[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Czy ona lubi seks? 5 sygnałów

Zobacz, jak ją przejrzeć, żeby potem nie było niespodzianek.

czy ona lubi seks fot. Shutterstock
1. Mowa rąk

Ona nie boi się dotyku. "Kobiety, które lubią seks, są otwarte na mężczyzn, nie boją się dotyku ani bliskości" – mówi Daniel Cysarz, seksuolog. Jeżeli nie odsuwa się nerwowo, gdy niby przypadkowo dotkniesz jej ręki, to super. Dobrym sygnałem jest też, jeżeli ona dotyka siebie, odgarnia włosy, dotyka ust czy szyi.

2. Sporo odsłania

Nawet w chłodne lato. Nosi stroje blisko ciała, odsłaniające czy eksponujące talię, biust i biodra, co oznacza – według Daniela Cysorza – akceptację swojej kobiecości.

3. Posłuchaj jej

Lubi o tym mówić. Kobieta wyzwolona śmieje się z dowcipów z seksualnym podtekstem, w rozmowie ma wiele skojarzeń seksualnych, rozmawia o seksie swobodnie, nie peszy jej to.

4. Lubi jeść

Nie gardzi deserem. Kobiety zmysłowe są często łakome, rozkoszują się smakiem potraw, nie bronią przed deserem. A jeżeli jeszcze chętnie próbuje Twojej potrawy, którą jej podajesz na widelcu, to wszystko rozwija się zgodnie z Twoim planem.

5. Wie, czego chce

I osiąga swój cel. Jeżeli ona jest nieśmiała i niezdecydowana na co dzień, to zgodnie z wszelkim prawdopodobieństwem taka sama będzie w łóżku. Nie bój się kobiet zdecydowanych, odważnych i asertywnych. One wiedzą, o co chodzi w seksie, są śmiałe, zabawne i lubią eksperymenty.

Szukaj kobiet asertywnych. One wiedzą, o co chodzi w seksie.  

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij