[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Czego ona chce w łóżku: odczytaj język seksu

Kobiety cały czas wysyłają sygnały mówiące o tym, czego chcą od Ciebie w łóżku. Odczytaj je właściwie i spełnij jej fantazje.

seksowna kobieta na łóżku fot. Shutterstock
1. Ona krzyżuje ręce nad głową

Komunikat: Zdominuj mnie.

Twój ruch: "Delikatnie, ale stanowczo przyciśnij ją do prześcieradła, trzymając za nadgarstki i całując – mówi Mike Kerner, seksuolog. – Następnie użyj swojego kolana i rozłóż jej nogi tak, byś mógł znaleźć się pomiędzy nimi. To gest dominacji seksualnej. Delikatnie zwiąż jej ręce, dając tym samym znak, że przejmujesz kontrolę. Powiedz jej, że podnieca Cię, gdy jęczy".

2. Ona opiera ręce na Twojej piersi

Komunikat: Zwolnij.

Twój ruch: Dotykaj jej mniej czułych punktów – okolic piersi i ud, tak by uwolnić oksytocynę, hormon odpowiedzialny za dobre samopoczucie. Jej uda rozchylą się, gdy będzie bardziej pobudzona. Pozwól jej plecom wygiąć się w łuk i lekko unieś jej biodra, zanim zaczniesz dotykać sutków i genitaliów.

3. Ona patrzy Ci w oczy

Komunikat: Teraz ja rządzę.

Twój ruch: Pozwól jej się zdominować. „Kontakt wzrokowy sygnalizuje dominację – twierdzi dr Mark Goulston, psycholog kliniczny. – Kobiety odwracają wzrok, by zasygnalizować poddaństwo. Złamanie tego kodu oznacza seksualną pewność siebie”.

Patrz jej w oczy, kiedy pieścisz jej piersi, następnie przewróć ją na siebie i wyciągnij ręce tak, by mogła złapać Cię za nadgarstki. Pokaż, że może zrobić z Tobą wszystko.

REKLAMA

REKLAMA

seksowna kobieta na łóżku fot. Shutterstock
4. Ona patrzy w dół, na lewo

Komunikat: Powtórzmy ten gorący seks z wczorajszej nocy. Twój ruch: "Tak patrzą osoby fantazjujące o czymś, co kiedyś robiły" – twierdzi Richard Bandler, autor książki "Z żab w księżniczki. Jak za pomocą słowa przeobrazić siebie i swoje życie?" (GWP).

Ale jeśli kobieta kieruje wzrok w dół i na prawo, to znak, że jest znudzona. "To oznacza, że w myślach mówi do siebie". Droga kobiety do orgazmu przebiega przez wizualizację i fantazje.

"Zrób aluzję do ostatniej gorącej nocy – mówi Kerner. – Powiedz jej, jak bardzo Cię podnieciła, zapytaj, co jej się najbardziej podobało, tak by zaczęła mówić, co chce, byś Ty jej zrobił".

5. Gryzie Cię w szyję

Komunikat: Daj mi klapsa.

Twój ruch: Ugryź ją lekko w szyję, a kiedy Ci odda, klepnij ją lekko w pośladki, mówiąc, że jest niegrzeczną dziewczynką. Jeżeli mruknie z rozkoszą, nie wahaj się powtórzyć.

Podniecenie sprawia, że kobiecy próg bólu jest wyższy i niewiele go dzieli od rozkoszy. Lekkie klepnięcia spowodują lepsze ukrwienie okolic miednicy, przez co jej orgazm będzie intensywniejszy.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij