[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Co robi wrażenie na dziewczynach? Rady aktorki

Spontaniczność i odrobina romantyzmu, to według aktorki Evangeline Lilly rzeczy, które zawsze na dziewczynach robią wrażenie.

seksowna dziewczyna na łóżku fot. Shutterstock
W Polsce jest znana z serialu "Lost – zagubieni". Wystąpiła też w 2 częściach "Hobbita". Teraz radzi czytelnikom MH.

1. Jeden niespodziewany prezent oznacza czasem więcej niż całe mnóstwo prezentów, które podarujesz z okazji świąt lub urodzin. Dla dziewczyny to znak, że o niej myślisz częściej niż tylko od święta, oraz że potrafi sz być romantyczny i umiesz się troszczyć o drugą połówkę.

2. Jeśli jesteś z nią, zapomnij o swoim iPhonie. Przeglądanie serwisów lub e-maili może naprawdę popsuć nastrój. Pary powinny mieć zasadę- żadnej elektroniki w sypialni. Jeśli idziesz do łóżka z telewizorem, wasze życie seksualne spada do zera!

3. Zapraszasz ją do siebie? Posprzątaj! Ona oceni Cię przez pryzmat tego, jak mieszkasz. Nie chodzi o to, że dom ma być bez skazy, ale o to, że nie może przypominać chlewu. No i upewnij się, że nie masz zdjęć byłej na ścianie.

4. Weź ją na piknik. Wyjedźcie za miasto i zróbcie coś wspólnie. Takie wypady rozkręcają feromony i mogą zakończyć się spontanicznym seksem w samochodzie.

Muzyka

"Żadnych laptopów w łóżku" – mówi Evangeline. To, co możesz zostawić, to odtwarzacz CD. Muzyka rozbudza zmysły.

Robot

W Twoim mieszkaniu przede wszystkim nie powinno panować bezhołowie. Przerzuć część roboty na inteligentne urządzenia do sprzątania.

Rower

Właśnie nadeszła idealna pora na to, by spędzać ze sobą więcej czasu. Nie przed telewizorem, ale w ruchu. Rowerowy piknik?

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij