[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Sex

  • Czy najbardziej męskim kochankiem jest łysy Włoch? [Shorty MH]

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Czy najbardziej męskim kochankiem jest łysy Włoch? [Shorty MH]

Odpowiedź na to pytanie może być niezwykle istotna dla wszystkich studentek wylatujących na Erazmusa do słonecznej Italii oraz pań, których partnerzy szybko tracą włosy na głowie. Niekoniecznie przez nie.

Teza: Włosi są najlepszymi kochankami.

Diagnoza – fałsz.

REKLAMA

Rasy południa Europy wykazują typ urody powszechnie uważany za atrakcyjny i kojarzony z temperamentem. Czarne włosy, ciemniejsza karnacja, mocny zarost i gwałtowność charakteru – prawdziwy latin lover ze snów. W roli eksperta – Durex (www.durex.pl), potentat w produkcji prezerwatyw, i jego raport o zachowaniach seksualnych różnych narodów.

We wszystkich kategoriach, m.in. inicjacji, liczby partnerów, częstotliwości stosunków, przodują bezapelacyjnie Amerykanie, ale Włochów biją też Francuzi, Chorwaci, Niemcy, Kanadyjczycy, Australijczycy i parę innych nacji. My niestety nie.

Teza: Łysiejący mężczyźni mają większy temperament i są bardziej seksy.

Diagnoza – fałsz.

REKLAMA

Sex-appeal i jego odbiór – mówi dermatolog dr T. Kołodziej – jest sprawą trudno mierzalną, ale męskie łysienie już owszem. Powoduje je testosteron – męski hormon płciowy – ale, uwaga, wcale niekoniecznie jego nadprodukcja. Samo łysienie nie czyni z mężczyzny macho; może po prostu dowodzić, że skóra jego czaszki jest na działanie testosteronu bardziej podatna. Ewentualny wyjątek można by zrobić dla niegdysiejszych brunetów o silnym zaroście, jednak bez uogólniania na wszystkich łysiejących mężczyzn.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij