[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Czy ona ma ochotę na wakacyjną zdradę?

Wakacyjne rozluźnienie sprzyja zawieraniu nowych znajomości, które często kończą się seksem. Rozmarzyłeś się? To zejdź na ziemię, bo na Twoją dziewczynę pewnie też działa urlopowy szał. Sprawdź, czy Twoja dziewczyna ma ochotę na skok w bok.

wakacyjna zdrada fot. Ben Riggott/Corbis Outline
1. Ogląda romanse częściej niż zwykle

Ciągle włącza "Pamiętnik albo inne filmy z tym palantem Ryanem Goslingiem? A co dziwniejsze, wcale nie zmusza Cię, abyś je oglądał razem z nią? Niby jeden problem z głowy, ale coś się tu nie zgadza... O co chodzi? W ten sposób objawia się jej tęsknota za naprawdę wielkim uczuciem. Takim, jakiego Ty (palancie jeden!) nie możesz jej dać.

2. Wygląda seksowniej, a Tobie podoba się w dresie

Fakt - trudno chodzić w golfie, kiedy temperatura za oknem oscyluje wokół 30 °C. Jeśli jednak nawet Ty widzisz wyraźnie, że zaczęła ubierać się bardziej wyzywająco niż zwykle, to coś może być na rzeczy. Być może poznała kogoś, kto odkrył w niej demona seksu. Albo dopiero zamierza.

REKLAMA

Pozycje seksualne fot. shutterstock.com
3. Chce żebyś się zmienił, a wcześniej jej pasowałeś

Kobiety zdradzają, kiedy coś w związku szwankuje. Zanim jednak się na to zdecydują, najczęściej próbują naprawić to, co ich zdaniem nie gra. I chcą Ci o tym zakomunikować. Jeśli coraz częściej słyszysz, że musicie więcej czasu spędzać razem albo że chciałaby gdzieś wyjechać tylko z Tobą, pakuj walizki i ciesz się, że możesz mieć ją na oku podczas urlopu.

4. Często Cię oskarża bez żadnego powodu

Jeśli często okazuje zazdrość, może to oznaczać, że mniej lub bardziej świadomie przerzuca na Ciebie swoje uczucia. Jej nagła utrata zaufania do Ciebie często świadczy o tym, że sama przestała sobie ufać.

Seks, erotyka fot. shutterstock.com
5. Jest bardziej czuła, oby tylko dla Ciebie...

Po okresie ciągłych kłótni nagle zrobiła się urocza i kochana? A nie zbiegło się to w czasie z jej powrotem z samotnego urlopu? Może zaszalała w Egipcie, a teraz ma wyrzuty sumienia i chce Ci jakoś wynagrodzić swój romans?

Fakt

Uważaj, gdzie Twoja kobieta wybiera się na samotny urlop. Największym powodzeniem wśród zwolenników wakacyjnego seksu cieszą się Dąbki - wybrało je aż 21% ankietowanych. 5% wybrałoby na wakacyjny seks Półwysep Helski, a 8% - Międzyzdroje. Nieco mniej, bo 6%, zdradzałoby Cię w Zakopanem. Tylko 1% mniej pojechałoby w tym celu do Gdańska, Gdyni lub Sopotu. 

MH 07/2014

 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij