[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Czy wielkość członka ma znaczenie [wyniki ankiety]

Czy mój penis jest duży, czy mały? A może po prostu przeciętny? Czy kobiety rzeczywiście wolą facetów z dużymi penisami? Aż 377 kobiet zgodziło się odpowiedzieć na nasze pytania. Oto wyniki.

wielkość penisa fot. Shutterstock
Takie pytania dręczą w okolicach gimnazjum każdego chłopaka, a wielu dorosłych szuka na nie odpowiedzi do dziś. Postanowiliśmy skończyć z domysłami i poprosiliśmy koleżanki z Women’s Health, by pomogły nam ustalić fakty.

Żeby jak najbardziej zobiektywizować wyniki, przygotowaliśmy ankietę, którą dziewczyny z WH zamieściły na swojej stronie i zaprosiły do jej wypełnienia na Facebooku. 

Pytanie 1. Czy zauważyłaś, że mężczyźni hojniej obdarzeni przez naturę potrafią Ci sprawić więcej przyjemności?

Tak: 51%
Nie: 49%

Komentarz MH: No cóż, przynajmniej były szczere. Jednak zanim zaczniesz przeczesywać internet w poszukiwaniu metod powiększania członka, doczytaj do końca. Bo na razie nie wiemy jeszcze, co te 51% dziewczyn uważa za hojne obdarowanie.

Pytanie 2. Twoim zdaniem przeciętny penis ma długość:

10 cm - 3%
13 cm - 36%
15 cm - 47%
17 cm - 12%
20 cm - 1%

Komentarz MH: Teraz już wiemy nieco więcej. 86% kobiet uważa, że facet, który ma członka powyżej 15 cm, a więc powyżej przeciętnej, jest już hojnie obdarowany. Pozostaje tylko pytanie, czy one naprawdę wiedzą, ile to jest 15 cm? Nasz eksperyment z koleżankami z WH wykazał, że niespecjalnie. Kiedy poprosiliśmy je o zaznaczenie bez pomocy linijki 15 cm, większość wskazała na okolice 13 cm.

Określenie długości „na oko” wcale nie jest takie łatwe. Zresztą sam spróbuj to zrobić, a przekonasz się, że trudno trafić precyzyjnie. Możesz też poprosić swoją dziewczynę, żeby na białej kartce (byle nie w kratkę!) zaznaczyła 15 cm. Najprawdopodobniej zaznaczy krótszy odcinek.

PS. Chcesz wiedzieć, ile kobiet zaznaczyło prawidłową odpowiedź? Znajdziesz ją na końcu tekstu.

REKLAMA
 

1 2 3
STRONA 1 z 3

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij