[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.9

Dieta a libido: seksualne ciekawostki MH

Czy jej dieta wpływa na ochotę na łóżkowe igraszki? Czy dojrzałe kobiety lubują się w młodszych mężczyznach? Sprawdź sam.

Ciekawostki erotyczne fot. shutterstock.com
Nakarm jej libido

Przystawka zamiast gry wstępnej? To może być skuteczne. Według badań Drexel University i University of Pennsylvania głodne kobiety mniej chętnie odpowiadają na zaloty. Skany mózgów wykazały, że po wypiciu przez kobiety shake’a zawierającego 500 kcal region odpowiedzialny za motywację, przyjemność i pożądanie jest bardziej podatny na romantyczne sygnały, niż gdy były głodne. Tylko uwaga – więcej nie znaczy lepiej. Przejedzenie nigdy nie jest sexy. Wystarczy, że zabierzesz ją na tapas, a w domu przejdźcie od razu do deseru. 

 

REKLAMA

REKLAMA

Ciekawostki erotyczne fot. shutterstock.com
Wymarzona kuracja

Tureckie badania wykazały, że seks pomógł usunąć kamienie z moczowodów 84% mężczyzn. Dla porównania, medyczne środki zadziałały w 48%. Seks może stymulować zakończenia nerwowe, co prowadzi do rozluźnienia moczowodów, a co za tym idzie – do zstąpienia kamieni do pęcherza. Jeśli umierasz z bólu, lepiej poprosić o pomoc lekarza, jednak w lżejszych przypadkach chyba warto wypróbować tę kurację... 

REKLAMA

Ciekawostki seksualne fot. shutterstock.com
Jak wino

Kto z nas nie miał fantazji o seksie z piękną i dojrzałą kobietą? Nic dziwnego - panie, które widziały już trochę więcej wiosen, kojarzą się z seksualnym doświadczeniem, świadomością własnych potrzeb i inicjatywą w łóżku. Piękne, prawda? Jak się okazuje, niewielu nas, mniej dojrzałych facetów, mogło się o tym przekonać. 87 % - tyle wynosi odsetek kobiet w wieku 35-44 lata, które nie uprawiały seksu z mężczyzną młodszym o 5 lat. Konkurencja jest niewielka…

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij