Dieta a libido: seksualne ciekawostki MH

Czy jej dieta wpływa na ochotę na łóżkowe igraszki? Czy dojrzałe kobiety lubują się w młodszych mężczyznach? Sprawdź sam.

Ciekawostki erotyczne shutterstock.com
fot. shutterstock.com
Nakarm jej libido

REKLAMA

Przystawka zamiast gry wstępnej? To może być skuteczne. Według badań Drexel University i University of Pennsylvania głodne kobiety mniej chętnie odpowiadają na zaloty. Skany mózgów wykazały, że po wypiciu przez kobiety shake’a zawierającego 500 kcal region odpowiedzialny za motywację, przyjemność i pożądanie jest bardziej podatny na romantyczne sygnały, niż gdy były głodne. Tylko uwaga – więcej nie znaczy lepiej. Przejedzenie nigdy nie jest sexy. Wystarczy, że zabierzesz ją na tapas, a w domu przejdźcie od razu do deseru. 

 

REKLAMA

REKLAMA

Ciekawostki erotyczne shutterstock.com
fot. shutterstock.com
Wymarzona kuracja

REKLAMA

Tureckie badania wykazały, że seks pomógł usunąć kamienie z moczowodów 84% mężczyzn. Dla porównania, medyczne środki zadziałały w 48%. Seks może stymulować zakończenia nerwowe, co prowadzi do rozluźnienia moczowodów, a co za tym idzie – do zstąpienia kamieni do pęcherza. Jeśli umierasz z bólu, lepiej poprosić o pomoc lekarza, jednak w lżejszych przypadkach chyba warto wypróbować tę kurację... 

REKLAMA

Ciekawostki seksualne shutterstock.com
fot. shutterstock.com
Jak wino

REKLAMA

Kto z nas nie miał fantazji o seksie z piękną i dojrzałą kobietą? Nic dziwnego - panie, które widziały już trochę więcej wiosen, kojarzą się z seksualnym doświadczeniem, świadomością własnych potrzeb i inicjatywą w łóżku. Piękne, prawda? Jak się okazuje, niewielu nas, mniej dojrzałych facetów, mogło się o tym przekonać. 87 % - tyle wynosi odsetek kobiet w wieku 35-44 lata, które nie uprawiały seksu z mężczyzną młodszym o 5 lat. Konkurencja jest niewielka…

Zobacz również:
To Twoja góra pokazuje na pierwszy rzut oka, czy jesteś w formie. Szerokie barki, plecy w kształcie litery V i mocne ramiona nigdy  nie wychodzą z mody. Oto program (3 x w tygodniu), który zbuduje  te mięśnie w szybkim, dynamicznym treningu. Do roboty!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA