet. Poproszono je mianowicie o opis cech mężczyzny, z jakim miały najwięcej i najlepszych orgazmów. Oto wyniki. Nie chodzi o to, aby mieć wszystkie te cechy, ale 2-3 zapewnią sukces.

Kreatywność

To znana prawda, że artyści podobają się kobietom, ale wystarczy, że nie jesteś nudziarzem.

Atrakcyjność

Fizyczna atrakcyjność jest oczywiście plusem, ale kobiety miały też na myśli ogólne zadbanie.

Wierność

A tak. Bo wiele kobiet dopiero wtedy może się rozluźnić, gdy jest pewna swojego partnera.

Ciepło

Chodzi tu o emocjonalne ciepło, temperament, otwartość, przyjazne usposobienie.

Humor

Rozśmiesz ją, a już masz punkty na starcie. Tylko nie myl humoru ze złośliwością.

Zapach

Po zapachu kobiety instynktownie wyczuwają, czy jesteś dla niej dobrą pulą genów.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij