[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Czy ona chce seksu - 4 pewne sygnały

Jak normalny facet ma się zorientować, co siedzi w głowie kobiety? Jest wieczór. Sprawy, według Ciebie, przybierają interesujący obrót, rozmowa i gesty stają się coraz bardziej erotyczne, ale czy ona naprawdę jest gotowa na seks? A może tylko Cię podpuszcza? Jak to sprawdzić?

seks, erotyka, uwodzenie Jeśli ona jest w samej bieliźnie - masz już pewność. Na wcześniejszych etapach nie jest tak łatwo. Dlatego naucz się czytać sygnały.

Czy ona ma ochotę na seks?

Jeżeli ona jest gotowa spędzić z Tobą tę noc, to najprawdopodobniej podjęła tę decyzję jeszcze przed wyjściem z domu. To nie dzieje się u kobiet tak spontanicznie, jak myślisz. One muszą najpierw się przygotować – staranna depilacja, samoopalacz, balsam do ciała, perfumy w odpowiednich miejscach. No, i oczywiście wybór seksownej bielizny.

Nie dostrzegasz tego? Ależ z pewnością dostrzegasz - dekolt głębszy niż zwykle, a w nim skrawek koronkowej bielizny. I zapach perfum intensywniejszy niż zwykle. A jeśli jeszcze nie jesteś pewien, właściwy trop podsunie Ci ona - w rozmowie na tematy związane z seksem.

REKLAMA

Dla zaawansowanych: Jak uwieść kobietę marzeń?

Czy to już czas na nagość?

No, wreszcie! Przyciągasz ją do siebie, całujecie się i wydawałoby się, że to dobry wstęp do kolejnych posunięć. Ale czy na pewno ona chce, żebyś teraz zaczął ją rozbierać? Zapytaj: "Zdejmiesz moją koszulę?" Jeżeli nie zareaguje, prawdopodobnie nie chce również, abyś zaczął ją rozbierać. Pieść ją przez ubranie, koncentrując sie na twarzy, ramionach i piersiach, a po kilku minutach wsuń dłoń pod jej bluzkę. Jeżeli nie zaprotestuje - droga wolna!

Jeżeli ona jest gotowa spędzić z Tobą tę noc, to zapewne podjęła tę decyzję przed wyjściem z domu. To nie dzieje się u kobiet tak spontanicznie, jak myślisz.

Czy możesz zejść w dół?

Kłopot z tym pierwszym razem polega na tym, że nie masz żadnych wskazówek, jak daleko możesz się posunąć. I głupio Ci zapytać wprost o różne istotne sprawy – na przykład, jaki ona ma stosunek do seksu oralnego. I czy możesz jej właśnie w tej chwili to zrobić.

Dla wielu kobiet pieszczoty oralne są bardziej intymne niż sam stosunek i warto podejść do tematu z wyczuciem. Pieszcząc ją, schodź powoli w dół jej ciała. Piersi, brzuch, biodra. Jeżeli nie napotykasz przeszkody w postaci jej ręki, możesz śmiało dążyć do celu. I oczywiście czekać na rewanż.

Przy okazji – czy wiesz, że sok z ananasów poprawia smak spermy? Partnerkę natomiast poczęstuj zielonym jabłkiem. Będzie Ci lepiej smakować.

Czy ona lubi eksperymentować?

Lepiej nie wyciągaj kajdanek w trakcie gry wstępnej. Jej gotowość do eksperymentów najpierw wybadaj w rozmowie. Najbezpieczniej będzie omówić życie seksualne jakiegoś wymyślonego kolegi. Powiedzmy, że prosił Cię o radę, a ty pytasz ją, bo sam nie wiesz, co poradzić koledze. Ona wie, że to kit, ale łatwiej jej w taki sposób powiedzieć o swoich upodobaniach  

Men's Health 12/2006

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij