Czy wielkość członka ma znaczenie [wyniki ankiety]

Czy mój penis jest duży, czy mały? A może po prostu przeciętny? Czy kobiety rzeczywiście wolą facetów z dużymi penisami? Aż 377 kobiet zgodziło się odpowiedzieć na nasze pytania. Oto wyniki.

wielkość penisa fot. Shutterstock
fot. Shutterstock
Takie pytania dręczą w okolicach gimnazjum każdego chłopaka, a wielu dorosłych szuka na nie odpowiedzi do dziś. Postanowiliśmy skończyć z domysłami i poprosiliśmy koleżanki z Women’s Health, by pomogły nam ustalić fakty.

REKLAMA

Żeby jak najbardziej zobiektywizować wyniki, przygotowaliśmy ankietę, którą dziewczyny z WH zamieściły na swojej stronie i zaprosiły do jej wypełnienia na Facebooku. 

Pytanie 1. Czy zauważyłaś, że mężczyźni hojniej obdarzeni przez naturę potrafią Ci sprawić więcej przyjemności?

Tak: 51%
Nie: 49%

Komentarz MH: No cóż, przynajmniej były szczere. Jednak zanim zaczniesz przeczesywać internet w poszukiwaniu metod powiększania członka, doczytaj do końca. Bo na razie nie wiemy jeszcze, co te 51% dziewczyn uważa za hojne obdarowanie.

Pytanie 2. Twoim zdaniem przeciętny penis ma długość:

10 cm - 3%
13 cm - 36%
15 cm - 47%
17 cm - 12%
20 cm - 1%

Komentarz MH: Teraz już wiemy nieco więcej. 86% kobiet uważa, że facet, który ma członka powyżej 15 cm, a więc powyżej przeciętnej, jest już hojnie obdarowany. Pozostaje tylko pytanie, czy one naprawdę wiedzą, ile to jest 15 cm? Nasz eksperyment z koleżankami z WH wykazał, że niespecjalnie. Kiedy poprosiliśmy je o zaznaczenie bez pomocy linijki 15 cm, większość wskazała na okolice 13 cm.

Określenie długości „na oko” wcale nie jest takie łatwe. Zresztą sam spróbuj to zrobić, a przekonasz się, że trudno trafić precyzyjnie. Możesz też poprosić swoją dziewczynę, żeby na białej kartce (byle nie w kratkę!) zaznaczyła 15 cm. Najprawdopodobniej zaznaczy krótszy odcinek.

PS. Chcesz wiedzieć, ile kobiet zaznaczyło prawidłową odpowiedź? Znajdziesz ją na końcu tekstu.

 

1 2 3
STRONA 1 z 3
Zobacz również:
Czy musimy pić 2 litry wody dziennie? Czy kawa odwadnia? Czy płukanie ust izotonikiem działa? Czyli wszystko, co chciałeś wiedzieć o nawadnianiu. I nawet nie musisz pytać.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA