Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.1

Czas to sygnał: czy zależy jej na tej znajomości?

Pięć minut spóźnienia na randkę, oznacza dla niej zupełnie coś innego niż dla Ciebie. Ale jej stosunek do czasu może być dla Ciebie ważnym komunikatem. Podpowiadamy, w jaki sposób za pomocą zegarka, odczytać czy zależy jej na tej znajomości.

seksowna brunetka z zegarkiem fot. Elena Platonova, 2015, shutterstock.com
1. Odpowiedź na twojego e-maila zabiera jej...

Dobry znak: 24 godziny. Większość ludzi sprawdza swoją skrzynkę e-mailową przynajmniej raz dziennie. Odpowiedź w ciągu doby jest wyrazem dobrego wychowania, a także sygnałem, że adresat jest dla nas ważny.

Zły znak: 3 dni. Albo uznała, że musi dokładnie przemyśleć odpowiedź, bo sprawa jest istotna, albo uważa Cię za natręta i stara się dać Ci to do zrozumienia. Ale być może ona w ogóle rzadko zagląda do swojej skrzynki.

Dobre wyjście. 75% naszych kontaktów internetowych przeniosło się na inne platformy. Na dobrą sprawę to głównie pracownicy biurowi śledzą na bieżąco zawartość swojej skrzynki. Być może ona spędza więcej czasu na Facebooku i znacznie łatwiej się z nią tam skontaktować.

2. Jak bardzo spóźniła się na pierwszą randkę?

Dobry znak: 5-10 min. Kobieta na pierwszą randkę spóźnia się średnio 5-10 minut. Nie za dużo, ale tak, żebyś sobie nie pomyślał, że jej za bardzo zależy. Superpunktualne pojawienie się na randce sygnalizuje kobietę z zadaniowym podejściem do tematu.

Zły znak: ponad 25 min. Jeżeli spóźnia się pół godziny albo więcej, a w dodatku nie wysila się nawet na tyle, żeby wymyślić jakieś dobre usprawiedliwienie, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Nie interesujesz jej.

Dobre wyjście. Czekający facet, w napięciu wpatrujący się w drzwi lokalu, wygląda żałośnie. Weź ze sobą książkę, najlepiej dotyczącą Twojej pasji. Będziesz wyglądał na wyluzowanego, a w dodatku temat do rozmowy sam się pojawi.

3. Wytrzymuje Twoje spojrzenie przez...

Dobry znak: 5-10 s. Kontakt wzrokowy jest bardzo istotnym sygnałem świadczącym o relacji. Jeżeli ona patrzy Ci w oczy, gdy Ty mówisz, jest to oznaka jej zainteresowania. Jeżeli ona patrzy Ci w oczy, gdy sama mówi – to oznacza, że jest pewna siebie. Nie myl tego.

Zły znak: więcej niż 10 s. Możesz wierzyć albo nie, ale przesadnie długie wpatrywanie się w oczy nie jest przyjaznym sygnałem. Na ogół ma związek z postawą konfrontacyjną. Jeżeli zaczynasz czuć się niekomfortowo pod jej spojrzeniem, to być może ona ma pretensje do Ciebie z jakiegoś powodu.

Dobre wyjście. Pierwszym randkom najlepiej służą miejsca zaciszne. Hałaśliwe bary, kluby z dużą ilością rozpraszających uwagę monitorów nie sprzyjają intymności, chociaż pozwalają uniknąć niezręcznej ciszy. Ale zasada jest taka – im częstszy kontakt wzrokowy na początku, tym lepsze rokowania.

4. Żegna się przez...

Dobry znak: 3-5 min. Przeciąganie pożegnania dłużej niż od 3 do 5 minut to dobry znak. Ona jest naprawdę Tobą zainteresowana. Widzi potencjał i czeka, aby być może usłyszeć z Twojej strony jakieś deklaracje.

Zły znak: mniej niż 60 s. Szybka zrywka pod pretekstem jakiejś pilnej wieczornej pracy może oznaczać dwie rzeczy: albo udaje trudną do zdobycia, albo po prostu wynudziła się okropnie i ma dość.

Dobre wyjście. Poczekaj trochę, zanim zaprosisz ją na drugą randkę (dwa dni, nie dłużej). Niepewność i oczekiwanie to bardzo dobra przyprawa, która sprawi, że wydasz się jej bardziej atrakcyjny, a ostatnia randka bardziej interesująca.

Departament Związki/Seks MH radzi

Gdy Twoja partnerka spóźnia się na spotkanie z Tobą, często ma to na celu demonstrację siły – jak wiadomo, ten kto przychodzi wcześniej, okazuje, że bardziej mu zależy. Postaraj się, aby nie zastała Cię czekającego przy stoliku z miną zbitego psa. Idąc na spotkanie, weź ze sobą książkę. Wysyłasz komunikat : „Potrafię sobie zorganizować czas i bez Ciebie, chociaż miło, że w końcu przyszłaś”.

MH 07/12

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij