[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Czy cukier obniża testosteron? [News MH]

Jeśli płeć przeciwna uważa Cię za słodziaka - dobrze dla Ciebie. Uważaj, by nie przesłodzić w diecie, bo efekty (a raczej brak efektów) możesz zauważyć w łóżku.

Wiadomo, że dzięki diecie możesz podnieść poziom testosteronu, a co za tym idzie, zwiększyć libido. Już nie tak głośno trąbi się jednak o tym, że tak samo działa to w drugą stronę: śmieciowe jedzenie, cukier, tłuszcze trans to zabójcy libido i energii życiowej. Mamy na to papiery.

Badania przeprowadzone przez Massachusetts General Hospital w Bostonie udowodniły, że nawet jeden słodki napój może obniżyć poziom testosteronu o 25%. Ratunek? Dorzuć do menu produkty zawierające cynk – czyli zamiast czipsów miseczka z nasionami dyni, orzechami włoskimi, pestkami słonecznika i orzechami nerkowca. Świeże warzywa i owoce też zrobią swoje: zawarte w nich azotany rozszerzają naczynia krwionośne, poprawiając krążenie krwi w ciele.

REKLAMA

Przeczytaj też: Testosteron - siła napędowa faceta

W ślinie niektóre z azotanów zmieniają się w azotyny, które z kolei przekształcają się w tlenek azotu. A tlenek azotu jest głównym mediatorem erekcji. Krótko mówiąc: jabłko, jarmuż albo burak zamiast viagry. A bitą śmietaną możecie się co najwyżej wysmarować.

Co mówiłaś?

Kochasz swoją żonę, ale kiedy wieczorem zaczyna opowiadać, co znowu zrobiła Kaśka z księgowości, po prostu się wyłączasz? My rozumiemy, ona raczej tego nie zrobi... Dlatego po pracy odśwież swój umysł, by móc poświęcić należytą uwagę swojej ukochanej. Po pierwsze, odpręż się po przyjściu do domu, ale nie przed telewizorem. Wyprowadzenie psa czy spacer nie tylko zrelaksuje umysł, ale też go odświeży.

Dopiero wtedy usiądź wygodnie, by wysłuchać, co przydarzyło się jej w ciągu dnia. Powtarzaj w myślach własnymi słowami to, co właśnie powiedziała, a zostaniesz w temacie. Możesz też przyznać, że jesteś padnięty i poprosić ją, by przywołała Cię do porządku, kiedy zaczniesz odpływać.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij