Damskie fetysze [Sex Coach radzi]

Doświadczona sex coach podzieliła się z nami wiedzą o najpopularniejszych damskich fetyszach, o których  rozmawia ze swoimi klientkami.  Sam zdecyduj, co z tym zrobisz.  

seks, erotyka shutterstock.com

1. Uległość

„Perspektywa bycia skazaną na łaskę partnera, skrępowane ręce, zasłonięte oczy, brak kontroli nad sytuacją – to częsty damski fetysz” – twierdzi Justyna Płonka, sex coach. Oczywiście nie jest to sposób na spędzenie pierwszej randki, a partnerzy muszą sobie ufać, by powierzyć się kompletnie wyobraźni i fantazji drugiej osoby. Kluczowa jest tu pewność, że nie zostaną naruszone żadne postawione granice.

Okiem MH

Podczas zabawy w dominację i uległość to osoba „uległa” zachowuje pełną kontrolę. To ona wyznacza granice i ma prawo w każdej chwili powiedzieć: „Dosyć!”. Unikaj łączenia ostrego seksu i alkoholu. Wtedy najłatwiej o nieporozumienie i przekroczenie granic, których druga strona nie chce  przekraczać.

2. Obrączka

„Romans z żonatym facetem to pewna forma współzawodnictwa, okraszona elementem ryzyka i tajemnicy. To mieszanka, która sprawia, że niektóre kobiety chętnie angażują się w takie relacje. Dodatkowym elementem pchającym do zdrady może być podwyższone poczucie własnej wartości, które wypływa ze świadomości, że skoro mężczyzna zdecydował się na zdradę, najwyraźniej kochanka przewyższa w czymś jego małżonkę” – zdradza sex coach.

Okiem MH

Niefajnie ze strony tych kobiet? Pewnie, że niefajnie, ale pamiętaj, że w tej konfiguracji to o Twoją obrączkę idzie. Zanim zdecydujesz się na skok w bok, przypomnij sobie, co ten kawałek metalu symbolizuje.

3. Mięśnie

„Kobiety zwracają uwagę na budowę ciała. To instynktowne. Nie przesądza to o wyborze życiowego partnera, ale muskulatura zwiększa szansę na jednorazową przygodę. To, czego kobieta szuka w mocnych ramionach, to bezpieczeństwo. Nie ulega wątpliwości, że tężyzna fizyczna zazwyczaj kojarzy się również ze sprawnością, zwinnością, siłą” – komentuje nasza ekspertka Justyna Płonka.

Okiem MH

Atrakcyjny dla kobiet jest stosunek obwodu klatki do obwodu bioder, wynoszący 10:9, oraz obwód talii, wynoszący 70-75% obwodu klaty. Badania wykonane w Instytucie Antropologii Uniwersytetu Wrocławskiego wykazały, że mężczyźni o nogach 5% dłuższych niż przeciętnie byli postrzegani jako atrakcyjniejsi.

REKLAMA