Czego ona chce w łóżku: odczytaj język seksu

Kobiety cały czas wysyłają sygnały mówiące o tym, czego chcą od Ciebie w łóżku. Odczytaj je właściwie i spełnij jej fantazje.

| Data aktualizacji: 2022-07-14
seksowna kobieta na łóżku fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

1. Ona krzyżuje ręce nad głową

Komunikat: Zdominuj mnie.

Twój ruch: "Delikatnie, ale stanowczo przyciśnij ją do prześcieradła, trzymając za nadgarstki i całując – mówi Mike Kerner, seksuolog. – Następnie użyj swojego kolana i rozłóż jej nogi tak, byś mógł znaleźć się pomiędzy nimi. To gest dominacji seksualnej. Delikatnie zwiąż jej ręce, dając tym samym znak, że przejmujesz kontrolę. Powiedz jej, że podnieca Cię, gdy jęczy".

2. Ona opiera ręce na Twojej piersi

Komunikat: Zwolnij.

Twój ruch: Dotykaj jej mniej czułych punktów – okolic piersi i ud, tak by uwolnić oksytocynę, hormon odpowiedzialny za dobre samopoczucie. Jej uda rozchylą się, gdy będzie bardziej pobudzona. Pozwól jej plecom wygiąć się w łuk i lekko unieś jej biodra, zanim zaczniesz dotykać sutków i genitaliów.

3. Ona patrzy Ci w oczy

Komunikat: Teraz ja rządzę.

Twój ruch: Pozwól jej się zdominować. „Kontakt wzrokowy sygnalizuje dominację – twierdzi dr Mark Goulston, psycholog kliniczny. – Kobiety odwracają wzrok, by zasygnalizować poddaństwo. Złamanie tego kodu oznacza seksualną pewność siebie”.

Patrz jej w oczy, kiedy pieścisz jej piersi, następnie przewróć ją na siebie i wyciągnij ręce tak, by mogła złapać Cię za nadgarstki. Pokaż, że może zrobić z Tobą wszystko.

seksowna kobieta na łóżku fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

4. Ona patrzy w dół, na lewo

Komunikat: Powtórzmy ten gorący seks z wczorajszej nocy.

Twój ruch: "Tak patrzą osoby fantazjujące o czymś, co kiedyś robiły" – twierdzi Richard Bandler, autor książki "Z żab w księżniczki. Jak za pomocą słowa przeobrazić siebie i swoje życie?" (GWP).

Ale jeśli kobieta kieruje wzrok w dół i na prawo, to znak, że jest znudzona. "To oznacza, że w myślach mówi do siebie". Droga kobiety do orgazmu przebiega przez wizualizację i fantazje.

"Zrób aluzję do ostatniej gorącej nocy – mówi Kerner. – Powiedz jej, jak bardzo Cię podnieciła, zapytaj, co jej się najbardziej podobało, tak by zaczęła mówić, co chce, byś Ty jej zrobił".

5. Gryzie Cię w szyję

Komunikat: Daj mi klapsa.

Twój ruch: Ugryź ją lekko w szyję, a kiedy Ci odda, klepnij ją lekko w pośladki, mówiąc, że jest niegrzeczną dziewczynką. Jeżeli mruknie z rozkoszą, nie wahaj się powtórzyć.

Podniecenie sprawia, że kobiecy próg bólu jest wyższy i niewiele go dzieli od rozkoszy. Lekkie klepnięcia spowodują lepsze ukrwienie okolic miednicy, przez co jej orgazm będzie intensywniejszy.

REKLAMA