[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.8

Czy kobiety lubią głośny seks? - News MH

Głośny seks, rozwodowy styczeń i wspólny uprawianie sportu. Łapcie nową porcję seksualnych newsów. 

udany seks, udany związek One lubią kochać się głośno. Daj im powód do krzyku.

Sex and shaut

86% facetów i aż 90% kobiet woli uprawiać głośny seks, niż kochać się w milczeniu. Wiele ankietowanych zdradza jednak, że sprośne gadki mogą też rozpraszać. Co więc rzeczywiście sprawdza się w łóżku? Szczerość. Jęczenie, warczenie, głośny oddech - wszystkie te dźwięki są w porządku, o ile wychodzą spontanicznie i bez napinki. Boisz się, że Twoje ciężkie posapywanie nie przypadnie jej do gustu? Komunikuj się werbalnie, ale w prosty sposób: „Boże, jak mnie podniecasz” albo „Uwielbiam, gdy tak robisz” – to brzmi o niebo lepiej niż wymuszone teksty rodem z „Pięćdziesięciu twarzy Greya”.

Przeczytaj też: Zrób z niej niegrzeczną dziewczynkę

REKLAMA

Nie chcę, ale muszę

30 – tyle % kobiet wg najnowszego raportu o seksualności Polaków współżyło ze swoim partnerem, choć nie miało na to ochoty. Sztuka uwodzenia zamiera w narodzie?

Spoćcie się razem

Ale najpierw w siłowni. Badania dowodzą, że wspólne uprawianie sportu wzmacnia związek i poprawia życie łóżkowe.

Zróbcie triathlon

W duecie macie 90% szans, że zrealizujecie plan treningowy. Łatwiej osiągnąć wspólny cel.

Secik w tenisa

Zwycięstwo podnosi jej poziom testosteronu – a tym samym libido – o 20%.Nawet przegrywając, wygrywasz.

Chwyćcie ciężary

Już 12 tygodni treningu siłowego poprawia zadowolenie kobiet z własnego ciała oraz satysfakcję z seksu.

Koniec i początek

W styczniu notuje się najwięcej rozstań na przestrzeni roku. Dlaczego? Z jednej strony to efekt noworocznych postanowień (kiedy coś zmienić, jeśli nie teraz?), z drugiej zaś podłego zimowego nastroju. Zrób ukochanej wcześniejsze walentynki i nie kuś losu.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij