Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Daj się polubić jej przyjaciółkom

Ponieważ każda kobieta szalenie liczy się z opinią swoich przyjaciółek, najpierw musisz oczarować właśnie je, żeby ułatwić sobie zdobycie serca tej jedynej.

Naszym zdaniem, jesteś całkiem fajnym facetem. Ale pilnuj się, bo i tak przez pewien czas będziemy miały na Ciebie oko. (fot. Darren Baker 2009/shutterstock.com)
Kiedy stajesz twarzą w twarz z przyjaciółkami kobiety, którą jesteś zainteresowany, musisz mieć się na baczności. Nie spodobasz im się - fatalnie. Nawet jeśli zrobisz na niej wrażenie, kochane przyjaciółki bankowo Cię jej obrzydzą. Ale jeśli zapunktujesz u nich, zdobycie tej kobiety przyjdzie Ci z łatwością.

Otwarte kółko

Zanim zrobisz pierwszy krok w stronę dziewczyny, która siedzi w gronie przyjaciółek, dokładnie przyjrzyj się tej grupce. Jeśli siedzą w ciasnym kółku zajęte sobą, najprawdopodobniej omawiają bardzo ważne sprawy i zostaniesz potraktowany jak intruz. Najlepiej jeśli siedzą obok siebie i rozglądają się po sali. To oznacza, że są nastawione na poznawanie nowych ludzi i chętnie zaproszą kogoś do towarzystwa. Jeśli przejdzie przez wstępną selekcję, oczywiście.

Dobre wejście

Podejście i przedstawienie się wszystkim po kolei paniom to zbyt oficjalne. Najlepiej jako punktu zaczepienia użyć czegoś, co jest w najbliższym otoczeniu. Np. "Przyłączycie się, dziewczyny, do rozgrywki?" ( jeśli stoisz obok tarczy do gry w rzutki albo przy stole do bilarda) albo "Mogę puścić Depeche Mode? Czy może koleżanki wolą coś nowszego?" (to w wypadku, jeżeli masz w pobliżu szafę grającą).

Zacznij od liderki

Zwróć uwagę, która z dziewczyn pełni rolę liderki w tej grupie. Ona będzie Twoim naturalnym punktem zaczepienia. Na początku kieruj do niej pytania i żarty, nawet jeśli podoba Ci się ta najbardziej nieśmiała. Tematy? W wielu poradnikach zaleca się stosowanie reguły 30-dniowej. Możesz mówić albo pytać o opinię na temat aktualnych zdarzeń, czegoś, co wydarzyło się nie dawniej niż 30 dni wcześniej albo ma się niedługo zdarzyć.

Mowa ciała

Okazuj swoje zainteresowanie dziewczynie, która Ci się podoba, odzwierciedlając jej gesty. Tzn. jeśli ona kiwa głową, Ty też; jeśli gestykuluje, Ty zachowuj się podobnie; jeśli się śmieje - śmiej się. Zwracaj uwagę na tematy, przy których ona się ożywia i staraj się je rozwijać. Pytaj ją o zdanie, lekko pochylając się w jej kierunku.

Separacja

Twoim celem jest teraz znalezienie się z nią choćby na chwilę sam na sam. Na przykład poproś o pomoc przy przynoszeniu drinków z baru albo o radę w wyborze utworu w szafie grającej. Cokolwiek, żeby poprosić ją o numer telefonu. Będzie dumna, że wybrałeś właśnie ją.

Men's Health 05/2006

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij