Co robi wrażenie na dziewczynach? Rady aktorki

Spontaniczność i odrobina romantyzmu, to według aktorki Evangeline Lilly rzeczy, które zawsze na dziewczynach robią wrażenie.

seksowna dziewczyna na łóżku fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

W Polsce jest znana z serialu "Lost – zagubieni". Wystąpiła też w 2 częściach "Hobbita". Teraz radzi czytelnikom MH.

1. Jeden niespodziewany prezent oznacza czasem więcej niż całe mnóstwo prezentów, które podarujesz z okazji świąt lub urodzin. Dla dziewczyny to znak, że o niej myślisz częściej niż tylko od święta, oraz że potrafi sz być romantyczny i umiesz się troszczyć o drugą połówkę.

2. Jeśli jesteś z nią, zapomnij o swoim iPhonie. Przeglądanie serwisów lub e-maili może naprawdę popsuć nastrój. Pary powinny mieć zasadę- żadnej elektroniki w sypialni. Jeśli idziesz do łóżka z telewizorem, wasze życie seksualne spada do zera!

3. Zapraszasz ją do siebie? Posprzątaj! Ona oceni Cię przez pryzmat tego, jak mieszkasz. Nie chodzi o to, że dom ma być bez skazy, ale o to, że nie może przypominać chlewu. No i upewnij się, że nie masz zdjęć byłej na ścianie.

4. Weź ją na piknik. Wyjedźcie za miasto i zróbcie coś wspólnie. Takie wypady rozkręcają feromony i mogą zakończyć się spontanicznym seksem w samochodzie.

Muzyka

"Żadnych laptopów w łóżku" – mówi Evangeline. To, co możesz zostawić, to odtwarzacz CD. Muzyka rozbudza zmysły.

Robot

W Twoim mieszkaniu przede wszystkim nie powinno panować bezhołowie. Przerzuć część roboty na inteligentne urządzenia do sprzątania.

Rower

Właśnie nadeszła idealna pora na to, by spędzać ze sobą więcej czasu. Nie przed telewizorem, ale w ruchu. Rowerowy piknik?

Zobacz również:
REKLAMA