[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Sex

  • Damskie tatuaże, kobieta idealna i co kręci facetów - News MH

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.6

Damskie tatuaże, kobieta idealna i co kręci facetów - News MH

Kilka naukowych doniesień ze świata seksu i erotyki. Gorąca porcja wiedzy!

Seksowna blondynka Czy istnieje kobieta idealna? Musiałaby mieć w sobie domieszkę krwi z wielu krajów Europy. 

Dziewczyna z tatuażem

Obecnie coraz więcej kobiet decyduje się na tatuaż. „Tatuaże to oznaka pewności siebie, kreatywności oraz buntu, a teraz wiemy, że również mogą być oznaką świetnego życia erotycznego” – mówi Sigurd Vedal, założyciel portalu randkowego Victoria Milan, który przeprowadził te badania.

W Skandynawii prawie 40% kobiet nosi tatuaże. Kobiety chętnie tatuują się w miejscach osłoniętych, co stanowi miłą niespodziankę dla partnerów. Ma je ok. 10% młodych Europejek. Najpopularniejsze wzory wśród kobiet to motywy kwiatowe na rękach i ramionach oraz motywy orientalne.

REKLAMA

Kobieta idealna

Na podstawie badań ankietowych wśród internautów z 33 krajów stworzono międzynarodowy portret kobiety idealnej, złożony z kilku części.

  • Nogi: Najpiękniejsze nogi znajdziesz na ulicach Polski. Nieźle wypadła też Irlandia.
  • Piersi: Najpiękniejsze piersi spotkasz w Wielkiej Brytanii. Zajrzyj też do Danii i Niemiec.
  • Twarz: Najładniejsze, najbardziej symetryczne twarze mają Czeszki i Szwedki.
  • Pupa: Najładniejsze, krągłe i jędrne mają Finki, Norweżki i Rumunki.
  • Oczy: Piękne, wyraziste, o kształcie migdała mają Greczynki i Węgierki.
  • Usta: Seksowne, pełne, namiętne – to cecha charakterystyczna Hiszpanek i Włoszek.  

Pupa ponad wszystko

78 – taki procent facetów odpowiedziało: pupa, gdy MH zapytał, jaka część kobiecego ciała ich najbardziej kręci. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij